Sari la conținut

Lectia de gramatica!!!!


ksenyaaa

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

asta nu inseamna ca sunt in toata firea =))

 

off off off 

 

Deci femeie matura nu inseamna femeie in toata firea???? Atunci ce inseamna femeie in toata firea? Ia uimeste-ma!

  • Like 1
  • Minus 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

=))

 

cine a zis ca sunt femeie in toata firea??? cu siguranta ai fost informata gresit =))

 

E clara treaba, esti ramolita....tu mi-ai spus, cu gurita ta, cand m-ai sunat, in Constanta fiind, sa-ti dau numere de telefon ale clientilor, si sa ma "certi" ca nu ti-am cerut parerea (a se citi "voie") cand am venit in Constanta.

 

As prefera sa nu-si mai dea "domnii", care habar nu au despre ce este vorba, cu parerea. M-am saturat sa va tot explic ca nu ma iau de oameni AIUREA. Cand folosesc limbaj trivial la adresa cuiva am motive mai mult decat INTEMEIATE sa o fac...capisci, gentlemen?

 

Si inca un lucru, se pare ca ar trebui sa-mi pun si in semnatura, scris cu rosu si boldit, "ESTI OM CU MINE, SUNT OM CU TINE".

 

Purist, nu te mai obosi sa postezi pe unde postez si eu, sa iti dai cu parerea ddespre limbajul meu, nu ma intereseaza ce debitezi. Ti-ai castigat un binemeritat loc la ignore, nu am nici timp si nici chef de tine si de ipocrizia ta.  :bye

  • Oras:Catania
  • Oras:Catania
Postat

copilas, in loc sa ma pupi (in curte) ca te scot la lumina si iti fac publicitate gratuita, tu asa ma rasplatesti ??? rusinica rusinica rusinica  :D

 

Xoxo a reinventat publicitatea :P Pacat ca-si va pune pirostriile foarte curand... We will never forget you, Xoxo!  :laugh2

Postat

E clara treaba, esti ramolita....tu mi-ai spus, cu gurita ta, cand m-ai sunat, in Constanta fiind, sa-ti dau numere de telefon ale clientilor, si sa ma "certi" ca nu ti-am cerut parerea (a se citi "voie") cand am venit in Constanta.

 

As prefera sa nu-si mai dea "domnii", care habar nu au despre ce este vorba, cu parerea. M-am saturat sa va tot explic ca nu ma iau de oameni AIUREA. Cand folosesc limbaj trivial la adresa cuiva am motive mai mult decat INTEMEIATE sa o fac...capisci, gentlemen?

 

Si inca un lucru, se pare ca ar trebui sa-mi pun si in semnatura, scris cu rosu si boldit, "ESTI OM CU MINE, SUNT OM CU TINE".

 

Purist, nu te mai obosi sa postezi pe unde postez si eu, sa iti dai cu parerea ddespre limbajul meu, nu ma intereseaza ce debitezi. Ti-ai castigat un binemeritat loc la ignore, nu am nici timp si nici chef de tine si de ipocrizia ta.  :bye

 

 

Imi bagi cuvinte in gura fara sa fie ale mele.. 

 

Te-am sunat , da, si nu contest ... pentru ca asa cum s-a spus, cineva ti-a tras-o la gaoz prin scapare... Pe mine, personal, ma ingrozesc asemenea mojicii. DIn acest motiv te-am sunat .. nu ca sa-ti cer numarul de telefon a celui care ti-a varat-o in cur. Ca sa-l sun sa ce? Sa mi-o scape si mie? nu multam frumos , nu ma omor cu varatul in gaoz

 

Am inteles atunci cand am vorbit cu tine ca ai fost de acord cu aceasta alunecare in gaoz a domnului.

 

Crede-ma ca intre timp am lamurit problema dar tu , asa cum bag de seama esti mai catza decat toate catzele la un loc. Mahalagioaca de scara de bloc.

 

Ca cineva sa se poarte frumos cu tine, trebuie intradevar ca tu sa stii sa te porti 

 

Cu asta am incheiat orice discutie cu tine 

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Mincinoaso!!!  Adica nu mi-ai cerut numarul de telefon?!?! Eu iti spuneam ca este ok tipul, ca nu a facut nimic fara acordul meu (esti prea proasta daca-ti poti imagina ca ar putea vreo pula "sa scape" pe undeva prin mine FARA ca eu sa fiu de acord), tu nu si nu, insistai sa-ti dau numarul de telefon. Ce ai fi vrut sa faci cu acel numar, habar n-am, nici nu ma intereseaza, evident ca nu ti l-am dat  :no2

 

Nu mi-ai reprosat ca nu te-am sunat sa-ti cer parerea inainte de veniea in Constanta?!?!

 

Ori esti mare mincinoasa, ori esti dusa...mama Constantei...ia zi, pe cine ai mai sunat sa iei la rost, ce fete?!?! 

 

Eu cred ca m-am purtat foarte frumos cu tine pana acum, scroafa nesimtita, se pare ca esti si uituca...rasfoieste cateva pagini mai inaint si vezi cine m-a tot pomenit...daca nu esti in stare sa te certi cu cineva fara sa aduci in discutie alte persoane, renunta in a te mai "certa". Dupa ce esti proasta, mai esti si foarte proasta  :slap2

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

O daaaa, cum dracu' ai gasit tu poza cu mine, ma nebunule?!?! Stiai ca nu ai voie sa postezi detalii private?!? Bine ca mi-ai acoperit fata totusi sa nu vada toti ce printesa sunt... =))

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

"gaoz" "scroafa nesimtita  " "puli" "pizde" and whatever so si cica ele au pretentia sa fie respectate si tratate ca niste doamne , cu un asa vocabular.

  • Oras:n-am locatie, doar outcall
  • Oras:n-am locatie, doar outcall
Postat

fa annoono, tu m-ai sunat fa zdreanto pe mine sa-ti dau voie sa intri pe forum ? =))

  • Oras:Romania-TimiÅŸoara
  • Oras:Romania-TimiÅŸoara
Postat

fa annoono, tu m-ai sunat fa zdreanto pe mine sa-ti dau voie sa intri pe forum ? =))

sugi pula cu vrabia si tu retard.
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

"gaoz" "scroafa nesimtita  " "puli" "pizde" and whatever so si cica ele au pretentia sa fie respectate si tratate ca niste doamne , cu un asa vocabular.

 

Nu stiam ca ne aflam pe forumul episcopiei unde nu avem voie sa pomenim de puli, pizde si alte ... anusuri...  :slap2

Aloooo, suntem pe forumul desfraului unde futaiul este ridicat la rang de arta, domn pilot  :boob

 

Cum ar trebui sa spun cuiva "vreau sa ti-o sug rau" ca sa nu par o curva, ci o doamna?!?! "vreau sa-ti fac un sex oral"...cred ca daca as spune asa, ar face toti brebeneii precum melcii, se ascund in cochilie si dracu le mai scoate capu' afara =))

  • Oras:aici
  • Oras:aici
Postat

Nu stiam ca ne aflam pe forumul episcopiei unde nu avem voie sa pomenim de puli, pizde si alte ... anusuri...  :slap2

Aloooo, suntem pe forumul desfraului unde futaiul este ridicat la rang de arta, domn pilot  :boob

e mai mult fututul artei decat arta futaiului

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
Postat

Nu mai pot deschide un topic fara sa vad vocabular...  :slap2

Cica nu se accepta injuraturile, bla, bla...  :laugh2

O laie! si doua coaie!  :laugh2

Continuati, scuze de intrerupere...  :laugh2

:hug1

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

e mai mult fututul artei decat arta futaiului

 

Normal, noi, escortele, suntem adevarate opere de arta =))...pacat ca multi habar nu au sa le aprecieze :no2 .

 

Si da, sexul este o arta, chiar si atunci cand esti escorta...de fapt, mai ales atunci cand esti escorta, dar trebuie sa ai cu cine sa-l faci...multi se cred "critici de arta" si ei nu-s decat niste...frustratei cu dreapta-n ghips =))

  • Oras:aici
  • Oras:aici
Postat

Normal, noi, escortele, suntem adevarate opere de arta =))...pacat ca multi habar nu au sa le aprecieze :no2 .

 

Si da, sexul este o arta, chiar si atunci cand esti escorta...de fapt, mai ales atunci cand esti escorta, dar trebuie sa ai cu cine sa-l faci...multi se cred "critici de arta" si ei nu-s decat niste...frustratei cu dreapta-n ghips =))

nu-i in ghips, e doar dublu dezvoltata fata de stanga

  • Like 2
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Postat

Normal, noi, escortele, suntem adevarate opere de arta =))...pacat ca multi habar nu au sa le aprecieze :no2 .

 

CE ESTI MA TU????

 

AHAHAHAH  :laugh2  :laugh2  :hooray

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Nu stiam ca ne aflam pe forumul episcopiei unde nu avem voie sa pomenim de puli, pizde si alte ... anusuri...  :slap2

Aloooo, suntem pe forumul desfraului unde futaiul este ridicat la rang de arta, domn pilot  :boob

 

Cum ar trebui sa spun cuiva "vreau sa ti-o sug rau" ca sa nu par o curva, ci o doamna?!?! "vreau sa-ti fac un sex oral"...cred ca daca as spune asa, ar face toti brebeneii precum melcii, se ascund in cochilie si dracu le mai scoate capu' afara =))

 

Mai amuzant e totusi ca esti printre putinele escorte care au un astfel de vocabular...tu , anona si poate inca una sau doua ....asta spune multe , nu crezi ?


Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare