Sari la conținut

viata de curvar


Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

sau gonflabila

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10628405_1547194645496408_4215826110946886051_n.jpg?oh=4cfee85d5c2e1bcfe05b51e49a4245a9&oe=5475D990&__gda__=1416921513_32e546c7c927dab916ecd91aa311084d

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

De cand sunt curvar practicant, adica frecventez cel putin 1 fata lunar, am avut parte de satisfactii, dezamagiri si reconfirmarea functiilor mele sexuale si mentale. Consider ca e absolut normal sa frecventezi alte femei, nu atat datorita ineficientei consoartei, ci pentru a avea experiente si trairi noi.Moralitatea populara, spre deosebire de cea religioasa, este toleranta si uneori incurajanta pentru barbati in a avea experiente cu alte femei. Din pacate aceasta este mai restrictiva fata de reprezentantele sexului frumos. 

Urasc si desfid falsii moralisti, impotenti moral si sufleteste, care jignesc sau acuza pe practicantii sau practicantele sexului liber. Fiecare trebuie sa-si traiasca viata asa cum crede si cum simte, orice restrictie asa zis morala e un handicap in calea dezvoltarii personale.

da, majoritatea n-am reusit cu una, daramite cu altele, pt moralitate trebuie bani, pt sex reusit, suflet, paradoxal  :laugh2

 

habar nu are lumea in ce nenorocire maxima i-a bagat de prin 1960 incoace moralitatea religioasa, dar Einstein, inventatorul primar al bombei atomice, mare amator de femei, dupa , tinea conferinte inutile de (o)pace, la ONU

Link spre comentariu
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

da, majoritatea n-am reusit cu una, daramite cu altele, pt moralitate trebuie bani, pt sex reusit, suflet, paradoxal  :laugh2

 

habar nu are lumea in ce nenorocire maxima i-a bagat de prin 1960 incoace moralitatea religioasa, dar Einstein, inventatorul primar al bombei atomice, mare amator de femei, dupa , tinea conferinte inutile de (o)pace, la ONU

 

Inginerule tu esti? :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...