Sari la conținut

Doamna matura


Postări Recomandate

Reputație: 247
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Pff m-a sunat baba înapoi  ca e disponibila 150 cu 200 kaufland vest garsoniere  . Avea accent de Gipsy se auzea si ceva lume in preajma... azi am zis pas. Cred ca este doamna care facea cuplu cu sotu avea topic pe aici acum un an!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 31.07.2024 la 15:35, djalex21 a spus:

Pff m-a sunat baba înapoi  ca e disponibila 150 cu 200 kaufland vest garsoniere  . Avea accent de Gipsy se auzea si ceva lume in preajma... azi am zis pas. Cred ca este doamna care facea cuplu cu sotu avea topic pe aici acum un an!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare ,dacă este tipa aceea eu zic pas,am ajuns eu la ea acum un an,întâlnirea a decurs normal,dar a doua zi am mers la cumpărături la kaufland vest și surpriză ,doamna respectivă este femeie de servici acolo și soțul ,agent de pază ,dacă te recunoaște îți cere bani,eu nu mai mam dus vreo două luni la acel magazin 😅

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

M-am riscat eu, și în afara de tatele mari nu se merita, o pupa nu o suge, ieșise barbasu din garsoniera ca să o fut eu. Am negociat doar muie 100 lei, bani pierduți degeaba, hai se scoala ești obosit  eu nu mai sug etc. 

Concluzia mea: de evitat

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
Acum 2 ore, cristi8999 a spus:

Salut am fost eu la doamna într-adevăr nu este wow doar o ia puțin la oral și la normal acceptă orice poziție merge de o descărcare rapidă și tras de niste țațe mari 😂😂😂

Detaliază puțin aspect și cât ai dat?😁

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 18 ore, cristi8999 a spus:

150

Pff..e mult fratee..din cele detaliate de cei care au fost..mai mult de 100 ron așa..cu indulgențăă.. doamna nu merită 👍🏼👍🏼 La 150 deja trece cu brio la categoria țepee.. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...