Sari la conținut

Larisa 💗 miniona ta preferata💗 0793461202


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Numele meu este Larisa. Am 28 de ani, 1.65, 50 kg , ochi căprui (fura inima oricui)💗💦

Astăzi am ajuns în Constanța Ma veți găsi zona Mamaia sat

Serviciile mele sunt:

💋sex oral

💋sex normal

💋masaj de relaxare si erotic

💋diverse poziții

💋dans

💋fantezii 

prețul este 200 finalizarea

400 ora

💗💗💗💗

Mai multe detalii pe whatsapp 0793461202 

Va pupa Larisa💦🤗

IMG-20240606-WA0035.jpg

IMG-20240606-WA0036.jpg

IMG-20240606-WA0037.jpg

IMG-20240531-WA0029.jpg

IMG-20240531-WA0026.jpg

20240628_232029.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1526
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Daca ajuta 

Fără cim ..oralul și el este  protejat ...fără fk , fără anal eu unul nu sunt pasionat de anal , dar.poate sunt alții ...

PS : bun venit la Neversea ! 

Am făcut un pas mare si sar peste topicul acesta !

Ție Larisa îți urez succes !!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2979
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, LarisaSexy a spus:

Numele meu este Larisa. Am 28 de ani, 1.65, 50 kg , ochi căprui (fura inima oricui)💗💦

Astăzi am ajuns în Constanța Ma veți găsi zona Mamaia sat

Serviciile mele sunt:

💋sex oral

💋sex normal

💋masaj de relaxare si erotic

💋diverse poziții

💋dans

💋fantezii 

prețul este 200 finalizarea

400 ora

💗💗💗💗

Mai multe detalii pe whatsapp 0793461202 

Va pupa Larisa💦🤗

IMG-20240606-WA0035.jpg

IMG-20240606-WA0036.jpg

IMG-20240606-WA0037.jpg

IMG-20240531-WA0029.jpg

IMG-20240531-WA0026.jpg

20240628_232029.jpg

Eu nu sunt nici fan oral neprotejat, nici anal, nici cim, nimic. Doar clasic si sa-mi placa fata. O singura intrebare am ca de altfel as fi trecut si eu de topicul asta. De ce te intitulezi miniona ta preferata cand tu ai 1.65 si esti ditamai capra? Mie nu-mi plac minionele si eram aproape sa trec peste pana am vazut ca nu esti chiar miniona. 😁

  • Haha 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1526
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Oare își ia și bara după ea ? .....eu când am chef de dans merg la Dobrogea jos la demisol...

Link spre comentariu
Reputație: 35
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, carpe_diem a spus:

Eu nu sunt nici fan oral neprotejat, nici anal, nici cim, nimic. Doar clasic si sa-mi placa fata. O singura intrebare am ca de altfel as fi trecut si eu de topicul asta. De ce te intitulezi miniona ta preferata cand tu ai 1.65 si esti ditamai capra? Mie nu-mi plac minionele si eram aproape sa trec peste pana am vazut ca nu esti chiar miniona. 😁

😂😂😂👍 si la Bucuresti identic se intitula...migniona si ea vorba ta, ditamai capra😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, carpe_diem a spus:

@LarisaSexyai mai fost cumva pe la noi in trecut? Ca imi par foarte cunoscute pozele

Pozele sunt facute în anglia  si da am mai fost  da nu pe sietul asta eu doar ce am venit în țară 😘😘 dami mesaj pe wap si iti dau poza cu fața

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 20 ore, jerry84 a spus:

Daca ajuta 

Fără cim ..oralul și el este  protejat ...fără fk , fără anal eu unul nu sunt pasionat de anal , dar.poate sunt alții ...

PS : bun venit la Neversea ! 

Am făcut un pas mare si sar peste topicul acesta !

Ție Larisa îți urez succes !!

Mulțumesc  te pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, carpe_diem a spus:

@LarisaSexyai mai fost cumva pe la noi in trecut? Ca imi par foarte cunoscute pozele

Bună nu are cum pozele acestea sunt făcute de mine în anglia și doar ce m am reîntors în țară dami mesaj pe wap și iti dau poze cu fața te pup

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 19 ore, carpe_diem a spus:

Eu nu sunt nici fan oral neprotejat, nici anal, nici cim, nimic. Doar clasic si sa-mi placa fata. O singura intrebare am ca de altfel as fi trecut si eu de topicul asta. De ce te intitulezi miniona ta preferata cand tu ai 1.65 si esti ditamai capra? Mie nu-mi plac minionele si eram aproape sa trec peste pana am vazut ca nu esti chiar miniona. 😁

Aolo ești funny🤣🤣 vino la mine și o să vezi  si tu sa îmi spui daca ți se pare că  sunt înaltă sau scundă 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 20 ore, novice2018 a spus:

Welcome...dar dezvolta putin serviciile...ca sa nu intrebe lumea..cum..de care🫠😅

Bună uitate în descriere  

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 ore, jerry84 a spus:

Oare își ia și bara după ea ? .....eu când am chef de dans merg la Dobrogea jos la demisol...

Bună dragule  dacă  cum va voiai să pari interesant să ști că ți a ieșit   sau  trebuia să fie o gluma ? nu știu întreb   și eu încaz de era o glumă ok da nu prea îi văd hazul și cred ca  vrei să fii și tu în centrul atenției  și ai vrut să fi răutăcios  ce crezi toată  atenția este la tine că așa se întâmplă  când nai viață sau cred ca nu ști  să dansezi și na te ai facut  și tu văzut prin-comentariul  ăsta😉 te pup😘😘😘  persoanele ăstea de genul tău de obicei sunt supărați pe viață  sau există un monstruleț în tine  care sa săturat de ...bă  și ai zis să vi să dai cu pula  pe sietul asta te pup lasă răutatea din tine mi amor  🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 183
  • Oras:World
  • Oras:World
13 minutes ago, LarisaSexy said:

Bună dragule  dacă  cum va voiai să pari interesant să ști că ți a ieșit   sau  trebuia să fie o gluma ? nu știu întreb   și eu încaz de era o glumă ok da nu prea îi văd hazul și cred ca  vrei să fii și tu în centrul atenției  și ai vrut să fi răutăcios  ce crezi toată  atenția este la tine că așa se întâmplă  când nai viață sau cred ca nu ști  să dansezi și na te ai facut  și tu văzut prin-comentariul  ăsta😉 te pup😘😘😘  persoanele ăstea de genul tău de obicei sunt supărați pe viață  sau există un monstruleț în tine  care sa săturat de ...bă  și ai zis să vi să dai cu pula  pe sietul asta te pup lasă răutatea din tine mi amor  🤣🤣🤣

Cat ai fost plecata din tara ai uitat sa scri in Limba Romana

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 ore, Amg24 a spus:

😂😂😂👍 si la Bucuresti identic se intitula...migniona si ea vorba ta, ditamai capra😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️

Nu ca mor cu voi veniți dracu și vizitațimă  și vedem  dacă sunt înaltă sau minioană  mi ar plăcea  sa fiu înaltă ca așa dădeam și (eu muie din picioare nu ma mai întindeam în pat ) este o glumă😉😉🤣🤣  precizez.  am zis și eu  cu aproximație în descriere  dragule  te pup 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 minute, Darkkkk a spus:

Cat ai fost plecata din tara ai uitat sa scri in Limba Romana

Da  ce crezi  ai vre-o problemă lasă răutatea nu mai fi răutăcios 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 19 minute, LarisaSexy a spus:

Nu ca mor cu voi veniți dracu și vizitațimă  și vedem  dacă sunt înaltă sau minioană  mi ar plăcea  sa fiu înaltă ca așa dădeam și (eu muie din picioare nu ma mai întindeam în pat ) este o glumă😉😉🤣🤣  precizez.  am zis și eu  cu aproximație în descriere  dragule  te pup 

Acum iei o muie din picioare? Sa mor de nu vin dacă faci asta😏😏

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 minute, SenorMoney a spus:

Acum iei o muie din picioare? Sa mor de nu vin dacă faci asta😏😏

Dacă sunt  scunda  și eu am dreptate nu   ți o fac din picioare dacă  tu ai dreptate  ți o face fata din picioare  ce crezi pun și camera sa filmez  și o pun pe siet ești de acord  ca să fim bine sa ma asigur  ca nu  faci vre o prostie 🤣🤣🤣😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 17 minute, SenorMoney a spus:

Acum iei o muie din picioare? Sa mor de nu vin dacă faci asta😏😏

E o gluma cu camera dar dacă ești tu de acord ne filmam  

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 25 minute, LarisaSexy a spus:

E o gluma cu camera dar dacă ești tu de acord ne filmam  

Daca o faci din picioare ai cuvântul meu că ne vedem și facem cum vrei tu😘😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 41 minute, SenorMoney a spus:

Daca o faci din picioare ai cuvântul meu că ne vedem și facem cum vrei tu😘😘

Hai vino și ți o fac din picioare 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, Darkkkk a spus:

Cat ai fost plecata din tara ai uitat sa scri in Limba Romana

Pune tu semnele de punctuație pt mine dacă tot comentezi  te pup puiule  domnul care scrieți corect gramatical  🤣🤣🥰😘

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 ore, LarisaSexy a spus:

Bună uitate în descriere  

A dezvoltat colegul jerry dupa..la asta ma refeream...mam lamurit....ce sa zc...succes !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...