Sari la conținut

Bruneta Dristor 0734522735


Postări Recomandate

  • Oras:salajan
  • Oras:salajan

Anuntul suna cam asa

DRISTOR, bruneta inalta si sexy vino in compania mea pt a petrece clipe unice sex oral nep, sex normal, 69, cunilingus si alte fantezii, poze reale, te astept sa te convingi, Mihai Bravu (Kaufland)

Pretul este de 60 Ron

A fost cineva la ea

post-82206-0-34603000-1408800904_thumb.jpg

post-82206-0-21843800-1408800913_thumb.jpg

post-82206-0-43142900-1408800920_thumb.jpg

post-82206-0-08561600-1408800930_thumb.jpg

post-82206-0-98427900-1408800942_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ultimele poze or fi reale?

Nu sunt reale , am sunat eu , fiind prin zona am facut gresala sa merg . Locatia este intr-un bloc langa kaufland la parter intr-o garsoniera , tipa undeva la 23-26 ani , dolofana cu o atitudine de recoltat sperma . Am ales sa plec si bine am facut .

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
Reputație: 24039
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Nu sunt reale , am sunat eu , fiind prin zona am facut gresala sa merg . Locatia este intr-un bloc langa kaufland la parter intr-o garsoniera , tipa undeva la 23-26 ani , dolofana cu o atitudine de recoltat sperma . Am ales sa plec si bine am facut .

Sa traiesti!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ultimele poze sunt reale. Nu este frumoasa dar nici urata.

descrierea ei este corecta. 

Are topic deschis cu numarul vechi de telefon 0764276489. Acolo are poze false in afara de ultimele cele cu intrarea la metrou Dristor 2.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Ultimele poze sunt reale. Nu este frumoasa dar nici urata.

descrierea ei este corecta. 

Are topic deschis cu numarul vechi de telefon 0764276489. Acolo are poze false in afara de ultimele cele cu intrarea la metrou Dristor 2.

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/30137-0764276489-rond-baba-novac/?do=findComment&comment=733961

Link spre comentariu
 
24.852 vizite
 
24.852 vizite
 
Descriere anunţ
 
blonda, ochi albastri, 28 ani, 1.70 m, 56 kg, ofer masaj de relaxare si tonifiere, discretie si igiena maxima, poza reala, lux, ac, Dristor Mihai Bravu Baba Novac,
Descriere anunţ
 
blonda, ochi albastri, 28 ani, 1.70 m, 56 kg, ofer masaj de relaxare si tonifiere, discretie si igiena maxima, poza reala, lux, ac, Dristor Mihai Bravu Baba Novac,

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

TOATE POZELE, DAR ABSOLUT TOATE, sunt falsuri ordinare, cum a spus cineva mai sus ca este o scarboasa, de 2 ori am fost la ea, prima data a fost super super ok iar a doua oara a fost o bataie de joc, am avut impresia ca o face in asa fel incat sa nu revina clientul si recenziile care au venit dupa mine au fost negative, proasta tot baga alte anunturi cu alte numere dar este aceasi individa. o recunosc de fiecare data dupa un detaliu. cred ca are deja vreo 2-3 topicuri

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

TOATE POZELE, DAR ABSOLUT TOATE, sunt falsuri ordinare, cum a spus cineva mai sus ca este o scarboasa, de 2 ori am fost la ea, prima data a fost super super ok iar a doua oara a fost o bataie de joc, am avut impresia ca o face in asa fel incat sa nu revina clientul si recenziile care au venit dupa mine au fost negative, proasta tot baga alte anunturi cu alte numere dar este aceasi individa. o recunosc de fiecare data dupa un detaliu. cred ca are deja vreo 2-3 topicuri

După semnalmente și comentariile oferite de confrații serioși, face parte din cotețul lui ”cinestie”, actualul nume al ”maestrului” livuță bucătaru.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...