Sari la conținut

TROLL DETECTED


Postări Recomandate

  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

Sa stii ca da.

Voiam sa nu mai revin o perioada.

De ce ?

Pentru ca pot.

Altii nu pot.

Dar cum sa-i lasi cand sunt atat de simpatici?

Ma gandesc la ei ca se plictisesc in pula mea si se apuca de alte rele.

Asa ii tin aici, virtual...inofensivi :)))

 

SUCCES baieti/fete, ce PLM sunteti :))

Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

Ma, nu ma pot supara pe tine.Sincer.Esti simpatic.

 

Referitor la faptul ca vrei sa devii catelusul sorinei, afla ca deja are unul, se numeste "xoxo" si merge fara zgarda prin parc :)))) :)))

 

PS- sunt convins ca ai vrea si tu sa-i bei apa din piszda sorinei, dar daca nu se poate...lasa-o asa cum a cazut:))

 

Hai...SUCCES in continuare.

Link spre comentariu
  • Oras:recycle bin
  • Oras:recycle bin

Pisicuts nu team rugat nimic in ultimii 3 ani. Te rog frumos sa-i tragi o linie lui Oly. Intre picioare. Sa aiba si el PULA. Ca noi. Nu mare. Sau mare, cum vrei tu. Asa facem si noi bancuri pe seama lui.  Dar nu mai suport sa aiba pizda. Tragei o linie !

Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

PS-prostule,ai postat dimineata primul post...l am văzut ,stai linistit...ai văzut ca nu te baga nimeni in seama ai făcut al doilea. Post....al treilea...,cand am reactivat eu contul? Tocmai seara..prostalaule...te am lăsat si pe tine sa te simți bine câteva ore in pielea altuia :)))

Iti mai spun o data :SUCCES.

 

MI oly_mare , daca ți-e ți se par NORMAL ce ai făcut , Eu iti urez succes in continuare si te rog sa o tii asa in continuare.

PS-Pisic, te rog din nou,vezi ca asta are doua usere.Daca afli cine este spune sa știm si noi,daca nu...trage-i o dunga sa își facă oly_si mai mare ......oly_enorm : :)))

 

PSs-ma doare in pula de ce zici tu,te ai făcut de ras in fatza ta

Nu am 2 usere nebunici...

 

Tu tot incovoiat ramai...nu mai pune la suflet chiar tot. Nu te prinde. Si, nu te mai ratoi la useri incercand sa fii funny. Ultima oara, daca tin eu bine minte, demyann te invitase sa te vezi cu el ca "sa-ti suga pwla" dupa cum il indemnasei si ai dat-o cotita.

 

In alte cuvinte, nu mai scrie cecuri pe care dosul tau nu le poate incasa.

 

Nu mai tin minte de unde plm si cand ai aparut tu, dar tin minte ca erai (si esti) un soi de "de ce" mult mai enervant si "supozitoric".

 

Multa bafta inainte!

 

ps: In caz ca inca mai predomina misterul asupra user-ului meu...sunt tot Shaworma, dar pt motive evidente n-am simtit nevoia sa mentionez asta de la primele postari.

 

Si, sa-l citez pe bunul meu prieten Vadim:

 

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121007165231/adventuretimewithfinnandjake/images/2/2b/Apply_cold_water_to_burned_area.jpeg

Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

ps: In caz ca inca mai predomina misterul asupra user-ului meu...sunt tot Shaworma, dar pt motive evidente n-am simtit nevoia sa mentionez asta de la primele postari.

 

Ce pot sa-ti spun.

 

Daca tu te simti bine asa, este alegerea ta.

 

Eu totusi sper ca te faci bine, sa iti faci si tu o familie, sa ai copii, sa nu ajungi la 50 de ani sa te uiti in urma si tot ce ai realizat in viata ta de cacat sa fie cateva randuri scrise pe acest forum.

 

Si inca ceva, daca nu iti dai seama ca esti penibil, esti dus de tot si in cazul asta imi pare rau pentru tine.

Dar, in fine,. este alegerea ta cum iti traiesti viata.

 

 

 

trist!

 

Dar adevarat !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

 

Eu totusi sper ca te faci bine, sa iti faci si tu o familie, sa ai copii, sa nu ajungi la 50 de ani sa te uiti in urma si tot ce ai realizat in viata ta de cacat sa fie cateva randuri scrise pe acest forum.

 

 

Dar adevarat !

Asta suna a sfat din partea cuiva care a trecut prin asta.

 

Imi permit sa-ti returnez favorul: du-te si ai grija de familie si creste-ti copiii. Mai ai timp sa-ti intorci viata asta de cacat si sa ai si tu o realizare mai decenta decat o muie factual de o tarfa in masina.

 

Grow up or grow old and senile :)

 

Stima

Link spre comentariu
Reputație: -551
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Sa vedem ce mai avem pe aici.

 

Pisic, stiu ca iti este drag picpoc, mi-a fost si mie la inceput ca radeam de el.

Dar cred ca trebuie sa-i tragi o picpoc  sa se linisteasca putin. 

A inceput sa jigneasca. Si nu pe noi, baEtii de cartier, ca noi ducem destul.

A inceput sa jigneasca fetele si asta nu este in regula.

 

In alta ordine, vezi ca a aparut un potential client :) mi-a sarit in raza vizuala imediat, vere . Da-i un search si presimt ca nu-l apuca luni seara :P

Link spre comentariu
Reputație: -551
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Ce sa faca cu mine?

Cine este acest pisic?

 

Nici nu-l vezi de unde vine :))))   

  

Pisic este unul de pe aici care trage linii pe usere, ceva de genul asta  vere  

Si sa stii ca daca ai userul de forma aia, fetele nu se mai fut cu tine, decat daca vii joia la intalniri .:P

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Whiskey Dick Mountain
  • Oras:Whiskey Dick Mountain

Si sa stii ca daca ai userul de forma aia, fetele nu se mai fut cu tine, decat daca vii joia la intalniri . :P

 

Vreau sa vin sa o mai vad pe iubita mea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...