Sari la conținut

Ustura rau dupa ce a bagat betisoru pentru probe


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 22 minute, florinurugan a spus:

mi-a infipt un bat in penis pentru recoltare probe, si acum ustura foarte tare la urinare, a mai patit careva?

defapt mie si frica sa urinez abia dau drumu la cate un strop

Nu te mai smiorcai!!!

Mai bine spune la ce fete ai fost c-a trebuit sa-ti faci analize ... nu de alta, dar sa evitam a le vizita!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 43
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 17 minute, florinurugan a spus:

mi-a infipt un bat in penis pentru recoltare probe, si acum ustura foarte tare la urinare, a mai patit careva?

defapt mie si frica sa urinez abia dau drumu la cate un strop

Sculament

Link spre comentariu
16 minutes ago, Mocureloaded said:

Nu te mai smiorcai!!!

Mai bine spune la ce fete ai fost c-a trebuit sa-ti faci analize ... nu de alta, dar sa evitam a le vizita!!!

au trecut 2-3 luni de cand am fost ultima data la fete, si am fost la mai multe dar nu in Cluj. problema a fost ca am facut si deepthroat neprotejat, acolo cresc sansele multi sa dai surprize care nu vrei, Mai am avut si ghinionu in cazul asta sa fiu mai "dotat" deci mai multi cm patrati de piele cu acoperita cu portite micrsocpice de intrare pentru virusi

Sunt nasoale bolile astea ca da apar cu efect intarziat, poti sa apara simptome dupa luni de zile in care nu simti nimic

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ai făcut deepthroat... e  bine..,faci și mie și colegilor ? Ga,ga,ga sti tu cum se simte ai ?șervețele îți dau eu.. Lăsând gluma: îți doresc însănătoșire grabnică și pe viitor multă prudență cu Curvele.. Atunci când te piși e normal sa te usture, e o zona foarte sensibila ,fa-ți tratament ce ai primit;nu te fuți nu dai la laba,intr-o luna nu o sa mai simți nimic,...Hai, puli mari cu harta pe ele căpățâni roșii, zeama multă sa ajunga și spor la futut tuturor

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
6 hours ago, florinurugan said:

mi-a infipt un bat in penis pentru recoltare probe, si acum ustura foarte tare la urinare, a mai patit careva?

defapt mie si frica sa urinez abia dau drumu la cate un strop

Nu am pățit sper sa nici nu fie cazul pentru nimeni.priveste partea bună a problemeiFaci cu un drum exerciții pt mușchii pelvini🥒,dublu castigat,😉

Link spre comentariu
Reputație: 1669
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
La 25.06.2024 la 16:49, florinurugan a spus:

mi-a infipt un bat in penis pentru recoltare probe, si acum ustura foarte tare la urinare, a mai patit careva?

defapt mie si frica sa urinez abia dau drumu la cate un strop

După ce baga betisorul ustură,  dar trece. Important e sa nu usture dupa aia.

Link spre comentariu
Reputație: 1169
On 6/25/2024 at 4:49 PM, florinurugan said:

mi-a infipt un bat in penis pentru recoltare probe, si acum ustura foarte tare la urinare, a mai patit careva?

defapt mie si frica sa urinez abia dau drumu la cate un strop

Cel mai bine era sa o faci tu singur. De ce a trebuit sa iti ia mostra de secretie uretrala? Tu ai luat gonoree sau clamidia, alea ustura ca naiba la urinare. Trebuie sa iei antibiotice cateva zile daca asta e problema. Nu e mare lucru, ai sa mai iei si in viitor :)) Esti de abia la inceput...

Link spre comentariu
La 25.06.2024 la 17:24, florinurugan a spus:

au trecut 2-3 luni de cand am fost ultima data la fete, si am fost la mai multe dar nu in Cluj. problema a fost ca am facut si deepthroat neprotejat, acolo cresc sansele multi sa dai surprize care nu vrei, Mai am avut si ghinionu in cazul asta sa fiu mai "dotat" deci mai multi cm patrati de piele cu acoperita cu portite micrsocpice de intrare pentru virusi

Sunt nasoale bolile astea ca da apar cu efect intarziat, poti sa apara simptome dupa luni de zile in care nu simti nimic

2-3 luni e cam mult, de obicei bolile astea apar la 2-3 săptămâni maxim, vezi să nu fie altceva! Nu sunt doctor, dar cred că la tine e altceva. Dacă ai sculament, sau alte boli cu transmitere sexuală,  trec cu antibiotice și un pic de chin🤣!

Link spre comentariu

Recoltarea secretiilor in cazul gonoreei daca sunt evidente se poate fce si fara betigas in uretra. Dar unii urologi, ca buna practica, folosesc betigasul in uretra ca sa ii invete minte pe curajosii care o baga neacoperita sa nu o mai faca pe viitor.

Time heals all wounds - inclusiv cele de pe uretra 🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu

Reputație: 1232
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 25.06.2024 la 17:24, florinurugan a spus:

..... ca am facut si deepthroat neprotejat...

Încă nu ți-a spus nimeni că ești prost?!

Tu înțelegi ce scrii, ce vrei sa ne spui?!

Ai făcut pe dracu deepthroat! Ți-o fi supt vreuna pula...

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...