Va salut!Am revizitat-o astazi pe Larisa.Locatie pavcom,cam aglomerat cam multa lume curioasa,in fine.Eram in zona si pe graba maxim si am zis sa intru o finalizare sa ma descarc.Am ajuns.Am achitat 200 lei.Am intrat la dus,spatiu limitat,dar cu ce ii trebuie si prosop curat.Am inceput cu oral neprotejat executat foarte bine ,apoi normal protejat in 2 pozitii si finalizat pe sani.Fata este draguta,politicoasa,dar atitudinea de aceasta data mi-a parut mai distanta,nepasatoare sa zic,nu a fost mai lipicioasa ca data trecuta.Trecand peste 2 vizite la ea,serviciile fiind limitate,a fost ultimul meu review pentru ea.Mult spor!