Sari la conținut

Alina 0758396815


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
7 hours ago, putzulica flocoasa said:

Vreau sa imi cer scuze domnisoarei Alina pentru ceea ce am scris aici despre ea,desi poate i-am facut si un "bine" ca sa vada ca mai are de invatat cate ceva.avand in vedere la ce fete avem in oras si cele bune nu ne viziteaza,ma refer la fetele care vin si stau o perioada mai lunga in orasul nostru,Alina e chiar ceea ce trebuie,cu tot cu "rusinea" ei. 

Rog pe cei care se ocupa de site-ul asta,daca se poate sa stearga ceea ce am scris zilele trecute.

P.S.    alina,astept sa ma deblochezi.

Ce faci acuma te milogesti la ea sa iti mai dea un pic de pizda?🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 127
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare


Am trecut pe la Alina după ce mi-a tras țeapă Gabriela ce e postată la discuții generale.

Ce să zic? Corp beton și cam atât din păcate.

Servicii OP și NP, uneori 69 dar nu prea.

Prețuri 200 cu 300.

Am rămas crezând că al ei corp de nimfă ma va face sa trec peste orice, dar pasivitatea ei și lipsa de experiență cât și dorință in LoT mi-a lăsat soldatul dezamăgit. Am zis că nu e altă opțiune decât oral in cazul asta. Well oralul a fost 60-70% labă cu mențiunea că alții se terminau deja... Nici o atenție la zone adiacente, nici măcar mângâieri cu mâna. Oralul când se întâmpla cuprindea abia 25% din lungimea soldatului, rareori spre 40% ținând mâna sa nu meargă prea adânc.

Poate ne mai vedem în vreo 5 ani sa vedem dacă mai învață câte ceva. Și dacă mă mai tine pe mine soldatul, că spatele a cam cedat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 19 ore, a5t0r a spus:


Am trecut pe la Alina după ce mi-a tras țeapă Gabriela ce e postată la discuții generale.

Ce să zic? Corp beton și cam atât din păcate.

Servicii OP și NP, uneori 69 dar nu prea.

Prețuri 200 cu 300.

Am rămas crezând că al ei corp de nimfă ma va face sa trec peste orice, dar pasivitatea ei și lipsa de experiență cât și dorință in LoT mi-a lăsat soldatul dezamăgit. Am zis că nu e altă opțiune decât oral in cazul asta. Well oralul a fost 60-70% labă cu mențiunea că alții se terminau deja... Nici o atenție la zone adiacente, nici măcar mângâieri cu mâna. Oralul când se întâmpla cuprindea abia 25% din lungimea soldatului, rareori spre 40% ținând mâna sa nu meargă prea adânc.

Poate ne mai vedem în vreo 5 ani sa vedem dacă mai învață câte ceva. Și dacă mă mai tine pe mine soldatul, că spatele a cam cedat.

A5t0r, concluzionam ca fata are potential. Evolutii sunt, .. si mai incape, ca e tanara, si poate a debutat prea repede in bransa. Daca reusesti sa rezonezi un pic cu ea, pot fi chiar momente placute! La capitolul corp de nimfa, subscriu!  :)))

 

Link spre comentariu
Reputație: 7
On 5/15/2024 at 5:29 PM, justforfunxxx said:

A5t0r, concluzionam ca fata are potential. Evolutii sunt, .. si mai incape, ca e tanara, si poate a debutat prea repede in bransa. Daca reusesti sa rezonezi un pic cu ea, pot fi chiar momente placute! La capitolul corp de nimfa, subscriu!  :)))

 

Da, o fi vorba și de cum ai norocul sa rezonezi, oricum realist puține sunt nimfomane înnăscute, nu e chiar ceva natural pentru ele să poată să o facă 'cum trebuie' cu oricine le trece pragul. Dar cu practica se poate învăța și talentul :))  Potențial înseamnă și că are tot timpul sa se formeze, sper.

Link spre comentariu
  • Oras:Romani
  • Oras:Romani
La 21.05.2024 la 1:17, adr1238 a spus:

Da, o fi vorba și de cum ai norocul sa rezonezi, oricum realist puține sunt nimfomane înnăscute, nu e chiar ceva natural pentru ele să poată să o facă 'cum trebuie' cu oricine le trece pragul. Dar cu practica se poate învăța și talentul :))  Potențial înseamnă și că are tot timpul sa se formeze, sper.

Fata incepe sa prinda experienta,are si o schimbare de atitudine.Incet , incet o sa devina ce trebuie! 

Am revizitat-o si ma impresionat!

Link spre comentariu
Reputație: 2038

Vizitata si de mine recent. Pacat ca arata bine si ar putea sa faca treaba buna daca ar vrea. Insa nu prea cred ca vrea. Am achitat o ora insa in 45min eram afara, desi ea incepuse sa butoneze tel mai repede, spunandu-mi ca si-a anuntat deja urmatoarea programare ca in 10 min se elibereaza. Cum se putea elibera in 10 min cand eu mai aveam 20 cel putin? Aici vorbim strict de comportament. La servicii e cel mult mediocra din ce am apucat. Are mult de munca.

Link spre comentariu
On 6/25/2024 at 10:01 PM, casinxxx said:

Fata incepe sa prinda experienta,are si o schimbare de atitudine.Incet , incet o sa devina ce trebuie! 

Am revizitat-o si ma impresionat!

Da, o așa fată are șanse să și impresioneze, pe masura ce își valorifică potențialul. Se apropie de adevăr, e normal uneori cu suișuri și coborâșuri dar important este că trendul e ascendent 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Eu am intalnit-o pe Alina, prima data de mai bine de un an! Poatre si mai mult. Atunci era o fata timida, speriata si fara nici un pic de experienta. De atunci inca am considerat ca are potential. Am revizitat-o in perioada aceea, de mai multe ori. Era o evolutie, .... dar lenta! Am luat apoi o perioada de pauza, ... sa zicem ca m-am cumintit o vreme. Apoi, zilele astea, am revizitat-o, dupa multe luni de zile!  Am gasit o Alina mult mai sigura pe ea, deja constienta de calitatile ei! E la fel de frumoasa, si si-a ingrijit tenul fetei, ceea ce i-a adus un zambet si mai luminos. Corpul care, din punctul meu de vedere este adsolut fabulos ( eu avand o afinitate pentru fetele slimfit ) e si mai obraznic, parca parca  vazandu-se efetele vizitelor la sala.

Per total, o surpriza placuta! :)

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna dimineata! Am revizitat-o pe Alina! 

O schimbare de look absolut impresionanta! O sa fiti surprinsi!! E alta fata, zambet luminos, acelasi corp de zeita! Numai un pic mai perversa ca si aspect! :)

Eu am fost extrem de pozitiv surprins! Actiunea n-o descriu, dar am plecat zambind!! ;) 

Link spre comentariu
Reputație: 2038
On 7/17/2024 at 7:39 AM, justforfunxxx said:

Buna dimineata! Am revizitat-o pe Alina! 

O schimbare de look absolut impresionanta! O sa fiti surprinsi!! E alta fata, zambet luminos, acelasi corp de zeita! Numai un pic mai perversa ca si aspect! :)

Eu am fost extrem de pozitiv surprins! Actiunea n-o descriu, dar am plecat zambind!! ;) 

Ora tot 40 de min are? 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...