Sari la conținut

0750756040


anonim01

Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Am găsit anunțul pe publi. Nu mai am linkul. Fata se deplasează la domiciliu pentru 1h de masaj erotic și de relaxare. Eu am fost foarte mulțumit de ambele masaje. Am considerat ca merita sa împărtășesc cu voi experiența. Masajul de relaxare este destul de bun, iar cel erotic suficient. Și corpul meu și juniorul au rămas relaxați după masaj. 

Ce mi-a plăcut cel mai mult este ca fata este corectă pentru 300 lei/h plus taxi. Serviciile sunt bune în general, acorda atenție juniorului suficient cat sa te simti bine si sa nu-ti para rau de bani. Pentru mine raportat la pret si avand in vedere ca se si deplasează si lucreaza pana pe la 24:00 consider ca este de recomandat. A venit cu Bolt, fara pești sau alte cele. Masajul de relaxare este bun. Cred ca este loc de mai mult pentru suma corectă dacă ajungeți la înțelegere, dar depinde de ea. Nu va bazați pe asta!

Ca note as da 8.5 la relaxare și 8 la cel erotic. 

Raport calitate preț foarte bun mai ales ca lucrează de la 10:00 dimineața până la 24:00. 

Arata binisor la corp, sâni frumoși, buni de molfait, permisiva on limitele bunului-simț.  

Partea proasta e ca nu prea se descurca cu forumuri și internet asa ca nu cred ca o sa o vedem pe aici. Dar, cine știe...

Are 26 ani declarați. Brunetă,  Sani frumusei, 1.70 cu tot cu tocuri fund mișto. 

Overall recomand. Este o alegere bună,  corectă.  

Spor și seara bună va doresc!

Aaaa 300 lei ora + 30 lei Bolt.  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...