Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Termenul masaj in iasi e pe cale de disparitie, iar acest fapt e trist. Plecarea fetelor vechi nu ma surprinde cu nimic(s-o fi saturat si ele sa faca de toate cu 200 lei/ora).

Cum 200 lei/ora?

 

Nu nu, procent din cei 200 Ron

 

Diar nu crezi ca salonul nu ia bani din cat dai tu.

 

In medie auzisem (asa in mare pe la saloane) ca ar fi cam 50%

Deci sa vorbim de 100 Ron/ora pentru fete

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

De la 40% în jos.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Nu cred ca mai are rost sa stabilim procentul exact. In concluzie, Finesse nu mai e ce-a fost candva.

 

Imi amintesc cu placere de Daria, de Diana, de Elena. Imi amintesc cu gust amar de diferitele domnisoare "in trecere" pe care am avut ocazia sa le intalnesc la Finesse.

 

Nu am avut ocazia sa intalnesc "noile aparitii" de la Finesse, mi-am propus sa saptamana ce urmeaza sa dau ochii cu Irina si Iulia, sper sa le prind la "lucru" dupa disponibilitatea mea.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Am zis sa mai dau o sansa noilor venite la Finesse dar logica lor in ceea ce priveste programul de lucru ma depaseste rau. Sunt in trei zile diferite cu cateva minute inainte de a incepe programul oficial trecut pe site-ul lor ( ora 11 ) si mi se comunica intr-o zi ca nu gasesc pe nimeni in prima parte a zilei si ca fetele vin la "lucru" pe la ora 18, in alte doua zile la fel mi se comunica dar s-a schimbat ora, 15:30 - 16 fiind de data aceasta.

 

Mi-ar fi placut sa fi dat ochii cu Irina, Alyssa sau Iulia....da tot dau eu ochii cu ele.

 

PS. "Managerul" de la Finesse era foarte activa pe forum dar nu mai vrea sa socializeze cu noi. Mi-e dor de niste raspunsuri corporatiste.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucovina
  • Oras:bucovina

SALUT,experienta de saptamina asta a fost una foarte naspa .am ales sa merg cu irina ......mare greseala am facut

dupa 30 min mi s-a sugerat ca ar trebui sa sterg putina ca oricum nu mai face altceva decit sa butoneze telefonul ....si ca are si ea nevoie de tip pentru a face dus ....a fost cea mai naspa experienta de cind am trecu pragul locatiei si nu am primit un asemenea tratament de la nici o colega a tinerei....si am cam fost pe la toate ...ceva se intimpla ca nu cred ca se putea intimpa asta cu fetele vechi elena,, diana ,daria, karina ..... 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Se pare ca nou venitele de la Finesse au inceput cu aere in cap si nu le vad bine.

 

Azi am mai incercat inca o data sa bifez o vizita la Finesse....mi s-a comunicat clar la telefon ca toate domnisoarele ajung in locatie in jurul orei 20-21. De fapt programul de pe site e pentru fraieri ( 11 - 23 ), de fapt e 16-23 sau 20-23. Eu cred ca m-au pus pe lista neagra ca prea le-am zis pe bune si cineva s-a cam ofticat. Cum mi-am permis sa vorbesc de rau ultimele doua domnisoare vizitate la Finesse.

 

Mai bifez Alyssa, Iulia si Otilia dupa care zic pas la Finesse.

 

Deja Irina nu e pe lista mea.

 

@Micut73....n-ai avut curaj sa-i spui domnisoarei Irina ca ai platit pentru o ora / doua finalizari si ca dusul si butonatul telefonului le poate face dupa ce parasesti tu vila ? Ieseai si deschideai usa de jos de la "Receptie" si faceai o reclamatie verbala. Auzi tupeu pe ea, cred ca astepta si de-o "cola" ca sa bage si tura doi. De asta se duce pe pula Finesse-ul.

 

Stima.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salutare !

 

Astazi am vizitat-o pe Ana, pe care nu am mai vazut-o de aproape 2 ani. Putin schimbata la par si cu ochelari, m-a intampinat cu aceeasi buna dispozitie pe care o avea in trecut.

 

Referitor la actiune: am inceput cu un numar, apoi am terminat cu un masaj. Aproximativ 30 minute a durat totul. Putin, foarte putin. In trecut, cand activau Elena, Daria, Diana sau Karina ora era ora si beneficiai de 2 finalizari plus masaj. In prezent, toate fetele nu mai procedeaza astfel. In fine.

 

Note:

 

Locatie: 9

 

Aspect fizic: 8

 

Oral: 9

 

Masaj: 9,5

 

GFE: 9

 

Igiena: 9,5

 

Tarif: 200 lei

 

O zi buna sa aveti si spor in toate.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Bine v-am gasit,


 


Citind recenzia @ p1ctorul, imi dau seama ca intradevar finese a ajuns rau de tot. Pentru mine vizitele la acest salon au incetat astazi.


Am ales sa o revizitez pe Ana, coicidenta cu colegul de mai sus.


 


Notele :


 


- Locatie : 8 -  Camera la partier, cabina de dus proprie, gel de dus din cel mai ieftin la kg,prosoape curate,


 


- Fizic : 7 - Slaba, draguta, fund fain si cel mai mare minus sunt lipsa sanilor, poarta ochelari.


 


- Oral : 9 - Cu atentie satelitilor, supt cu ritm, senzual, finalizare CIM.


 


- Masaj : 7 - Isi da silinta, cu crema la cerinta mea.


 


- GFE : 7 - Politicoasa, vorbareata , un mare minus respiratia fetei urat mirositoare.


 


- Igiena : 10 - Epilata, curata.


 


 


Taxa : 200 Lei/Ora


 


Dupa cum a relatat si colegul @p1ctorul dupa circa 30 min am fost intrebat daca doresc sa fac dus...am facut si am plecat. Actiunea cu tot cu dus nu a durat mai mult de 40 min. Concluzia o trageti voi.


 


 


 


Cu stima!


  • Like 4
Link spre comentariu

De ce nu ați cerut și numărul doi? V-au dat afara? Nu ați întrebat de la început? Ana e singura femeie de la finesse care am refuzat o când am văzut-o. E că berea fara alcool. Mi se pare prea gay sa ți o sugă una fara sâni de zici că e băiețel. Incercati la Otilia eu întotdeauna am fost super mulțumit de ea. Are școală învățată de la Diana. Suntem bărbați sau nu mai suntem?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Cand fata te invita la dus si ea se imbraca in acest timp, se duce cheful. E clar ca finalizarea a doua nu va mai avea loc. Nu doar Ana procedeaza astfel. Eu am patit-o si anul trecut cu Maya si inca o tipa care intre timp s-a retras, Elisa o chema.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Experienta mea cu Finesse se incheie incepand de astazi.

 

Exact cum banuiam si cum am mai zis si in alte postari recente, astazi am sunat din curiozitatea de a o intalni pe Iulia. Imi raspunde o voce politicoasa si imi spune ca Iulia nu e disponibila. Atunci ma cer la Otilia, acelasi raspuns, Gya acelasi raspuns, in final mi s-a comunicat clar ca nici una din domnisoare nu este disponibila astazi.

 

Cam in halul asta a ajuns Finesse....PR de acolo imi stie numarul si am fost trecut in "black list" pentru ca am indraznit sa fac recenzii obiective si sa spun cu bune si cu rele ce am considerat ca e de precizat pentru orice domnisoara cu care am avut placerea sa ma vad la Finesse. Na, asta e, asa sunt eu si nu am putut face recenzii fake doar sa fiu primit la Finesse. Drept dovada, la recenziile mele mai putin laudatoare, PR de la Finesse nu a mai intervenit cum o facea candva simtindu-se, probabil, cu musca pe caciula.

 

Pentru mine Finesse va ramane o amintire placuta datorita Dariei, Dianei si Elenei.

 

@ PR de la Finesse.....sa aveti grija de Otilia....e pacat sa o pierdeti. Daca va paraseste si Otilia puteti sa stingeti lumina si sa plecati acasa.

 

Sa auzim doar de bine.

 

Stima.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:xx
  • Oras:xx

Salut

As vrea sa merg pentru prima data la acest salon si am cateva intrebari, poate ma puteti ajuta.

 

Cum se procedeaza cu rezervarea? Suni inainte, ceri o anumita fata sau o alegi la fata locului? Personal as prefera sa le vad intai. Care fete le recomandati la cum arata si cat de curate sunt?

 

Referitor la FK toate fac asta? Cat de curate sunt...gen...i-o suge cuiva inainte si dupaia se mozoleste cu tine. E un pic de turn off.

 

In rest ce poti sa faci cu fetele? Le poti atinge peste tot? Poti sa ai mai mult de o finalizare?

 

Trebuie sa lasi baccsis ? Inainte sau dupa ? Face mai multe fata daca lasi inainte?

 

Merci mult

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salut

As vrea sa merg pentru prima data la acest salon si am cateva intrebari, poate ma puteti ajuta.

 

Cum se procedeaza cu rezervarea? Suni inainte, ceri o anumita fata sau o alegi la fata locului? Personal as prefera sa le vad intai. Care fete le recomandati la cum arata si cat de curate sunt?

 

Referitor la FK toate fac asta? Cat de curate sunt...gen...i-o suge cuiva inainte si dupaia se mozoleste cu tine. E un pic de turn off.

 

In rest ce poti sa faci cu fetele? Le poti atinge peste tot? Poti sa ai mai mult de o finalizare?

 

Trebuie sa lasi baccsis ? Inainte sau dupa ? Face mai multe fata daca lasi inainte?

 

Merci mult

Esti inregistrat in mai 2018 si de-abia pe 12 martie 2019 ai facut prima postare, in fine  :slap2

 

Referitor la intrebarile tale:

 

1. Suni, spui ora la care vrei sa ajungi si mentionezi si fata.

 

2. Despre FK vorbesti cu fata respectiva.

 

3. Teoretic se plateste o ora, cate finalizari poti, dar mai nou (incepand cu a doua jumatate a anului trecut) ora de 60 minute a devenit 30 minute. Vezi ultimele recenzii.

 

Mai uita-te pe site-ul salonului http://masaj-iasi.ro/

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Salut

As vrea sa merg pentru prima data la acest salon si am cateva intrebari, poate ma puteti ajuta.

 

Cum se procedeaza cu rezervarea? Suni inainte, ceri o anumita fata sau o alegi la fata locului? Personal as prefera sa le vad intai. Care fete le recomandati la cum arata si cat de curate sunt?

 

Referitor la FK toate fac asta? Cat de curate sunt...gen...i-o suge cuiva inainte si dupaia se mozoleste cu tine. E un pic de turn off.

 

In rest ce poti sa faci cu fetele? Le poti atinge peste tot? Poti sa ai mai mult de o finalizare?

 

Trebuie sa lasi baccsis ? Inainte sau dupa ? Face mai multe fata daca lasi inainte?

 

Merci mult

La carciuma lasi bacsis inainte sa mananci?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Experienta mea cu Finesse se incheie incepand de astazi.

 

Exact cum banuiam si cum am mai zis si in alte postari recente, astazi am sunat din curiozitatea de a o intalni pe Iulia. Imi raspunde o voce politicoasa si imi spune ca Iulia nu e disponibila. Atunci ma cer la Otilia, acelasi raspuns, Gya acelasi raspuns, in final mi s-a comunicat clar ca nici una din domnisoare nu este disponibila astazi.

 

Cam in halul asta a ajuns Finesse....PR de acolo imi stie numarul si am fost trecut in "black list" pentru ca am indraznit sa fac recenzii obiective si sa spun cu bune si cu rele ce am considerat ca e de precizat pentru orice domnisoara cu care am avut placerea sa ma vad la Finesse. Na, asta e, asa sunt eu si nu am putut face recenzii fake doar sa fiu primit la Finesse. Drept dovada, la recenziile mele mai putin laudatoare, PR de la Finesse nu a mai intervenit cum o facea candva simtindu-se, probabil, cu musca pe caciula.

 

Pentru mine Finesse va ramane o amintire placuta datorita Dariei, Dianei si Elenei.

 

@ PR de la Finesse.....sa aveti grija de Otilia....e pacat sa o pierdeti. Daca va paraseste si Otilia puteti sa stingeti lumina si sa plecati acasa.

 

Sa auzim doar de bine.

 

Stima.

Aprob pozitiv, imi pare rau tare dar sunt de acord total cu tine.

Servicii care lasa de dorit.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat de curand acest salon 

Am fost foarte incantat de serviciile primite de catre doua dintre domnisoarele de la acest salon

Ultima oara am fost primit foarte bine de catre o domnisoara blonda frumoasa slabuta si care stie sa se faca placuta igiena de nota 10 are rabdare cu clientii ma primit cu zambetul pe buze ceea ce te binedispune pentru ca in momentul in care intri nu vezi o fata suparata si incruntata ceea ce pot spune si de a doua domnisoara de altfel 

Nu pot alege pe una dintre ele personal am fost incantat de ambele domnisoare si de serviciile oferite 

Gia si Ana recomand!

:hooray

  • Minus 1
Link spre comentariu

Aseară am vizitat și eu salonul. Am ales sa petrec o ora în compania Anei și recunosc ca nu pot sa fiu obiectiv în ceea ce o privește. E o prezenta încântătoare, atât de plăcută, lipicioasa, glumeata, dar în acelasi timp o ajuta și materia cenușie, poate purta și o conversație pe o tema mai serioasa. Când am cunoscut-o prima data, acum 2 ani, era parca mai timida, dar acum parca a mai căpătat incredere si in ce ma privește, știe exact ce îmi place și cum sa pună stăpânire pe mine. E skinny, frumoasa, dacă ar ajuta-o înălțimea ar putea fi oricând fotomodel. Fundulet ferm, 2 gropite deasupra lui, adorabile, la fel ca și sanii, care deși mici, sunt perfecți. Aseară, m-a terminat în 5 minute, după care a terminat și ea, următoarele 20 de minute întinzându-ne la vorba, din dorința mea. O recomand oricui ii plac fetele skinny și vor gfe. Ca sa zic și ceva de rău, numărul de minute din ora a fost adaptat putin la inflatie, dar nah..ce să-i faci.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

... Aseară, m-a terminat în 5 minute, ... , următoarele 20 de minute întinzându-ne la vorba, din dorința mea...... Ca sa zic și ceva de rău, numărul de minute din ora a fost adaptat putin la inflatie, dar nah..ce să-i faci.

 

Am vrut să fac „un spirit dă glumă” la postarea ta, dar ai să zici că-s cârcotaș și nu vreau să deranjez, așa că o să mă raportez doar la ultima parte a recenziei tale. Dacă socotim: 5 minute „terminatul”, cu 20 de minute discuția și, să zicem, 5 minute dușul, rezultă „fo” 30 de minute... hai să zicem 40... Păi ce inflație e asta, frate?! Cum zicea ceva mai „în față” și fratele Cold, parcă, și mai comenta cineva, că s-a dus pe p**ulă și salonul acesta!!! Păi, rușinică, băi, Finesse!!! Nu așa se păstrează vechii clienți și se atrag și alții noi! Dar, na, suntem în România și, la noi, totul trebuie să fie original... Și nu vreau să fac reclamă negativă, deși am pățit-o și eu o dată cu vreo 15 minute și a doua oară așa ca tine și ca voi, și am ales să nu mai merg. N-am vrut să scriu că am zis că „poate-s eu ciumat”... Repet, au fost momente extrem de plăcute alături de multe fete de acolo și nu vreau să fac vreun clasament pentru că fiecare moment a fost special și fiecare domnișoară a avut câte ceva aparte la fiecare întâlnire... și au fost ceva!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Am vizitat de curand acest salon 

Am fost foarte incantat de serviciile primite de catre doua dintre domnisoarele de la acest salon

Ultima oara am fost primit foarte bine de catre o domnisoara blonda frumoasa slabuta si care stie sa se faca placuta igiena de nota 10 are rabdare cu clientii ma primit cu zambetul pe buze ceea ce te binedispune pentru ca in momentul in care intri nu vezi o fata suparata si incruntata ceea ce pot spune si de a doua domnisoara de altfel 

Nu pot alege pe una dintre ele personal am fost incantat de ambele domnisoare si de serviciile oferite 

Gia si Ana recomand!

:hooray

Pestane  :fish12

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Buna seara !

 

In cursul zilei de astazi m-am intalnit cu Maya. Nu intru prea mult in detalii, sunt poze cu ea pe site plus ca este una dintre cele mai vechi fete, alaturi de Otilia si Ana.

 

Referitor la actiune: totul a durat maxim 40 minute, oral plus masaj, totul in limite acceptabile. Nici foarte rau, nici senzational.

 

Notele sunt:

 

Locatie: 9

 

Aspect fizic: 8

 

Oral: 8

 

Masaj: 8

 

Gfe: 8

 

Igiena: 10

 

Tarif: 200 lei.

 

O seara linistita va doresc.

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...