Sari la conținut

❤️‍🔥Sofia❤️‍🔥 ❌Indisponibilă!❌


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dragi bănățeni , numele meu este Sofia , iar de luni sunt în vizită în orașul vostru de pe malul frumoasei Bega pentru prima dată.🥰

 

Dacă ai bun simț îți garantez că o să ai o experientă de neuitat. 🥰💋

📌 Bulevardul Liviu Rebreanu NR. 175

 

Programul de lucru am să îl scriu luni când ajung  . ♥️

 

🤳Lucrez doar pe baza de programari de preferat să fie făcute pe WhatsApp la numărul:0746490437 (cu mențiunea până la ce oră vă pot deranja)
 

       💎Vă las mai jos ceva detalii despre prețuri și serviciile oferite:

                    💎 150 finalizarea 

                      💎  300 ora (Max 2 fin sau 1 fin +masaj de relaxare)

 ⚜️oral protejat sau neprotejat in functie de igiena 

⚜️normal DOAR PROTEJAT

⚜️diferite poziții

⚜️atingeri corporale 

⚜️handjob 

⚜️DT 

⚜️69

⚜️facesitting 

⚜️Masaj de relaxare (DOAR la ora )

⚜️footfetish /footjob (50 extra )

⚜️Uro activ (50 extra )

 

Rog si ofer la rândul meu punctualitate , igiena și discreție totală .

 

Finalizarea se face in prezervativ sau corporala .

 

Nu accept bile ,alte accesorii sau adăugări (canamicina).

 Nu accept mărimi sau grosimi mari !

Nu accept minori , persoane în stare de ebrietate sau care au consumat orice fel de substanță halucinogenă! 

 

Nu prestez : anal,sărutări, finalizare orală sau facială !!!!

 

Îmi rezerv dreptul de a selecta clienții .     

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Sofia91 a schimbat titlul în ❤️‍🔥Sofia❤️‍🔥 ❌Indisponibilă!❌
Reputație: 2925
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Să-ți anunți sosirea în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi pe 1 Aprilie, e ca și cum ți-aș spune eu că vreau o programare luni là prima oră 🥲

Nu știu dacă o fi sau nu vreo păcăleală, Dar apreciem intenția și îți urăm succesuri imense 🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3464
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Acum 6 minute, Cozonac77 a spus:

Să-ți anunți sosirea în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi pe 1 Aprilie, e ca și cum ți-aș spune eu că vreau o programare luni là prima oră 🥲

Nu știu dacă o fi sau nu vreo păcăleală, Dar apreciem intenția și îți urăm succesuri imense 🥰

Știu că este amuzantă data fiind ziua păcălelilor 😂 , dar chiar am să vă “păcălesc “ cu prezența mea ♥️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2700
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, Sofia91 said:

...........

Nu prestez : anal,sărutări

..........

F7D77075-E708-4E6F-A722-40AB96263503.jpeg

Asta da pacaleala de 1 aprilie! 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 2925
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 18 minute, danp123 a spus:

Asta da pacaleala de 1 aprilie! 😁

La partea cu analul suntem de acord, săruturile Prea puțin mă interesează 😌 

Despre paragraful ăsta, ce părere ai?  :)

Acum 1 oră, Sofia91 a spus:

Bulevardul Liviu Rebreanu

În ditamai orașul... Fix acolo ai găsit cazare?? 🥲

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3464
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dragilor, eu am ajuns în frumosul vostru oraș pentru 3 zile  . Abia aștept să ne cunoaștem :luv

Când doriți să vă faceți o programare aș dori să îmi specificați durata cat doriți să petrecem împreună si până la ce oră vă pot deranja!

Programarile se confirmă cu o oră înainte !


Vă pup ! ♥️

📌 Liviu Rebreanu 175.

Disponibilă pentru programări până la ora 23:00.
 

7549a96d-26d2-497c-8388-62986cba5e71.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila

Am făcut cunoștință cu domnișoara când a fost la Reșița (avea doar anunț pe publi24), eram în vizită la colega ei de apartament atunci, Amyra, iar la plecare i-am cerut dacă vrea (cu acordul lui Sofi bineînțeles) să ne facă o scurtă cunoștință. Era îmbrăcată sumar și pot spune că arăta BiniDiTăt 😛, mai bine decât in poze. A doua zi i-am scris pe whatsapp, am zis ca nu pot să ratez așa ceva, însă nu am primit niciun răspuns. A treia zi la fel 🥲. Poate cu altă ocazie va fi cu noroc 😁.

  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 3464
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Acum 14 minute, Leftereanu a spus:

Am făcut cunoștință cu domnișoara când a fost la Reșița (avea doar anunț pe publi24), eram în vizită la colega ei de apartament atunci, Amyra, iar la plecare i-am cerut dacă vrea (cu acordul lui Sofi bineînțeles) să ne facă o scurtă cunoștință. Era îmbrăcată sumar și pot spune că arăta BiniDiTăt 😛, mai bine decât in poze. A doua zi i-am scris pe whatsapp, am zis ca nu pot să ratez așa ceva, însă nu am primit niciun răspuns. A treia zi la fel 🥲. Poate cu altă ocazie va fi cu noroc 😁.

Îmi cer mii de scuze ca nu am mai răspuns , a fost din cauza că am plecat . Sper data viitoare să fie cu noroc 😘 și îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila
Acum 3 minute, Sofia91 a spus:

Îmi cer mii de scuze ca nu am mai răspuns , a fost din cauza că am plecat . Sper data viitoare să fie cu noroc 😘 și îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase 🥰

Era simplu, un răspuns scurt "am plecat" sau "nu mai sunt în oraș". Apreciez totuși că ai făcut-o acum 😊. Îți doresc o vizită cât mai reușită în capitala banatului, sunt oameni faini aici 🙂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 10 ore, Sofia91 a spus:

Bună dragilor, eu am ajuns în frumosul vostru oraș pentru 3 zile  . Abia aștept să ne cunoaștem :luv

Când doriți să vă faceți o programare aș dori să îmi specificați durata cat doriți să petrecem împreună si până la ce oră vă pot deranja!

Programarile se confirmă cu o oră înainte !


Vă pup ! ♥️

📌 Liviu Rebreanu 175.

Disponibilă pentru programări până la ora 23:00.
 

7549a96d-26d2-497c-8388-62986cba5e71.jpeg

Bine ca ai trecut prin Deva si nu te ai oprit si la noi.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3464
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dimineața dragilor !♥️

Eu mi-am început programul și sunt dispo până la ora 23. Țin să menționez ca doar astăzi și mâine mai sunt în oraș!🥰

📌 Liviu Rebreanu 175IMG_2005.jpeg.d85a0d0837aeade4d8c4aa3b3d0bbd9e.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Băieți! Merita sa mergeți! A fost la severin! Când vine nu o ratez niciodată, arata foarte bine, igiena impecabila, pasarica buna de savurat(pt cine e interesat), carnea tare, fundul e piesa de rezistență, face un oral de vis

Acum ca să nu pară ca ii fac reclama sunt și câteva lucruri pe care eu le consider minusuri, e strict părerea mea: nu face FK, nu e genul GFE, dacă o săruți mult pe sâni e sensibila, în rest se conformează, se mulează după cerințele tale

Eu unul e singura la care mai merg când vine în severin ( App Sofia poate îmi faci abonament) 😂😂

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 35 minute, iosif2018 a spus:

Băieți! Merita sa mergeți! A fost la severin! Când vine nu o ratez niciodată, arata foarte bine, igiena impecabila, pasarica buna de savurat(pt cine e interesat), carnea tare, fundul e piesa de rezistență, face un oral de vis

Acum ca să nu pară ca ii fac reclama sunt și câteva lucruri pe care eu le consider minusuri, e strict părerea mea: nu face FK, nu e genul GFE, dacă o săruți mult pe sâni e sensibila, în rest se conformează, se mulează după cerințele tale

Eu unul e singura la care mai merg când vine în severin ( App Sofia poate îmi faci abonament) 😂😂

 

Lasa ca vine ie la Deva o prind de sîni sa o enervez.😃😃😃

Link spre comentariu
Reputație: 815
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
16 hours ago, iosif2018 said:

Băieți! Merita sa mergeți! A fost la severin! Când vine nu o ratez niciodată, arata foarte bine, igiena impecabila, pasarica buna de savurat(pt cine e interesat), carnea tare, fundul e piesa de rezistență, face un oral de vis

Acum ca să nu pară ca ii fac reclama sunt și câteva lucruri pe care eu le consider minusuri, e strict părerea mea: nu face FK, nu e genul GFE, dacă o săruți mult pe sâni e sensibila, în rest se conformează, se mulează după cerințele tale

Eu unul e singura la care mai merg când vine în severin ( App Sofia poate îmi faci abonament) 😂😂

 

De asta nici nu merg: nu FK, nu GFE și mai e și sensibilă când o săruți pe sâni. Singurul plus, din punctul meu de vedere e înălțimea. Așa că, mai bine trec peste.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 815
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ultima zi și deja a anulat toate programările. O neserioasa. Noroc că, am întrebat eu din timp daca rămâne stabilită întâlnirea căci altfel cine știe când aflăm că, a plecat din oraș.

  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 2925
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

I-am scris și eu marți seară... i-am zis să-mi scrie după ce citește mesajul. 

Încă aștept să-mi răspundă 🥲

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3464
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Acum 36 minute, zoro905 a spus:

Ultima zi și deja a anulat toate programările. O neserioasa. Noroc că, am întrebat eu din timp daca rămâne stabilită întâlnirea căci altfel cine știe când aflăm că, a plecat din oraș.

Bună @zoro905, ți-am răspuns la mesaj spunând că s-a întâmplat ceva și a trebuit să plec nu înseamnă că sunt neserioasă! Eram neserioasă dacă îți confirmam programarea, apoi te făceam să aștepți jos ! Mai de dimineață ai zis ca nu îți convine ce servicii fac și acum ca aveai programare 😂. Încurcate sunt căile Domnului 🙄
 

Acum 14 minute, Cozonac77 a spus:

I-am scris și eu marți seară... i-am zis să-mi scrie după ce citește mesajul. 

Încă aștept să-mi răspundă 🥲

@Cozonac77 scuze dacă nu am răspuns ! 
 

Vă doresc o săptămâna frumoasă și încercați să nu mai fiți răi cu fetele noi ! 😘

  • Trist 1
Link spre comentariu

Reputație: 815
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
32 minutes ago, Sofia91 said:

Bună @zoro905, ți-am răspuns la mesaj spunând că s-a întâmplat ceva și a trebuit să plec nu înseamnă că sunt neserioasă! Eram neserioasă dacă îți confirmam programarea, apoi te făceam să aștepți jos ! Mai de dimineață ai zis ca nu îți convine ce servicii fac și acum ca aveai programare 😂. Încurcate sunt căile Domnului 🙄

Am zis sa incerc. Ce mare scofala? Până la urmă , mai bine că, s-a întâmplat așa.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...