Sari la conținut

Striptease Bars


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

Am întrebat acum câțiva ani, fără succes, dar pentru că voi vizita din nou orașul tău minunat, o să întreb din nou, există striptease în Brașov, de preferat oraș vechi? Și dacă există niște recomandări?

Sper că voi vizita câteva fete, bugetul este gata, din păcate de la Publi24 pentru că voi avea timp liber după miezul nopții și prințesele forumului dorm de obicei, dar îmi place și să beau ceva și să mă bucur de doamnele goale care dansează

Link spre comentariu
Reputație: 14
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Raspunsul scurt e: nu

Mai sunt doua localuri: PussyCat si Iceberg (fost Malibu). Oricum toate localurile de genul din Bv functionau/functioneaza ca "tourist traps".

PussyCat este foarte mic, dar fetele sunt de obicei frumoase si pricepute. Fiind foarte mic, in functie de cand ajungi, e posibil sa nu fie loc, sau oxigen. Totusi, aici m-am simtit bine de multe ori, si mai putin furat decat la "dreams" (care s-a inchis).

Malibu/Iceberg nu mi-a placut niciodata, chiar se vede ca e facut in casa cuiva, am fost de vreo 3 ori si erau una sau doua fete.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 357
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
La 5/2/2024 la 1:28 PM, mitzikul a spus:

The short answer is: no

There are two more restaurants: PussyCat and Iceberg (formerly Malibu). Anyway, all such places in Bv functioned/function as "tourist traps".

PussyCat is very small, but the girls are usually beautiful and skilled. Being very small, depending on when you arrive, there may not be room or oxygen. However, I felt good here many times, and less robbed than at "dreams" (which closed).

I never liked Malibu/Iceberg, it really looks like it's made in someone's house, I've been there about 3 times and there were one or two girls.

Mulțumesc, peste tot aceste locuri sunt capcane. pussycat este cea din orașul vechi, nu? Nu poate fi mai mic decat cel din Sibiu 4 mese, Muzete din Craiova a fost cel mai bun, mare, multe fete preturi bune la alcool

Link spre comentariu
Reputație: 357
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

in Sibiu a fost 100 ron cocktail si lap dance incluse sau 200 ron cocktail si habar nu am ce include

Link spre comentariu
Reputație: 14
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pussycat e in orasul vechi.
Preturile sunt la fel, 100 "cocktail", 200 mini-sampanie. 700, 1000 o sampanie normala.
Lap dance e taxat separat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 357
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
Acum 26 minute, mitzikul a spus:

Pussycat is in the old town.
The prices are the same, 100 "cocktail", 200 mini-champagne. 700, 1000 a normal champagne.
Lap dance is charged separately.

Mulțumesc mult, nu-mi place să cumpăr băuturi și să ascult prostiile fetelor, dar îmi plac lap dance, care a fost ultimul preț al unui lap dance? La Craiova doar chelnerița vorbea niște engleză groaznică (bine că știu câteva cuvinte de română), așa că am fost salvată de neliniștea fetelor, dar la Sibiu fetele vorbeau limbi, așa că nu am putut scăpa de câteva. cocktail-uri si cateva dansuri in poala :)

Link spre comentariu
Reputație: 14
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

La PussyCat era 300 un lap dance, si te duce cumva intr-un separeu, unde nu se intampla mare lucru.

La Iceberg nu cred ca e cost separat, se urca pe tine daca ii cumperi de baut.

Link spre comentariu
Reputație: 357
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
Acum 4 ore, mitzikul a spus:

At PussyCat there was 300 a lap dance, and somehow it takes you to a separate room, where nothing much happens.

At Iceberg, I don't think there is a separate cost, they climb on top of you if you buy them a drink.

Mulțumiri. Interesant, dar Iceberg pare departe, voi sta la 2 minute de mers pe jos de Pussycat

Link spre comentariu
Reputație: 357
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

Deși pe google maps există recenzii recente mult mai bune pentru Iceberg, voi fi acolo 2 nopți probabil le voi verifica pe ambele

Link spre comentariu
Reputație: 357
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)

Iceberg a mers acolo aseară. 5 fete disponibile, 3 dintre ele foarte frumoase. Am fost singurul client, presa pentru băuturi pentru doamne este mare într-o astfel de situație. Două fete au dansat complet goale, chiar s-au prefăcut că fac un spectacol de lesbo. Există o cameră privată, dar pentru șampanie de 700/1000ron. Băutura de 200 de doamne include lapdance în topless, chiar și fără chiloți și are voie să atingă și să sărute. A fost distractiv

Link spre comentariu

Reputație: 11
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Nu sunt sigur dacă ajută, dar acu' vreo 15 ani erau destule prin centrul vechi și aveai de unde să alegi.

Nu arătau fetele cine știe ce dar era atmosferă faină pentru că și noi era oameni de treabă cu ele.

Spor! 👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...