Sari la conținut

Jasmin, Izabella 0746609364


Postări Recomandate

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Nume: Jasmin, Izabella

Telefon: 0746609364

Anunturi: Bună!Bine ai venit pe anuntul meu. Numele meu este Jasmin am 22 de ani ,blonda ,miniona 1.6 Sunt o fire sociabila,manierata,open mind,atenta la detalii si fara inhibitii. Pozele imi apartin 100%,pot face confirmare la locatie cu tatuajele. Vă pup și vă aștept într-o locație curată pentru momente de neuitat!! Pozele sunt 100% reale 
Nu accept persoane "bine dotate" si cu bile 
Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții 
 Nu accept in stare de ebrietate 
Nu raspund la numere private 
Cer și ofer igienă maximă

Link-uri: Prima zii in oras la tine Botosani - Matrimoniale (publi24.ro)

Doar 2 zile in oraș la voi Botosani - Matrimoniale (publi24.ro)

Am revenit doar 2 zile in oraș Botosani - Matrimoniale (publi24.ro)

Experienta proprie: M-am gandit sa incerc o fata mai subtirica. Cautand printre anunturi, mi-a fost atrasa atentia de domnisoasa in cauza, poate si prin faptul ca a fost destul de amabila la telefon.

am ajuns in locatie, care era cam dezordonata. Am negociat un numar, si bine am facut. Fata, intr-adevar, e skinny. Sanii sunt foarte mici, nu prea ai pe ce pune mana. Actiunea a debutat cu un oral mecanic, grabit. La normal am debutat cu misionar, dar am schimbat repede in doggy, unde am si terminat tinandu-ma de soldurile ei firave.

Comunicativitate - lipsa. Implicare - lipsa. A fost doar o descarcare. Din punctul meu de vedere, nu o recomand!

Link spre comentariu

Salutare!

Vizitat si eu domnișoara … pe o zi torida … nu prea am ce puncta din păcate.

Pozele nu cred ca sunt ale ei … seamănă … blonda … foarte slăbuță … dar e micuța de statura si firava.

Am întrebat la telefon prețul si serviciile … 400 lei oral si  normal totul protejat … am zis sa încerc.

Ajung in locație … la etajul 4 … 44 grade afara … 35 in locație … cu părere de rău … nu am putut sa stau si am plecat.

Recunosc ca părea grabita sa trecem la treaba … imposibil pentru mine pe asemenea caldura, efectiv nu era aer!

Nu a reacționat urat la plecare … măcar atât !

Bafta!

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...