Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt sigur ca vroiai sa spui invers dar deh, idioti e' multi!

Iti tremura mana pe mouse de fiecare data cand ma citezi de apare textul de 2 ori? =))

Nu-i nimic...insista in a demonstra ca esti cam prostavan...asta macar iti iese...

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Iti tremura mana pe mouse de fiecare data cand ma citezi de apare textul de 2 ori? =))

Nu-i nimic...insista in a demonstra ca esti cam prostavan...asta macar iti iese...

Scuza-ma te rog dar in prostie nu te pot intrece, esti campion absolut. A, am uitat sa te intreb, cince pe cine a trimis in '45 acasa? 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

alexandru69 ce parere ai tu despre toate astea ?? Suntem in intuneric aici si asteptam sa ne luminezi putin.

Nu am nici o parere motane. Intreaba-l pe picon, roberto, sau barbugiu. Ei sunt detinatorii adevarului absolut!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna lucy am vazut anuntu tau sunt interesat de ceea ce ati doresti daca vrei sa vb sa ne cun mai bine te astept pe mess vadvoci2010 te sarut

Ai de plm. Asa talent literar?Ai toate sansele cumetre. 😃😃😃
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuza-ma te rog dar in prostie nu te pot intrece, esti campion absolut. A, am uitat sa te intreb, cince pe cine a trimis in '45 acasa? 

Pai ma prostu' dreaq...ca nu-ti mai pot spune altfel...ce intelegi tu prin "Era bine daca..."?

Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

dar Lucy...unde e Lucy...sa mai zica si ea ceva...a disparut de pe forum gata

 

Pai ce sa mai zica? S-a inscris, a dat duma, forumistii se paruiesc, paginile curg... mission accomplished :)

 

(Glumesc. Eu as paria ca nu tre' sa ne facem probleme, ca revine...)

Link spre comentariu

dar Lucy...unde e Lucy...sa mai zica si ea ceva...a disparut de pe forum gata

 

  Lucy o sa mai apara peste vreo luna doua si o sa ne spuna ca s-a mai dat spre penetrare unui alt membru deosebit al comunitatii. Ca si noutate, acesta isi va face un alt cont si ii va face o recenzie. :D 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

  Lucy o sa mai apara peste vreo luna doua si o sa ne spuna ca s-a mai dat spre penetrare unui alt membru deosebit al comunitatii. Ca si noutate, acesta isi va face un alt cont si ii va face o recenzie. :D

 

Pari foarte categoric... a ajuns Lucy la Constanta au ai avut tu delegatie in Capitala? :rax2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...