Sari la conținut

0757188635 Masaj erotic si de relaxare


Postări Recomandate

18 hours ago, marian800 said:

Am vazut de ieri acest anunt pe publi 24. Din motive subiective nu pot sa sun sa cer detalii. Mai avem colegi care au sunat/au fost la acest anunt? 

Pune si tu un link, nu stim numerele de telefon pe de rost :)

Link spre comentariu
Reputație: 15
  • Oras:maramures
  • Oras:maramures

i-am scris eu pe publi posesorului acestui anunt. mai jos aveti raspunsul

Oferim serviciile următoare și ne bazam pe o gama de clienți seriosi: FIECARE MASAJ ARE LA BAZA FINALIZAREA. Masajul erotic cuprinde urmatoarele-( masaj pe întreg corpul ,un masaj profesional care sa îți trezească stimulentul sexual,masaj de baza dar care atinge și zonele fesiere și cele intime pe care în alte saloane nu le primesti) În ceea ce consta finalizarea, aceasta se va face de mână, ( în cazul în care clientul dorește altceva ,trebuie sa discute cu maseuza și de a ajunge la un consens). Prețul unui masaj normal este de 600 ron care include: Stimulare sexuala. Masaj de relaxare. Finalizare. LA CERERE CLIENTUL POATE ALEGE SI UN MASAJ NORMAL( FARA ZONA INTIMA)!!

Link spre comentariu
  • Oras:Nord Vest
  • Oras:Nord Vest
1 hour ago, kasr said:

i-am scris eu pe publi posesorului acestui anunt. mai jos aveti raspunsul

Oferim serviciile următoare și ne bazam pe o gama de clienți seriosi: FIECARE MASAJ ARE LA BAZA FINALIZAREA. Masajul erotic cuprinde urmatoarele-( masaj pe întreg corpul ,un masaj profesional care sa îți trezească stimulentul sexual,masaj de baza dar care atinge și zonele fesiere și cele intime pe care în alte saloane nu le primesti) În ceea ce consta finalizarea, aceasta se va face de mână, ( în cazul în care clientul dorește altceva ,trebuie sa discute cu maseuza și de a ajunge la un consens). Prețul unui masaj normal este de 600 ron care include: Stimulare sexuala. Masaj de relaxare. Finalizare. LA CERERE CLIENTUL POATE ALEGE SI UN MASAJ NORMAL( FARA ZONA INTIMA)!!

Stai acolo toata ziua ? 600 lei ?!?!?!? 

Link spre comentariu

Mi-a scris un roman pe whats app, cum in alte locuri de 150 lei nici nu pun mana pe tine, ca masajul lor e studiat nu stiu pe unde, si ca stimularea erotica e senzationala, si ca dureaza 30 de min masajul terapeutic si 15 min cel erotic, toate la doar 600 lei :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...