Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

 

Ăsta și ăla cu Burj Al Arab în plan îndepărtat au devenit virale. Șmecherii se naște, nu se inventează.

http://humor.gunaxin.com/wp-content/uploads/gallery/crazy-camel/funny-camel-photo-12.jpg

 

 

 

N-am mai văzut niciodată o poză cu o cămilă care înjură  o maimuță. Și mai ziceau unii că animalele "gândesc" doar instinctiv. Na, poftim!

 

O pun wallpaper pe telefon (smartphone).

  • Like 1
  • Minus 1
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed
Postat

Bah acum lasand gluma la o parte, monstruozitatea aia de catedrala se construieste? Sa-mi zica cineva ca e doar o gluma, gen un alt pod peste dunare sau unirea cu moldova.

Nu sunt și așa destui moldoveni în Rumunskuya?

 

Vrei mai mulți?

 

Catedrala Mântuirii Neamului va fi o capodoperă.

Mirenii nu au cum să înțeleagă. Ei sunt mici și samavolnici.

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Bah acum lasand gluma la o parte, monstruozitatea aia de catedrala se construieste? Sa-mi zica cineva ca e doar o gluma, gen un alt pod peste dunare sau unirea cu moldova.

 

Din păcate nu e glumă. Preafericita Daniela si cu restul bulangiilor de la conducerea oBOR au tras sforile pe la parlamentari, masoni și alți vampiri energetici și au reușit să aloce vreo 80 de mil de euro pentru o cladire total inutilă! Băga-mi-aș pula-n rasa lor de hoți. Mă refer aici mai ales la preoți.

 

Sunt și preoți adevărați dar probabil în procent de maxim 1% din restul travestiților îmbrăcați în ninja.

 

Tot BOR se opune și legalizării prostituție, tot BOR face cele mai mari evaziuni (neavând nici o taxă, impozit, etc) și etc etc etc.

  • Minus 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Nu sunt și așa destui moldoveni în Rumunskuya?

 

Vrei mai mulți?

 

Catedrala Mântuirii Neamului va fi o capodoperă.

Mirenii nu au cum să înțeleagă. Ei sunt mici și samavolnici.

 

Da

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Nu sunt și așa destui moldoveni în Rumunskuya?

 

Vrei mai mulți?

 

Catedrala Mântuirii Prostirii Neamului (NU) va fi o cacadoperă.

Mirenii nu au cum să înțeleagă. Ei sunt mici și samavolnici.

"Pochi" mincinosi care merita alergati cu biciul la Universitate... :angry :angry

 

https://www.youtube.com/watch?v=UEZFzcEdxNU

  • Like 2
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed
Postat

E bine să se facă întru proslăvirea și mântuirea sufletului românesc,sălaș al ortodoxismului,adevărată credință.

 

Dacă italienii au Catedrala Sf.Petru, spaniolii au Camp Nou, scouserii au Catedrala Anfield, de ce să nu avem și noi ceva?

  • Like 1
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed
Postat

Eu sunt cu ortodoxismul.Doar datorită lui Dostoievski și bețivilor lui.Pe toți i-a mântuit.

  • Oras:-----------
  • Oras:-----------
Postat

E bine să se facă întru proslăvirea și mântuirea sufletului românesc,sălaș al ortodoxismului,adevărată credință.

 

Dacă italienii au Catedrala Sf.Petru, spaniolii au Camp Nou, scouserii au Catedrala Anfield, de ce să nu avem și noi ceva?

 

perfect de acord

Vizitator
Reputație: 0
Postat

perfect de acord

Olaaaaa :)

  • Like 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

arata superb pe cerul nopti, daca o termina in 2017 (1+7=8, 8 fiind al 8-lea inger, satana) e perfect!!!

 

 

la anexe temelii si sub sol merge si cu faina din oase de om

 

Ai înviat? Futu-te-n gură de schizoid bipolar =))

  • Minus 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

arata superb pe cerul nopti, daca o termina in 2017 (1+7=8, 8 fiind al 8-lea inger, satana) e perfect!!!

 

Și pula cine-o suge?

  • Oras:-----------
  • Oras:-----------
Postat

catedrala aia e modul cel mai ingenios de sinucidere nationala, de tip kamikaze, prin care aia 85% "imbecilizati" (conform cu ...) vor pieri in "chinurile chimiei" exctractiei gazelor de sist (dupa care vor fi sfintiti cu trafaletu ca timp e, cu gaze de sist in vene nici ca vor mai putrezi vreodata)

  • Oras:-----------
  • Oras:-----------
Postat

.................................................................................

 

in realitate patriarhul e un erou aidoma lui Breivik din Norvegia ;)

 

(dar asta se va vedea peste 10-15 cand nu va mai fi popor, doar 3 case laolalta, casa armatei, fara armata, casa poporului, fara popor, si casa lui dumnezeu, fara dumnezeu, si un lucrator, creditorul FMI, care va veni sa stinga lumina, la astea 3 case :) )

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Postat

De Pasti, Craciun, nunta, moarte si botez. E suficient.

  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha
Postat

E clar, tre' sa m-apuc de propavaduit extremism crestinesc...cred ca moldovenii neuniti sunt o sursa buna.

  • Like 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

E clar, tre' sa m-apuc de propavaduit extremism crestinesc...cred ca moldovenii neuniti sunt o sursa buna.

 

Si moldovencele neunite sunt la fel, tot o sursa buna.

  • Like 1
  • Minus 1
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed
Postat

asta e soarta moldovenilor...carne de tun pentru biserica

moldovencele, carne de tun in FKK-urile nemtesti.

  • Like 1
Vizitator
Reputație: 0
Postat

asta e soarta moldovenilor...carne de tun pentru biserica

moldovencele, carne de tun in FKK-urile nemtesti.

Si soarta ta e'  sa sugi poola .................  :laugh2

  • Like 1
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed
Postat

Si soarta ta e' sa sugi poola ................. :laugh2

Ai apărut, Sluga01?

 

Tu sugi, de vreo 7000 de postari încoace.

 

Prost mai ești.


Vizitator
Reputație: 0
Postat

Ai apărut, Sluga01?

 

Tu sugi, de vreo 7000 de postari încoace.

 

Prost mai ești.

Te-am lasat .......... da' vad ca nu te potolesti  :laugh2

  • Like 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare