Jump to content

"Amalia" - 0741587826


Recommended Posts

  • Membru Premium
Reputation: 628
  • Oras:Downtown
  • Oras:Downtown
Posted

S-a mai sacrificat fratele o tura pentru "echipa" si vin cu niste vesti ... (vesti si atat) legat de o prospatura, care surpriznator, este noua in oras. Ca si o paranteza pentru astia de mergeti si nu scrieti, asa sa va ajute al de sus ...

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/now-in-orasul-tau-te-astept-pe-tine-i/e730ef65868i7295ee81di6egi5h097f.html - 0741587826

Servicii basic, 150 / 300 OP, ON, NP parca zicea ceva de 250 CIM dar nu mi-am batut prea tare capul. La ce seceta era in oras si pe cat eram de satul de munca, am mers pe ideia ca imi bat joc de 150 ron doar - doar sa mai treaca vremea intr-un alt mod. Sun la duduie, ii zic ca vin, nu mai stiu sigur numele strazii dar Petru Maior parca era, oricum prin lunca, si cum n-am mai fost pe acolo incepem cu stangul pentru ca imi spune sa astept ca are pe cineva. Apropo, de la telefon iti spune ca 15 min ai la dispozitite.

Pozele sunt reale dar muncite, in ideia ca a avut grija sa nu apara niciun defect. O bruneta, scunda, slaba, 160-165 cm cu 40-50 kg, combinatie fatala de piept plat si lasat (sa fie clar, mie nu imi plac tatele mari, deci venind din partea mea asa ceva inseamna mult). Ca si trasaturi faciale ... eu initial am zis ca sigur ii sarita de 30 si intuiam un 35 +/-. Ea sustine o varsta pe care n-am sa o mentionez (nu stiu daca ii in anunt), dar diferenta este substantiala si tind sa o cred pentru ca imi si pare o fire "prostuta / naiva" specifica tineretii. Partea buna ii ca este sociabila, nu-i vreo muta si avand in vedere tot peisajul asta: fundul, desi nu-i bombat sau ceva wow, era starul din incapere.

La capitolul ON ... cam timida sa se adanceasca si cu dinti usor peste limita normala care "se intelege" dar are o mini-tehnica sau acum o dezvolta la acel doar varf ca la mine a functionat, vreju` a crescut mare si frumos fara probleme. Ca si durata a fost ceva intre, nici la modul ii gata de treaba deci hai la munca dar parca mai era loc de putin insitat. Nu cred ca te refuza daca ii spui ca mai vrei putin dar avand in vedere cele mentionate ... a fost bine asa.

La NP, mie mi-a placut, nu-i teapana, cred ca ii place sexul in general, dar cel putin cu mine s-a implicat si i-a placut si ei (sper sa nu fie cu specific). Am vrut sa schimb vreo 2 pozitii sa vad ce sau daca stie meserie dar n-am mai apucat 😅.

Ca si nota de final, ce pot sa mai zic: mi-a spus cum o cheama dar am uitat, ceva asemanator cu Amalia ceva - cred ca are ceva acvariu care ii tine spatele pentru ca atunci cand am plecat am auzit un "ba da ce a facut asta de a stat atat" afara gen, in drum spre masna - sincer, nu va recomand sa mergeti dar eu am sa mai revin la ea la ce avem prin oras + ca inca ii duc dorul lui Sandy.

  • Like 2
  • Membru Premium
Reputation: 737
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila
Posted
Acum 9 ore, NipSpawNK a spus:

Apropo, de la telefon iti spune ca 15 min ai la dispozitite.

Probabil timpul se scurge de când intri în bloc. Până ajungi la ea, până schimbi câteva vorbe, până dai banii, până te dezbraci, îți mai rămâne timp de o muie scurtă și de maxim 2 sau 3 poziții (asta dacă te miști repede) pentru dat la buci 🤣

Cum dracu se înmulțesc astea? Treaba interesantă este că le și merge afacerea 😅

  • Haha 2
  • Membru Premium
Reputation: 2801
  • Oras:view
  • Oras:view
Posted

2-3 poziții 🤣 + dezbrăcat + ON + atașat prelată + îmbrăcat 🤣🤣🤣🤣, Lefte, ești optimist din fire 🤣.

P.S. Am uitat de descălțat și încălțat 🤣

Acum 10 ore, NipSpawNK a spus:

Am vrut sa schimb vreo 2 pozitii sa vad ce sau daca stie meserie dar n-am mai apucat 😅.

Ai văzut ce a zis Nip? 🤣

  • Haha 2

Nu există femei urâte, doar alcool insuficient! 😉

  • Membru Premium
Reputation: 628
  • Oras:Downtown
  • Oras:Downtown
Posted
Acum 25 minute, Leftereanu a spus:

Probabil timpul se scurge de când intri în bloc. Până ajungi la ea, până schimbi câteva vorbe, până dai banii, până te dezbraci, îți mai rămâne timp de o muie scurtă și de maxim 2 sau 3 poziții (asta dacă te miști repede) pentru dat la buci 🤣

Cum dracu se înmulțesc astea? Treaba interesantă este că le și merge afacerea 😅

Da, nu-s ok practicile astea daramite sa iei omu` de la telefon asa pa fata. In cazul meu, 2 minute cred ca au trecut pana ne-am pus de acord la ce si cum iar alte 1-2 minute pana s-a dezbracat ca se misca putin in reluare. Nu stiu exact sa-ti spun cat a durat interactiunea de la - pana la masina pentru ca nu m-am uitat dar au fost cu siguranta peste alea 15 min. Daca stii sa-ti spui punctul de vedere, aproximez un 20-25, poate chiar mai bine toata interactiunea.

  • Like 2
  • Membru Premium
Reputation: 628
  • Oras:Downtown
  • Oras:Downtown
Posted
Acum 2 minute, Beticul a spus:

2-3 poziții 🤣 + dezbrăcat + ON + atașat prelată + îmbrăcat 🤣🤣🤣🤣, Lefte, ești optimist din fire 🤣.

P.S. Am uitat de descălțat și încălțat 🤣

Ai văzut ce a zis Nip? 🤣

Sa nu se inteleaga gresit, n-am mai apucat in sensul bun al cuvantului ... nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic 😂. Nu mi-a spus "gata secundele" sau alte alea, am plecat satisfacut dar tot nu va recomand.

  • Haha 2
  • Membru Premium
Reputation: 737
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila
Posted
Acum 24 minute, NipSpawNK a spus:

Sa nu se inteleaga gresit, n-am mai apucat in sensul bun al cuvantului ... nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic 😂. Nu mi-a spus "gata secundele" sau alte alea, am plecat satisfacut dar tot nu va recomand.

Eu am înțeles exact ce ai vrut să spui 😉

  • Inimioara 1
  • Membru Premium
Reputation: 737
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila
Posted
Acum 34 minute, Beticul a spus:

2-3 poziții 🤣 + dezbrăcat + ON + atașat prelată + îmbrăcat 🤣🤣🤣🤣, Lefte, ești optimist din fire 🤣.

P.S. Am uitat de descălțat și încălțat 🤣

Cred ca ai dreptate 🤣

 

Acum 34 minute, Beticul a spus:

Ai văzut ce a zis Nip? 🤣

Eu am văzut, dar se pare că tu nu ai înțeles bine, băutura cred că e de vină 😅

  • Haha 2
Reputation: 8
  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița
Posted

În primul rând ca nou pe forum, încă nu-mi permit să deschid un topic despre cineva. Da, am fost și eu la ea (în 20 aprilie, la două zile după ce mi-am făcut cont aici), fiindcă era nouă și nu am mai văzut-o pe site până atunci. De la început pot să spun că mie mi-a plăcut (acum fiecare cu gusturile lui) și am de gând să mai merg la ea, deși am văzut chestia cu cele 15 minute (poate regula asta nu o aplică la toți). Și da, ai dreptate, are un fund.... De fapt mie nu-mi plac alea mai durdulii și alea cu fundul mare. Deci, m-a primit bine, a fost amabilă, vorbăreață, cum ai spus. Nu a comentat nimic, a stat unde am pus-o, s-a implicat, plus gemete din belșug. Reale. Deci cum să nu îți placă sau ce pretenții să mai ai. Eu nu sunt ca voi să dau note pentru orice, spun doar atât :îmi place sau nu îmi place. Și nu sunt chiar așa de pretențios, atent la orice detaliu. În plus, nu m-a grăbit deloc (am stat aproape 25 de minute), poate și fiindcă era la început. În concluzie, o să mai merg la ea (asta, dacă nu face figuri). 

  • Like 3

  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița
Posted

Am fost din nou la "Amalia", și deși la plecare, de la Fluturelu până la Universitate m-a plouat până la oo, nu am simțit nimic, probabil încă eram sub efectul adrenalinei. Cum a fost. A fost bine, chiar mai bine decât data trecută. Așa că data viitoare probabil că o să iau o oră, să vedem ce și cum (sper să mă țină balamalele, ținând cont că nu mai am 20 de ani.....). 

  • Like 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.