Sari la conținut

Andreea,25 ani 0722 479 288


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Are ceva topic deschis,  în jur de 1.60 înălțime,  fund fain,  oralul destul de bunicel,  mai are câteodată ceva mofturi,  dar în mare e ok, lozul 150 lei,  asta  acum vreo 3 ani.  La ora asta nu știu ce servicii mai are și nici de prețuri cum sint.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 3102
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Membru Premium
Acum 2 ore, boss42 a spus:

salutare colegi. am fost si eu ieri la Andreea, o unguroaica frumusica, cu corp slim, sâni naturali si un fund super. o cunosc de cel putin 2 ani, vine in Alba de obicei cu Rebeca. acum e cu alta tipa, buna de pula si ea. intra si amândoua in combinatie. locatie actuala strada Samuel Micu, in spate la depozitul Dacia, bloc F3. nu face anal si cred ca nici CIM. se fute fain, e strântă in pizda, geme usor frumos, am optat pt o finalizare cu COF inclus, decartat 150 lei. eu zic ca merita fata. ciocane tari tuturor

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 27 minute, Aiudeanu a spus:

Fratilor, m-ati zapacit de tot, parca e o piesa de Caragiale, dar am retinut totusi ca Andreea merita vizitata!

Andreea..........depinde cum rezonezi cu ea............ca si colegu boss42..............sau ca si colegu spancioc.......😄

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
On 8/23/2024 at 10:27 PM, hunterwhore said:

Andreea..........depinde cum rezonezi cu ea............ca si colegu boss42..............sau ca si colegu spancioc.......😄

Eu sper ca intru pe culoarul colegului boss42, dar astept sa mai scada temperatura, nu stiu daca are aer conditionat...

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Aiudeanu a spus:

Eu sper ca intru pe culoarul colegului boss42, dar astept sa mai scada temperatura, nu stiu daca are aer conditionat...

Nu are.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...