Sari la conținut

Oare cine-i vere? :)


Postări Recomandate

  • Oras:priza
  • Oras:priza

Eu il baniuiesc pe Ventrino-Strigoiul cu toate ca multi spun ca e altcineva. De ce? Pentru ca e suparat pe joisti, nu-i place ciorba de fasole cu tarhon si mangaie pisica Sorinei. Oare stie ca-i motan? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Whiskey Dick Mountain
  • Oras:Whiskey Dick Mountain

Cine este ventrino strigoiul, face parte din grupul de elita?

 

Eu sunt cine am spus ca sunt, poate doar mai confuz decat inainte de a imi face cont pe acest forum, deoarece nu inteleg de ce nimeni nu ma crede. Maine va voi povesti prin toate cate am trecut.

Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Nu e retard (adica nu cred) - mai degraba neinspirat. Cred ca replicile sale se vor a fi de caterinca, dar deocamdata nu prea iese. Ma simt cam ca la un film din ala atat de "reusit", incat il prinzi la TV de la mijloc... si vreme de juma' de ora te tot uiti, analizand si judecand... PRESUPUI ca e comedie si ca ar trebui sa razi, dar parca tot nu te convinge (sau ma rog, daca e serial TV, macar acolo ai ajutor, ca razi si tu cand rad aia inregistrati pe coloana sonora, ca oricum cam ala-i rolul lor...) 

 

In orice caz, pe o bere buna (la alegere), ca nu este de ce?.

 

Vulpoiul...? Posibil, dar parca avea un umor un pic mai ascutit. Poate e in curs de calibrare si-si revine...

 

P.S. idee de dezmortire: lansam o mica bursa de pariuri, who's who...? are cineva vreme sa tina casa? :) Mize pur simbolice, ca sa nu dam nastere la alte discutii.

 

De ex. @Greule XXL, tu nu pari troll, caci te exprimi articulat si abordezi subiecte pertinente, nu esti aici de dragul de-a fwte lumea la cap. Cu toate astea... o alta bere (distincta de prima, tot buna, tot la alegere) zice ca nici tu nu esti la primul cont pe-aici :)

 

Nu-i exclus sa ma si insel...

 

:hihat  :beex2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

Bla, blaa, blaaablaaa blaa bla bbblaaa

 

 

pe o bere buna (la alegere), ca bla, bla, bla.

 

 

Cu toate astea... o alta bere (distincta de prima, tot buna, tot la alegere) bla, bla, bla, blaaabla.

 

Nu-i exclus sa ma si insel...

 

:hihat  :beex2

 

Ma bag!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Whiskey Dick Mountain
  • Oras:Whiskey Dick Mountain

 Care din personalitatile de pe aici ti-ar place sa te abuzeze ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Sorina vreau sa brutalizeze, da mai intai sa ma lase sa ii ciufulesc pisica!

Link spre comentariu
  • Oras:Whiskey Dick Mountain
  • Oras:Whiskey Dick Mountain

Eu nu sunt sorina, nu sunt ventrino, nu sunt dece, nu sunt picon. nu sunt gabriel, nu sunt zambaretul, nu sunt xoxo. Eu doar vreau sa intru in loja de joi. Vreau sa imi mai vad iubita. Vreau sa cunosc oamenii de afaceri, foarte important nu mai vreau sa imi recuperez banii. Din partea mea pot fii donati la o casa de batrani sau la un orfelinat. 

Link spre comentariu
Reputație: 8171

Eu nu sunt sorina, nu sunt ventrino, nu sunt dece, nu sunt picon. nu sunt gabriel, nu sunt zambaretul, nu sunt xoxo. Eu doar vreau sa intru in loja de joi. Vreau sa imi mai vad iubita. Vreau sa cunosc oamenii de afaceri, foarte important nu mai vreau sa imi recuperez banii. Din partea mea pot fii donati la o casa de batrani sau la un orfelinat. 

 

  Am eu o pila la Teatrul National. Joi nu e nici un spectacol. Poti sa iti alegi ce loja vrei :D 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 4138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu sunt sorina, nu sunt ventrino, nu sunt dece, nu sunt picon. nu sunt gabriel, nu sunt zambaretul, nu sunt xoxo. Eu doar vreau sa intru in loja de joi. Vreau sa imi mai vad iubita. Vreau sa cunosc oamenii de afaceri, foarte important nu mai vreau sa imi recuperez banii. Din partea mea pot fii donati la o casa de batrani sau la un orfelinat. 

Normal ca nu esti...esti doar deosebit de prost. Ce bani ai vrea sa recuperezi tu? Nu mai bine faci o investitie profitabila in onorariul unui medic bun? Alegi tu specialitatea...

 

pula nu vrei ma sa mi-o sugi ? bulangiu rujat care esti

Oooooo....sigur vrea. Problema e ca se abtine...nu s-a regasit inca...nu e totul definit in neuronul sau.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Nu am mai intrat pe aici, nu sunt la curent (doar in cel aerian si la cel electic), dar mie imi miroase a ingeras, fatzarnic sau cate alte nume o mai avea...  :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...