Sari la conținut

Irina 0756488923


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , in seara asta am fost și eu la "Verișoara" , Intr un final sau aranjat astrele și ne am văzut , programat respectată ora întâlnirii , primit indicații unde sa ajung și hop la ușă , la ușă m a poftit ambii , ambii zic ea și cățelușul alb superb(sunt iubitor de patrupede )  ca stăpâna ...am făcut cunoștință și m a poftit in dormitor ( eram dușat de acasă , și nici nu am transpirat ,că am urcat cu liftul 😁) dar din ce am văzut baia era dotată cu ce trebuie și curată , curățenie si in apartament , am mai stat puțin la vorba în dormitor și am optat pentru ON și bine am făcut, priveliște bună , și mai ales cu se mulau buzele pe "Jerry" uh , pus căciulița și direct doggy unde este activa , se împinge , da contre , senzație ...cred că îi place și ei pozitia  unde am și finalizat ...nu m am simțit grăbit deloc , doar că eu eram puțin pe fugă, aspect ei este exact ca in pozele după publi , frumoasa de treabă ! Cadoul 200🌹 și eu am sa mai revin daca astrele se aliniază iar ! 

Ps : a spus că este și săptămâna viitoare și posibil sa ne onoreze cu prezenta ei aici pe forum ! Succes ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4157
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 6 ore, StRyK3R a spus:

Paste fericit dar cu recenzia nu vii ? 🤣🤣 o sa  vin eu mâine cu una,azi nu mai am chef ca am mâncat, as spune ca aparut de nicăieri ca Inna si este de viitor mai ales ca ar vrea sa ramana pe la noi ,sa isi faca cont roșu, acum cel de sus stie.

de unde recenzie de unde sa o scot daca nu am fost inca deloc la ea??!! sunt mai ghinionist de gen

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 295
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 11 ore, scarlxxrd a spus:

de unde recenzie de unde sa o scot daca nu am fost inca deloc la ea??!! sunt mai ghinionist de gen

Lasă că ai timp săptămâna viitoare sa o vezi,un șut în fund este un pas înainte,nu? Poate ramane permanent la noi si sa aduca putina concurență pentru cele locale

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4157
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 4 ore, StRyK3R a spus:

Lasă că ai timp săptămâna viitoare sa o vezi,un șut în fund este un pas înainte,nu? Poate ramane permanent la noi si sa aduca putina concurență pentru cele locale

Speram

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 ore, StRyK3R a spus:

Lasă că ai timp săptămâna viitoare sa o vezi,un șut în fund este un pas înainte,nu? Poate ramane permanent la noi si sa aduca putina concurență pentru cele locale

Si eu sper sa ramana la noi o perioada mai mare de timp!  Am facut o programare la domnisoara pentru marti, revin cu recenzia!!

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 33 minute, barosan1919 a spus:

Si eu sper sa ramana la noi o perioada mai mare de timp!  Am facut o programare la domnisoara pentru marti, revin cu recenzia!!

Barosane , ești puțin suspect ...doar atât spun ! 

Link spre comentariu
Reputație: 295
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 9 minute, jerry84 a spus:

Barosane , ești puțin suspect ...doar atât spun ! 

Păi tu nu speri sa ramana pe Constanta? Si eu am facut anti si penultima programare la i...a cu 4,5 zile inainte...🙃

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 8 minute, StRyK3R a spus:

Păi tu nu speri sa ramana pe Constanta? Si eu am facut anti si penultima programare la i...a cu 4,5 zile inainte...🙃

Eu sper să rămână , dar domnul are o singura postare aici din 23 ...😁 , eu zic că este puțin suspect ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4157
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

Mah nu va certati, poate sa marita cu mine maine (platonic) cine stie?? Atunci ramane probabil pana divortam

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 4 minute, scarlxxrd a spus:

Mah nu va certati, poate sa marita cu mine maine (platonic) cine stie?? Atunci ramane probabil pana divortam

Succes 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 11 minute, scarlxxrd a spus:

Mah nu va certati, poate sa marita cu mine maine (platonic) cine stie?? Atunci ramane probabil pana divortam

Fata nu are anunț de măritiș, ea doar te fute bine , de îți tremură picioarele 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4157
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 3 minute, jerry84 a spus:

Fata nu are anunț de măritiș, ea doar te fute bine , de îți tremură picioarele 😁

Esti gelos

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 18 minute, scarlxxrd a spus:

Esti gelos

Sincer la cum arată și prestează mi as dorii o acasă 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 4760
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 33 minute, jerry84 a spus:

Sincer la cum arată și prestează mi as dorii o acasă 😂😂

Daca ai cunoaste-o si demachiata, e posibil sa iti schimbi parerea!:))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 1 minut, haloowen a spus:

Daca ai cunoaste-o si demachiata, e posibil sa iti schimbi parerea!:))

Hmmm ,posibil sa o doresc mai mult demachiata ...prefer machiata sa fie totuși 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 295
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, jerry84 a spus:

Fata nu are anunț de măritiș, ea doar te fute bine , de îți tremură picioarele 😁

Ai dreptate, se fute bine,duce bine,chiar si mai hard,palme peste buci ,clar are experienta si ii place putin, am dat în capra la marginea patului ca niciodată ,obosisem eu,norocul meu ca nu am lu-at o ora ca imi dădea temelie rau

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 38 minute, StRyK3R a spus:

Ai dreptate, se fute bine,duce bine,chiar si mai hard,palme peste buci ,clar are experienta si ii place putin, am dat în capra la marginea patului ca niciodată ,obosisem eu,norocul meu ca nu am lu-at o ora ca imi dădea temelie rau

Eu nu sunt genul sa fiu pe hard , nu îmi place .....mie îmi place să ii simt pielea fina , sa o apuc ușor de solduri ..de sâni eventual ușor ...samd 😁....

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 26 minute, KenBurns a spus:

@Larisssaaaa de ce nu isi face si ea un cont aici sa se bage intre golani?

Scuze că mă bag , dar din spusele ei , adică a verișoarei , își face cont săptămâna aceasta ...și vine între "golani" 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, jerry84 a spus:

Eu sper să rămână , dar domnul are o singura postare aici din 23 ...😁 , eu zic că este puțin suspect ! 

Am avut cont vechi, am revenit in tara zilele astea.

De aceea este doar prima postare cu acest cont!

Nu fi suspicios domnule Jerry, ca nu e cazul.

Revin cu recenzia!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 34 minute, barosan1919 a spus:

Am avut cont vechi, am revenit in tara zilele astea.

De aceea este doar prima postare cu acest cont!

Nu fi suspicios domnule Jerry, ca nu e cazul.

Revin cu recenzia!

Barosane  din 23 și până acum fara sa scrii nimic, și pe un topic fără posesoare 😁, recent deschis apari tu ....nu sunt supărăcios că nu am de ce ...vreau totuși transparență! Succes la vizita și te așteptăm cu un review! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1616
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 4 minute, jerry84 a spus:

Barosane  din 23 și până acum fara sa scrii nimic, și pe un topic fără posesoare 😁, recent deschis apari tu ....nu sunt supărăcios că nu am de ce ...vreau totuși transparență! Succes la vizita și te așteptăm cu un review! 

Suspicios*

Link spre comentariu
Reputație: 295
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, jerry84 a spus:

Eu nu sunt genul sa fiu pe hard , nu îmi place .....mie îmi place să ii simt pielea fina , sa o apuc ușor de solduri ..de sâni eventual ușor ...samd 😁....

E vorba de cum simti pe moment dar inteleg ve spui si normal ca usor sa fie apucata de șolduri, etc  si nu cred ca nu ai dat niciodată mai repede(Mai hard)la buci ,ma rog, pace 😴

Link spre comentariu
Reputație: 34
14 hours ago, jerry84 said:

Barosane  din 23 și până acum fara sa scrii nimic, și pe un topic fără posesoare 😁, recent deschis apari tu ....nu sunt supărăcios că nu am de ce ...vreau totuși transparență! Succes la vizita și te așteptăm cu un review! 

Ma bucur ca nu sunt singuru' care s-a prins. Daca te uiti atent ai sa iti dai seama si al cui e contul. Stiu forumul asta de ani buni si e aiurea ca a ajuns bataia de joc a unui bizar..Asta este...pacat ca i se permite

Link spre comentariu

Reputație: 295
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 36 minute, crowitoru a spus:

Ma bucur ca nu sunt singuru' care s-a prins. Daca te uiti atent ai sa iti dai seama si al cui e contul. Stiu forumul asta de ani buni si e aiurea ca a ajuns bataia de joc a unui bizar..Asta este...pacat ca i se permite

Ce se intampla domn profesor, este ceva ce ar trebui să știe si restul clasei futacilor?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...