Sari la conținut

KENDRA🔥HOT 📞 0792435938 📞


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în KENDRA🔥HOT 📞 0792435938 📞
Reputație: 16217
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.07.2024 la 23:07, JeanVal a spus:

... FK nu s-a mai putut pentru că nu mai face dacă s-a prestat cunni înainte (deci fără cunni dacă vreți FK pe durata acțiunii)...

Asa ceva n-am mai pomenit  :slap2

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila

Bună Dragilor🤗 Începând De Mâine Disponibilă 🤍 
 

📞 Whatsapp 📞 

Servicii Normale / BDSM Dominare

c9de3d12-f2b9-4c42-9b9f-78f706b199c8.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:buca-le
  • Oras:buca-le

Pesemne că e foarte selectivă în legătură cu GFE-ul. Mie nu mi-a oferit așa ceva, dându-mi de înțeles că e vorba de incompatibilitate.

Pozele o cam avantajează, părând mult mai definită în ele. E bună pentru cei care preferă fundurile mari. Sânii sunt naturali, măricei, în formă de pară. E un pic mai împănată, și nu pot spune că e pentru fani slim. Fața ei e comună, mereu zâmbăreață, cu o dantură incredibil de albă, se vede că a investit în albire dentară profesională. Conduita ei e adecvată, servindu-mă cu ceva de băut și fiind destul de primitoare și sociabilă.

Argumentul ăsta legat de chimie, plus o observație făcută de ea privitoare la fizicul meu (nimic jignitor, dar foarte demoralizant pentru mine), au dus la o întâlnire nereușită, referitor la acțiune.

Un mare plus e că totuși și-a dat silința să mă termine prin diverse metode și puțin NP, dar mi s-a culcat la loc destul de repede. S-a oprit când i-am spus eu că e suficient. Alte fete ar fi renunțat după primul minut.

Note nu mai dau, e clar că nu a existat nicio compatibilitate.

Morala? Întotdeauna să întrebi dacă vei beneficia de anumite servicii incluse în preț, precum GFE/FK, înainte de a lăsa banii! Rookie mistake din partea mea.

Tarifele au fost 300 cu 500.

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila
Acum 2 ore, ZombiuShogun a spus:

Pesemne că e foarte selectivă în legătură cu GFE-ul. Mie nu mi-a oferit așa ceva, dându-mi de înțeles că e vorba de incompatibilitate.

Pozele o cam avantajează, părând mult mai definită în ele. E bună pentru cei care preferă fundurile mari. Sânii sunt naturali, măricei, în formă de pară. E un pic mai împănată, și nu pot spune că e pentru fani slim. Fața ei e comună, mereu zâmbăreață, cu o dantură incredibil de albă, se vede că a investit în albire dentară profesională. Conduita ei e adecvată, servindu-mă cu ceva de băut și fiind destul de primitoare și sociabilă.

Aspectul ăsta legat de chimie, plus o observație făcută de ea privitor la fizicul meu (nimic jignitor, dar foarte demoralizant pentru mine), a rezultat într-o întâlnire nereușită referitor la acțiune.

Un mare plus e că totuși și-a dat silința să mă termine prin diverse metode și puțin NP, dar mi s-a culcat la loc destul de repede. S-a oprit când i-am spus eu că e suficient. Alte fete ar fi renunțat după primul minut.

Note nu mai dau, e clar că nu a existat nicio compatibilitate.

Morala? Întotdeauna să întrebi dacă vei beneficia de anumite servicii incluse în preț, precum GFE/FK, înainte de a lăsa banii! Rookie mistake din partea mea.

Tarifele au fost 300 cu 500.

Mersi ☺️ 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila

Bună🤗Disponibilă Până La 00:00

📞Whatsapp 📞

🌸Ultimele 2 Zile 🌸

Link spre comentariu
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila
  • Telefon: 0792 435 938
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Disponibila

Bună 😊Disponibilă Până La 00:00

📞Whatsapp📞

Mâine ( Miercuri ) Disponibilă Până La 20.00

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...