Sari la conținut

🐈🇫​​​​​ 🇦​​​​​ 🇿 🇦​​​​​ 🇳 🔝​​​​​ - 2🟥0🟨2🟦4


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 9 ore, motoreta777 a spus:

Alambic 

Vezi ca te-ai dus cam departe....

Normal trebuie sa citezi ultimul raspuns. Nu răspunsul in care ai fost citat sau pe care il preferi tu.

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 10 ore, th3und3ad a spus:

Icoane

 

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Îmi cer scuze dar unele mesaje îmi intră cu  întârziere , de aici și răspunsurile mele👍.  Problema este cu timpul de așteptare între două postări dar nu mai contează 🤗. Scuze, nu am avut intenția să stric jocul 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 22 minute, motoreta777 a spus:

Îmi cer scuze dar unele mesaje îmi intră cu  întârziere , de aici și răspunsurile mele👍.  Problema este cu timpul de așteptare între două postări dar nu mai contează 🤗. Scuze, nu am avut intenția să stric jocul 

Nu este problema. Dar ca un mic sfat. Ori inainte sa incepi postarea. Verifica daca au trecut cele 5 minute si dai un refresh la pagina. Sau daca ai cronometrul in care iti specifica timpul pe care trebuie sa il astepti ca sa poti posta, aici e o chestie un pic mai de noroc. Da un singur refresh la pagina dupa ce sti sigur ca s-a dus timpul necesar de așteptare. Si dute direct jos unde scri si apasa pe casuta. Si sunt sanse foarte mari ca textul scris sa fi ramas salvat, si doar sa verifici daca este ok sa postezi ceea ce ai vrut sa postezi si mai este de actualitate. Dupa care poti posta linistit.

Inca un mic sfat daca vrei sa dai mult mai usor reimprospatare pagini. Poti sa apesi pe scrisul acela care specifica cat de vechi este mesajul.

https://postimg.cc/vcZSXP84

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
1 oră în urmă, Cumintzelul a spus:

Neoficial

*Lasă-l, că băiatu' se pare că nu prea a înțeles jocul încă de la început, și nici acum nu pare că s-a prins cum se joacă :)))

Nu cred ca are prea multa legatura cu mecanica jocului, cat are cu cunostiintele lui, in utilizarea forumului cat mai corect si coerent. Si totusi, nu suntem pe un forum de IT-isti. 😅😅

Dar totusi ne putem numi mecanici, avand in vedere ca ne plac portbagajele mari si frumoase, sa nu mai zic si de "capota" 😜😅.

Bagi "cricul" sub ea. Si incepi sa ii faci revizia. Sa vezi daca bate, troncane sau toarce ca o pisicuță. 😁

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town

Revenind la joc.

Albă

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 1 minut, Leeonidas a spus:

Bătaie

Ienupăr

G

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 52 minute, JohnGotti23 a spus:

Atunci 

Cinic

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 3 minute, JohnGotti23 a spus:

Icar 

Arbitru

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Chiar acum, JohnGotti23 a spus:

Ruginit

Itinerar

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 1 minut, JohnGotti23 a spus:

Arțăgos 

Ospătar

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 3 minute, JohnGotti23 a spus:

Artilerie 

Ieșit

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...