Sari la conținut

0752834844


Vizitator Cautatorul

Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Va salut pe toti... sper ca nu m-ati uitat totusi :-S... eu sunt bine' date=' momentan ma ocup de cariera. Vroiam totusi sa va anunt ca voi reveni pentru cei carora le-a fost dor de mine. va pup dulce dulce. (Sweetpussycat4you):heart:[/quote']bine ai venit littlegirl :flowers2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

buna la toti futaciosii..find nou aici, imi cer scuze daca voi incalca eventuale reguli si sper sa am parte de clementa...cateva detalii referitoare la acest numar de telefon, sweetpussycat si fotografia care este atasata profilului cu acest nume...deci, fara prea multa vorbarie, am cunoscuta acum un an..detalii:bruneta, par lung si ondulat..privire de caprioara, ochi mari si rotunzi-frumusica la fata..sani mari, frumosi,nu prea fermi..bazin lat (lata in solduri) si lucrul care iese cel mai mult in evidenta e usoara disproportie in sensul in care pulpele sunt evident grasute comparativ cu lungimea picioarelor...comportament in pat:oral neprotej demn de nota 7...nu accepta finalizare in gura, spune ca face anal dar sincer cred ca nu prea (sau cel putin depinde de client-invoca faptul ca trb sa se concentreze/relaxeze)... accepta sa i se faca oral, chestie la care se excita si cam uita de tine insa poti avea satisfactia ca ea si-a dat drumul numai din atat..in rest sta in pozitia in care o pui insa fara o prea mare implicare...atitudinea e de nota 9 in sensul in care rade, glumeste si ai cu cine discuta...are/avea intradevar prieten sau peste (nu stiu care varianta ar fi ok) care o aduce cu masina...e discreta dar si cam prea sperioasa..in perioada in care am fost eu cu ea, din discutii a reiesit ca e fugita de acasa din dragoste pentru un baiat cu care si locuia...acum nu stiu daca tot cel care a si adus-o.... am pus acest randuri in ideea in care va reveni pe piata..eu am stat 3 ore la vremea respectiva cu 100 euro (4 mil)..nu avea locatie...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...