Sari la conținut

Mary nimfomana 0763838565 si 0723869361


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare! Am fost si eu la Mary acum 3 zile asa ca o sa trec direct la subiect. Aspect - 6 - are câteva kg in plus Igienă - Mary 10,garsoniera 9 Oral - 10 foarte hard,cel mai hard oral din viata mea si o baga singură in gât și o sugea foarte repede fără pauză ca o adevărată nimfomana era sa vomite de câteva + saliva multă Normal - 7 se implică însă nu stiu de ce nu mi a plăcut mai mult Anal - nu am întrebat si nici ea nu a spus nimic Preț- 150 Ora

Masaj - 9 am facut decât o finalizare asa ca mi a facut un masaj Concluzie:de revenit pt oral si de recomandat tot pt oral, cu toate că este foarte hard si poate multora nu o sa le placa. P.S nu am lăsat recenzia atunci pt ca am fost ma muncă.

  • Like 6
Link spre comentariu

Sa fiu scurt si la obiect: exista si este ea.

Celor care doriti Sa o vedeti, va recomand Sa aveti rabdare si Sa insistati. Raspunde in masura timpului disponibil.

Am sunat si am lasat mesaje vreo trei zile pana am reusit Sa o prind, apoi a mers struna - am stabilit o programare de care m-am si bucurat, intr-o dupaamiaza de saptamana trecuta (miercuri parca).

Actiunea a fost in liniile descrise de colegii de aici - EU am stat doua numere, cu oral (aproape deep, ea a facut tot ce a putut, pana aproape de voma) si normal (diferite pozitii, cu reprize repetate de squirt).

Lasa impresia ca ii face placere sa se futa, este foarte atenta si lipicioasa cu partenerul (nu spun client intentionat, nu te face sa te simti asa).

Pentru o ora de companie eu am lasat 200, la final, nici nu a adus aminte de bani.

O consider o aventura foarte reusita, de revenit (am cazut de acord sa ne vedem intr-o seara la ultima programare pe acea zi).

Revin cu noi detalii ulterior. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Am fost si eu acum cateva zile,am ramas pt ca aveam peleul tun ca altfel faceam cale intoarsa!

Nu e pe placul meu nici cum arata nici ca prestatie (mult prea violenta) nici nu se poate adapta...am ales ON si am terminat pe fața ei.

Cand si-a dat rochia jos si am vazut flocii de la pizdă mai sa imi vina rau !

Multa sanatate tuturor !

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...