Sari la conținut

Indisponibila


Vizitator

Postări Recomandate

  • Super Premium

Profitati de fata asta ca mai sta cateva zile pe la noi. Apoi iar nu o mai vedem pentru o perioada lunga. Daca as fi avut bani m-as fi dus zilnic dar deja i-am facut cateva vizite de cand s-a intors. Ideea e sa fiti politicosi si sa comunicati cu ea, nu vorbe urate. Pozele bat cu realitatea, arata bomba. Cine nu vrea sa o ia in brate? Spor.

  • Minus 1

:138x

Link spre comentariu
  • Vizitator a schimbat titlul în Indisponibila
Reputație: -2
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 15.07.2024 la 9:16, Anais31 a spus:

Buna dimineața scumpii mei 

astăzi este ultima zi la voi iar pe dimineața voi lua programări pana la ora 12 apoi revin dinou cu mesaj pe dupa amiaza💖1000069293.jpg.3bc122e45451726bdb9bc9e9f4dc935f.jpg

🥰🥰

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
1 hour ago, Anais31 said:

Buna dragilor ! 

Mi a facut placere sa va revad pentru ultima data , cu siguranță ne vom revedea cand voi reveni in țară....cel mai probabil de craciun sau dupa ...am facut loc sa mai vizitez un oras de oameni minunati înainte sa plec...pentru ca si ei  merita ca si voi❤️

Va mulțumesc pentru respect...vorbe frumoase si incurajari ...spor in toate 

Ciocane tari🥰🥰

Multumim pentru vizita Anais si te mai asteptam oricand!

  • Minus 1

:138x

Link spre comentariu

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Eram dator cu o recenzie la Anais :))

La nivel de interactiune fata foarte ok , sociabila , primitoare - 9

Fk - aici voi da un 4-5 pt ca saruta bine , desi nu a durat mult pt ca am renuntat in momentul in care am simtit un gust si miros neplacut.. desi eu ma igienizasem inainte cum trebuie

ON - 6 pt mine nu a fost wow si m am simtit inconfortabil...aici nu stiu daca e vina ei , dar nu am mai patit sa nu ma simt confortabil de la un oral :))))

I am facut si ei oral si nu am simtit vreun gust sau miros neplacut..

Np - 7 pt ca nu a putut face o pozitie pe care mi am dorit o si pt ca nu gemea , dar in rest s a simtit ft ok 

Un alt minus pt normal a fost adus de mirosul lubrifiantului care era groaznic :)) , dar fata a spus ca l va schimba la momentul respectiv

Locatie - 10 , totul curat ok , ordonat , baia cu tot ce trebe

O alta remarca ce a adus un minus per total recenziei este aceea ca nu s a imbracat conform cerintei mele , desi mi a confirmat ca se va imbraca asa cum i am cerut

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...