Sari la conținut

Amalia 0756758049


Postări Recomandate

Salut...am vizitat ieri această domnișoară care are anunț pe publi cu poze reale, locația pe aleea Covasna ușor de găsit, domnișoara are 20 de ani cam 1,60m, sânii medi frumoși, drăguță,cu ochelari foarte sexy...mie mi-a plăcut cum arată.Vorbareata bine dispusa caută să te simți bine,ON ok,NP mai multe poziții preț 150 finalizarea.A venit ieri zice că stă 3 zile, dacă merge probabil mai rămâne.Eu zic că merită vizitată... cine poate să pună anunțul cu poze de pe publi și vrea să o facă 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 3187
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Azi dimineață,răsfoind forumul am dat de topicul domnișoarei. Citesc recenzia, mă uit la poze și îmi place ce văd ,mai ales când am văzut și ce vârstă are, și rapid i-am scris pe WhatsApp daca mai este la noi. Mi-a răspuns că da. Am și făcut programarea. Mi -a trimis lista de servicii și am rămas să ne vedem după masă. La ora stabilită am fost in zona, Alea Covasna.

Ca și servicii  am optat pentru o finalizare. 150 tura, maxim 30 de minute. Eu am stat vreo 25. M-am cerut la dus unde mi-a dat un prosop curat, baia este dotata cu geluri de duș. Lipsește  apa de gură. Am revenit în cameră unde mă aștepta goală. Mi-a spus ce se poate și ce nu și a început cu un oral neprotejat la cererea mea. Apoi am gustat și eu piersicuța ei dulce.,curata , epilată fara mirosuri suspecte. Apoi am continuat în doggy , lot și misionar unde am finalizat,atragandu-mi atenția că ar trebui sa finalizez.(Aici un minus). După finalizare m-a igienizat, am intrat iar la dus și am plecat ,după ce i am dat pupici.

Ca și aspect fata e foarte frumușică, drăguță, cu niște sâni frumoși, medii, pufoși, fund drăgălaș, e slim sa zic așa, exact pe gustul meu, vorbăreață, e ca o păpușă.

O recomand, și o voi revizita daca mai vine pe la noi , chiar dacă pare puțin pusă pe fast fuck.

Serviciile sunt ireproșabile,dar ar mai putea lucra la atitudine puțin, in sensul să fie mai atenta cu clientul. Dar per total are un 9 de la mine.  Oralul a fost bunicel. La normal se mișcă bine. 

O recomand și e de revizita. Pupici fată frumoasă.😗😗😗

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 3187
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș

Ca sa fim precisi, cu Ami e asa:

Numarul 150

Ora 300

Ca servicii ofer oral, normal, mici fantezii in limita bunului simt, diferite pozitii, saruturi corporale. 69 si masaj.

Oral neprotejat in functie de igiena.

Finalizare orala extra 100

Jocuri cu dildo extra 50

Jocuri cu vibrator extra 50

Squirt extra 100

F.K. extra 50

Contact wtp.

Aleea Covasna

Fata slim, draguta, f. tanara, sanii destul de lasati pt. varsta ei, pierce proaspat in buric, un fundulet f. fain...

Nota 8,5

Vorbareata nevoie mare...:)) un stil mai alert, dar atenta la ce doreste clientu' pt. asta primeste la atitudine un 10.

O.N. - nu prea adanc, mici giumbuslucuri, accepta diverse pozitii si baga priviri perverse, ce-i ridica nota cu un punct, la 9,

N.P. - 8, nu-i bai cu fata, doar cu prezervativu' - prea gros cred, diminueaza mult placerea.

Foloseste lubrifiant, dar am observat ca se umezeste si natural.

G.F.E. - nu am platit F.K. - nu-i tocmai genul languros...

Igiena - fara prob.

Respecta timpul, a trecut tel. pe silentios...pozele sunt ale ei 100 la suta.

Cel mai probabil, o sa mai merg.

  • Like 11
  • Mersi 1

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Am vizitat-o si eu.

Fata iti ofera toate optiunile pentru igiena, dus inainte si dupa, dupa preferinte si nu te grabeste (poate nu daca faci dusul rapid sau deloc).

La aspect e in regula, skinny, cu sani de dimensiuni medii, dar ea fiind slabuta, par mari.

La pozitii, unele le accepta, altele, nu. Acceptabil.

Eu, nefiind mare fan fete skinny, nu pot sa spun ca m-a impresionat si o vizita mi-a fost suficienta.

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 53
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Din lipsă de optiuni (sau nu pe gustul meu) am ales sa risc un pic. 

Locație ok 7/10, aleea Covasna, mai de graba prefer asa ceva în loc de maurer.

Fata: micuța, ochelari, slim, sâni medii puțin cam lăsați pt vârsta ei, 1.55 aprox înălțime, per total e ok dar nu e genul după care sa te întorci neapărat pe strada. Gusturile nu se discuta

 

Oral 2/10 - capul în gura și frecat restul cu mana

Normal 2 poziții, înainte de reproșuri pot spune ca e destul de strâmtă dar cam aici se termina partea buna

     LOT - Sare în pl se apasă tare dar nu se "muleaza" pe ea sa zic asa. Adică degeaba sari tare dacă întra doar capul  am schimbat repede ca nu mai aveam multe și îmi și murea...  în

     DOGGY - Aici am putut sa controlez eu xdae ea se lăsase prea jos pentru a putea penetra bine. Am ridicat-o de mânere cum am putut sa pot sa termin odată și sa fiu dus.

Igiena e buna nimic de reproșat la capitolul asta

Gfe nu pot nota. Oferă dar e ciudat nicidecum natural. În loc sa se muleze pe acțiune întreabă tot și de toate + reguli, etc.

Ce sa va zic fraților, merita sa încercați dacă va atrag pozele dar eu nu mai revin.

 

Ps: m-a distrat faza cu oralul, înainte sa înceapă spune grija sa nu finalizezi oral ca e extra (în mintea mea îmi dădeam filme "sa vezi ce ma suge asta de spune asa ceva înainte sa inceapa") când colo se poate vedea nota data... din care 1 din oficiu, +1 ca să nu fiu chiar asa rău 😂

Spor la toate cu de toate!

  • Like 4
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 3187
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș

Am fost azi din nou.

Rodniciei.

Vorbeste, vorbeste, vorbeste...

Actiunea parca mai slabuta ca data trecuta.  :((

Hmm...🤔

  • Like 7

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
Reputație: 1074
  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.

Am vizitat-o și eu tura trecută de 2 ori.

La prima vizită, multă vorbărie, multe reguli explicate...mi-a plăcut în poziția doggy și cum făcea oralul, de aceea m-am dus și a doua oară când au fost mai puține explicații (i-am luat-o înainte și am rugat-o să nu le reia). Vorbește prea mult dar se implică în ce face.

A fost ok dar... depinde și de preferințe.

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Salutare

Am fost ieri la Amalia pe str. Înfrățirii. Ne-am înțeles pe whatsapp toate detaliile, cât si prețul serviciilor. Am vrut o jumătate de oră, fără sex, doar 69 + oral cu CIM. Mi-a răspuns 250 lei.

Am ajuns la locație și când a deschis ușa, era ascunsă după ușă. M-am cam temut un pic de cum arată dar când am intrat și am vazut-o mi-a placut mult formele ei. Micuță de statură, aproximativ 1,55, sânii frumosi, măricei (potriviți pentru mine), funduleț bombat, foarte frumoasă la corp. Chipul ei, drăguța, mi-a placut că nu a fost foarte machiată. Așa că am decis să rămân. Am achitat cât ne-am înțeles și am intrat la dus. Ne-am pus in pat goi și i-am spus să fie mai răbdatoare cu mine fiind nou  și mai emotiv. A spus să nu-mi fac griji și totul va fi bine. S-a dat pe păsărică cu ceva gel, a avut un miros f plăcut și gust puțin de fructe, dar foarte gustos :P Oralul facu de ea a fost de 11, și cu mâna și deep și sorbit ... Pentru finalizare, m-am pus în genunchi și am finalizat abszolut tot în gura ei. A fost tot ce îmi doream de multă vreme. S-a dus la baie cu gurița plină, m-am spalat, am cerut un pahar de apă. Avea apă la frigider. Foarte amabilă fata și politicoasă. Mulțumesc Amaila, sper să ne revedem ! 

O zi faină la toți

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizita la Amalia:

Igienizare cu servetel...

ON foarte slab si foarte scurt (50 de secunde)

Un gust de transpiratie usturator la pasarica, care a persistat cateva ore dupa.

NP masinal, zero suflet, nu s-a oprit un moment din vorbire (vorbeste aiurea, despre clienti precedenti, ce i-a zis unul, ce i-a raspuns ea, chestii anapoda), da ordine: nu asa, nu pune mana acolo, nu asa se face..., iti da lectii, cum se mangaie sanii, cum trebuie sa te misti, etc.

La corp ar putea fi un 9 pentru amatorii de slim/minione, dar cu asa o atitudine nu mai conteaza.

Recomand psichopatilor care reusesc sa disocieze imaginea de context sau celor dotati de un buton "mute" sau norocosilor, care vor face tot exact cum ea si-a imaginat.

O lectie buna mi-a dat pustoaica: unde nu se pune suflet, restul nu mai conteaza. Tot iesi cu un gust amar in gura (si la propriu si la figurat).

DTD 17min

  • Like 2
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...