Sari la conținut

Sonia 0759336446


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare, vizitat domnișoara, doar ultimele doua poze sunt ale ei, celelalte (primele) le mai folosește o duduie de pe publi, dar se poate face și comfirmare cu poza de la watapp, sunat, făcut programare destul de repede, locația o cunoșteam, mai puțin partea cu bariera, am stat puțin pana a deschis (am ajuns mai devreme) dar s a rezolvat. 

Urcat la etaj, fata ok din toate punctele de vedere, curățenie în camera, mai are și o colega bruneta frumoasa foc cu care am făcut cunoștință, foarte sociabile fetele, recunosc că am fost puțin reticent cu privire la ele, datorita faptului că vin foarte rar fete noi cu servicii bune la noi în oraș, stabilit servicii, lăsat cadoul de la început ca să nu uit(am pățit-o), O. N/NP fără cim. Nu face 

O. N. Bine executat, dep.adanc,cum am cerut, sa comformat perfect, pus balon, prima poziție ledy ON top, foarte bine te călărește fata, schimbat capra, și aici îi place, se împinge în tine, strânge cearceaful în mână de placere, am reușit să o transpir puțin, finalizare în balon ca note,:

O. N 8 lipsește cim sa fie mai mare 

N. P 8 mai este loc, dar am văzut că îi place ce face 

Locație 9,curat, scad pentru colega e puțin stanjenitor pentru unii două fete în ap. 

Atitudine de 10,comunicare bună 

Cadou 150/1 fin 

Eu cam atât am avut de spus, mie mia plăcut, mai vizitez fata, vă salut ciocane tari sa aveți! 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 18

Salutare!Am vizitat si eu piesa asta de femeie.Programat din timp pt 1 finalizare.Ajuns in Razboieni,blocurile noi,fata arata foarte bine si face lucrare buna.Am achitat 150 lei pt 1 nr si 50 extra fin faciala.Plecat la dus pt improspatare.Gasesti prosop curat si gel de dus S-a dus sa-si puna ochelarii ca a spus ca a a avut probleme ca i-a sarit in ochi de la alt client.O suge foarte bine,lent cu deep,umed,atentie la sateliti.La normal,pe la spate este wow.Geme frumos.Din pacate nu am rezistat mult si am finalizat pe buze si fata unde nu a comentat deloc.Cand mai am ocazia cu siguranta revin.Avea si o colega de apartament buna rau.Bafta!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...