Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 minute, reptilozaurusrex a spus:

Ce echipa vedeti favorita sa castige Euro?

Credeti ca nationala Romaniei va face o figura frumoasa la acest european sau nici nu iesim din grupe?

 

România o sa fie ciuca bătăilor... am asa un simt ca una dintre echipe o sa facă și un record mondial de dat goluri într-un meci cu noi🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
21 minutes ago, reptilozaurusrex said:

Ce echipa vedeti favorita sa castige Euro?

Credeti ca nationala Romaniei va face o figura frumoasa la acest european sau nici nu iesim din grupe?

 

1.Franta,2.Portugalia,3.Anglia una din cele 3 dar eu unul zic ca Franta

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2063
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii
39 minutes ago, extraterestru78 said:

România o sa fie ciuca bătăilor... am asa un simt ca una dintre echipe o sa facă și un record mondial de dat goluri într-un meci cu noi🤣🤣

Bai martiene, umpic de respect te rog! Oi fi venind tu din alta galaxie, dar deocamdata ai viza de flotant in Romania...🤣🤣🤣

Om vedea noi ce se va intampla, deocamdata sa ne bucuram de fotbal...

Si:  Hai Romania!!!!🏆🏆🏆

  • Like 2

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, reptilozaurusrex a spus:

Ce echipa vedeti favorita sa castige Euro?

Credeti ca nationala Romaniei va face o figura frumoasa la acest european sau nici nu iesim din grupe?

 

eu mizez pe anglia sau franta..

mai bine mergea sepsi in locul nationalei..sigur facea 1-0 cu liechtenstein..🤭🤭..

poate trece de slovacia.. mai mult n-o vad...🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City

Eu sunt cu nemții, fie ce o fi, da, reflectoarele sunt pe Anglia si Franta, Portugalia poate insemna o semifinală dar Germania a cam lăsat-o moale la ultimele turnee si trebuie sa prezinte ceva mai mult acasă...

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 3 ore, duhovnicul a spus:

Bai martiene, umpic de respect te rog! Oi fi venind tu din alta galaxie, dar deocamdata ai viza de flotant in Romania...🤣🤣🤣

Om vedea noi ce se va intampla, deocamdata sa ne bucuram de fotbal...

Si:  Hai Romania!!!!🏆🏆🏆

Pe vremea când eram eu tânăr, atunci se juca fotbal adevărat, acu e doar o afacere, nimic important... 

Hai românia, nu lua prea multe goluri, sa die sub 50, va rog 🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 2150
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 13 ore, reptilozaurusrex a spus:

Ce echipa vedeti favorita sa castige Euro?

Credeti ca nationala Romaniei va face o figura frumoasa la acest european sau nici nu iesim din grupe?

 

Franța, Anglia, Germania si se poate implica și Portugalia, acum niciodată nu se știe ce altă echipă poate să mai facă o surpriză. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moscopole
  • Oras:Moscopole

Deși nu mai are vedetele de altădată și din ce am citit nici posesia zdrobitoare, cred că Spania poate câștiga Euro. Nu am apucat să văd meciul cu Croația, da' să le dea 3 croaților mi se pare o performanță uluitoare. 

Noi cred că avem una dintre cele mai slabe naționale cu care am ajuns vreodată la un turneu important, da' băieții chiar nu au nimic de pierdut, ce vine după calificare e deja bonus 🤷🏻‍♂️

Hai România ! Și să nu pierdem cu Ucraina 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1270

Franta are cel mai bun lot ca talente individuale dar nu-s o echipa. Data trecută i-au scos Elvețienii dupa ce li s-a urcat la cap ca jucau prea bine. 

Anglia are echipa buna dar cum Premier League e foarte intens, cred ca sunt prea obositi ca sa mearga pana la capăt. 

Germania are un 11 bun dar n-au rezerve sa poata sa faca diferenta cand o sa fie nevoie.  

La Portugalia e Cocalardo, deci o sa joace cu un om in minus daca e in teren.

Italia a castigat data trecută deci ies din calcul.

Spania e isi reface echipa dar poate sa faca o surpriză.

Eu zic ca Belgia o sa câștige ca e ultima șansă pentu multi din generația asta sa faca ceva notabil la națională.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Anglia trebuie sa castige, Anglia va castiga. Daca nici acum, atunci cand, mai ales ca de cateva turnee finale incoace sunt de fiecare data aproape. Singurul punct slab, poate pe langa small hands Pickford, ar fi chiar selectionerul Southgate, care de la selectia un pic dubioasa, cu jucatori ca Rashford, Grealish sau Maddison lasati pe dinafara, abordarea rezervata in multe meciuri sau alegeri neinspirate in primul unspe (Palmer nu ar trebui sa nu fie titular in meciuri importante dupa ce sezon de senzatie a avut la Chelsea), s-ar putea dovedi a fi fost prea mic pentru a gestiona un grup de jucatori atat de mari. 

Romania cred ca ar putea trece de grupe, dar nu o va face. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 5 ore, ArcadeFire a spus:

Anglia trebuie sa castige, Anglia va castiga. Daca nici acum, atunci cand, mai ales ca de cateva turnee finale incoace sunt de fiecare data aproape. Singurul punct slab, poate pe langa small hands Pickford, ar fi chiar selectionerul Southgate, care de la selectia un pic dubioasa, cu jucatori ca Rashford, Grealish sau Maddison lasati pe dinafara, abordarea rezervata in multe meciuri sau alegeri neinspirate in primul unspe (Palmer nu ar trebui sa nu fie titular in meciuri importante dupa ce sezon de senzatie a avut la Chelsea), s-ar putea dovedi a fi fost prea mic pentru a gestiona un grup de jucatori atat de mari. 

Romania cred ca ar putea trece de grupe, dar nu o va face. 

englezii au probleme si in aparare. fundas stg. a jucat trippier care joaca pe dreapta de obicei, dar sezonul lui n-a fost prea grozav (a facut multe greseli).

si in centru s-ar putea sa apara probleme. cu serbia nu prea au fost, dar cu alti adversari... oricum lucrurile se mai schimba in mers, vedem meciurile viitoare...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere

Ăsta e un topic deschis degeaba atât timp cât nu posteza nimeni.  

Momentan Romania pare favorită în grupă la cum merge jocul. Apărare și gol pe contraatac 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere

2-zero mă 🤣 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
Acum 1 minut, reptilozaurusrex a spus:

3-0 🤣

  Belgia urmează mă, oase rupte, dacă nu le dăm la picioare ne bat  😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
Acum 2 minute, reptilozaurusrex a spus:

Ne bat oricum. 🤣

 Îi rupem, cică ar fi diavolii roșii, aiurea sunt roșii fleșcăite 🤣

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...