Sari la conținut

Sorina4u prin....Galati


Postări Recomandate

Sper sa nu ramaneti cu lesinul  :pepsi .

Nunu. Suntem precum rasa aia dubioasa d capre care lesina, si dupa 15 secunde revin singure in picioare.

Da' sa vezi caprele care urla. Pe-alea le stii? Youtube it. Sa vezi acolo nebunia dreacu'! :))

 

Hai va pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si acum avem show lesby cu o capra si o gaina,intra lupul sau uliul (dupa caz sau moaca)in camera si incepe actiunea capra lesina iar gaina  face pe moarta,dupa 15 secunde capra sare in picioare iar gaina se trezeste brusc,capra incepe sa urle iar gaina sa cotcodaceasca,incep sa danseze lasciv,limba caprei si ciocul gaini suav se intalnesc...continuarea... :hug1  :kiss3  :69  :atm o sa aveti parte de ea la Galati norocosilor...  :bow  

 

 

Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare,scuze daca am jignit,lezat sau deranjat pe cineva.

PS. sper sa nu intre profa Deeana pe aici sa ma inroseasca din nou pt. eventualele  greseli gramaticale. :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am inteles mare lucru din postarea asta...poate ar trebui editata...

Si acum avem show lesby cu o capra si o gaina,intra lupul sau uliul (dupa caz sau moaca)in camera si incepe actiunea capra lesina iar gaina  face pe moarta,dupa 15 secunde capra sare in picioare iar gaina se trezeste brusc,capra incepe sa urle iar gaina sa cotcodaceasca,incep sa danseze lasciv,limba caprei si ciocul gaini suav se intalnesc...continuarea... :hug1  :kiss3  :69  :atm o sa aveti parte de ea la Galati norocosilor...  :bow  

 

 

Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare,scuze daca am jignit,lezat sau deranjat pe cineva.

PS. sper sa nu intre profa Deeana pe aici sa ma inroseasca din nou pt. eventualele  greseli gramaticale. :slap2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu mai pot nu mai pot nu maai poooot =)))) aeeeerr :)))) !!

 

Si acum avem show lesby cu o capra si o gaina,intra lupul sau uliul (dupa caz sau moaca)in camera si incepe actiunea capra lesina iar gaina  face pe moarta,dupa 15 secunde capra sare in picioare iar gaina se trezeste brusc,capra incepe sa urle iar gaina sa cotcodaceasca,incep sa danseze lasciv,limba caprei si ciocul gaini suav se intalnesc...continuarea... :hug1  :kiss3  :69  :atm o sa aveti parte de ea la Galati norocosilor

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sa iti zic si cand e ziua mea ? Poate vii sa sa imi pupi si mie maimutica ? :P

Nu ai inteles..nu e maimutica e MAMIMUTICA. asa ii zic eu ca sa o alint!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimi!

 

E duminica, mai e putin si plec (si eu) spre voi. Spun si eu deoarece Tinuta va ajunge in aceasta dimineata, ea este deja in autocarul Brasov-Galati, cred ca in 2 ore ea ajunge ;)

 

O sa anunte ea p-aici ce si cum...

 

Va puuuuup :hug1  si abia astept sa ne cunoastem  :boob

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...