Sari la conținut

Unguroaica 0741362270


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Postat

Hai noroc si la mai mare. 

Constant cred ca primesc semne de la Barbosu de sus să stau dracu cuminte si să nu ma mai duc la domnițe. Am patit Io de la poze vechii la tipe  cu retard, ba chiar era să ma duc la una de activa prin vara fără un picior, da asta le intrece pe toate.(pentru integritatea mea nu o zic tot ce are de-a face cu mine care nu sunt un user name. Am căutat ceva care sa ofere cim și să aibe tâțe marii, 2 slăbiciuni am și eu. Ba dacă are  și swallow ma duc de mai multe ori. Am dat de tipa asta, am  cerut poze pt confirmare și am primit un link de only fans cu free 30 de zile. 

Avea cim+50 avea swallow plus încă 50 dar nu avea țâțe(nu poti sa le ai pe toate în viața asta de felină). Am lăsat 3 zile de la mesaje și am zis hai să vedem ce o fi. Am urcat în mașină, am plecat către blocu de pe Lipovei de lângă Dedeman, unde am mai avut o experiență asemănătoare. Am parcat am cerut etaj, bloc etc. Urc și ma intampina o fata mai mică cu 3 capete ca mine și care duce către 78kg.(fara problema la kg, ca imi place sa fie, doar informativ pentru voi) . După 15 sexcude de cum întru începe un ASALT de complimente, ce-mi place aia, ce mi place, ce mi place aia bla bla bla. Am achitat 550 Ron, aveam cim+swall+anal x2(am plătit ca bou ca nu m-am bucurat de ele). Ma dezbrac, ma pun pe pat, se dezbraca se urcă peste mine, fără junior anvelopat. Tot ma lua în brațe, ma tot pupa ma dragalea(nedorit). Iar acuma citez

,, m-ai apris, hai baga-l, vreau sa te simt în mine" 

,, nu ca stii, nu avem prezervativ pus, și întâi fa-mi niște oral"

Cu greu am scos de la ea niște oral, cu putin chef și soft, se oprește și se aruncă pe spate, ma conform pun prezervativu(nicodată fara la dudui cu asemena moravuri) și încep să pompez.Asa tipa,și atât vorbea, mai repede, mai tare mai mai mai mai(iunie iulie august) 

Când să scot să săvârșesc, ia hpoa,savarsea și ea, și am ratat un cim un swallow și 2 anal ca eram prea gros. 

Fumez 2 tigarii,și încep să ma joc pe ea cu un vibrator(interesanta dracii). Timp în care de 5 care 8 ori eram invitat să încep fără și să săvârșesc fără, căci avea sterilet. N-am început și nici n-am săvârșit fără căci țin la sănătatea mea. Dar m-am mai jucat cu vibratoru pe ea. Am mai tras niște ON de la ea am încercat un NP a decedat și am lăsat-o asa. 

Pe final am foat lăsat cu 3 chestii (fără 550 ron, cu invitația la o cafea, înafara biroului ei, și cu citez din nou,, să vezi ce-ți fac dacă ma părăsești ") 

În sinea mea sper din tot adâncul curului să fie doar schema ei de a atrage clienții. Tot ce am relatat din păcate e adevărat. Am blocat-o și sper sa nu fie pe bune. 

Ca note pâf, ON 6,NP5(vrea și fără și e și larg și uleiat de la ulei), AP0(sunt prea dotata) FK -(face dar n-am vrut) Aspect 8(personal depinde ce vrei) Link nu pun ca dacă a fost pe bune, se prinde, și am belit belingheru. Dacă cereti confirmare și primiti link de only fans  

BAFTA ȘI GRIJA DE SANATATE 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Proffmod a schimbat titlul în 0741362270 Lipovei
Vizitator
Reputație: 0
Postat

Ai de pula mea știu de care zici, i-am văzut pe Publi anunțurile.

Mă gândeam să îi scriu săptămâna asta dar cum aveam alte priorități m-am mulțumit cu o labă 😂

Se pare că bine am făcut, dacă e așa wild tipa 😂

Mulțumesc jegosuuu! 👏

Postat
La 03.11.2025 la 9:46, Alita a spus:

Asta e. Are 4 anunturi dar măcar pozele sunt la fel. 

Si toate pozele din cele 4 anunturi sunt false,am fost de 2 ori la ea si nu e fata din poze.

Vizitator
Reputație: 0
Postat
Acum 13 minute, HenningBasse a spus:

Si toate pozele din cele 4 anunturi sunt false,am fost de 2 ori la ea si nu e fata din poze.

Ești sigur? Are poza la Wapp cu ea pe Bega, și seamănă cu tipa din poze, deși se vede clar că alea profi sunt prelucrate și făcute din unghiuri favorabile.

Postat
Acum 2 minute, WepwawetmSaf a spus:

Ești sigur? Are poza la Wapp cu ea pe Bega, și seamănă cu tipa din poze, deși se vede clar că alea profi sunt prelucrate și făcute din unghiuri favorabile.

Sunt foarte sigur din moment ce ti-am spus ca am fost de 2 ori la ea.Adica eu nu stiu ce am vazut in fata ochilor si ce vad in aceste poze din anunturile ei ?

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Postat
La 06.11.2025 la 13:12, HenningBasse a spus:

Sunt foarte sigur din moment ce ti-am spus ca am fost de 2 ori la ea.Adica eu nu stiu ce am vazut in fata ochilor si ce vad in aceste poze din anunturile ei ?

Jane, ai fost de 2 ori la ea? 

Ne relatezi și nou cum a fost, și eu si toți telespectatori vrem sa știm cum a fost. 

Postat
La 02.12.2025 la 12:13, jegosuu a spus:

Jane, ai fost de 2 ori la ea? 

Ne relatezi și nou cum a fost, și eu si toți telespectatori vrem sa știm cum a fost. 

In primul rind eu nu sunt Jane cu tine,Jean esti cu cine vrei dar nu cu mine si in al doilea rind,daca vrei sa sti si tu si toti telespectatorii cum a fost,te duci si vezi.

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Postat

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/locul-tau-preferat-la-mine-in-brate-citeste-articolul-inainte-de-a-ma-contacta-lipovei-te-astep/h9g9f6i9fe61754degg6fi492d0di334.html

 

Serviciile mele sunt :

 

Oral neprotejat *extra 50

 

Înghițire  *extra50.

 

*facială * extra50

 

*Normal protejat

 

*Anal protejat

 

69 sărutări (buze corp )

Atingeri (duș împreună)

 

Masaj( clasic erotic de relaxare )

 

(jucărie erotica extra100)

 

200 (30 minute)

 

400ora ( 2 finalizări)

 

Ca locație divizia 9 cavalerie Nr 67b*Lipovei*

 

Eu am incercat sa dau de ea nu a răspuns, dar mi-a dat un mesaj la câteva ore după cu serviciile ei!

Dacă o știe cineva merită să încerc sau ?


Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.