Sari la conținut

Pentru @sorina4u, cu drag


anonna

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok faptul ca nu scrie nimic de altcineva decat de mine in mesajul acela si nu vad de ce as putea fi banata de @pisicuts

 

@ Rapandula Anona:

 

Mars fah rapandula penibila....nu imi amintesc sa fi cautat eu vreodata anturaj sau vorba cu tine. Niciodata nu am facut asta cu nimeni, niciodata nu am cautat eu vreo fata de pe acest forum sau din aceasta bransa din proprie initiativa, cu atat mai putin nu m-as fi bagat in seama cu o analfabeta retardata si penibila ca tine. 

 

Asadar, eu iti pot spune tie sa ma lasi in pace. Mars in plm la scoala si la sala ca nu esti decat o vaca grasa si proasta si lasa sfaturile p-aici...taranca inculta si penala care toata viata nu a stiut decat sa suga pula pe bani si la batranete face tot asta fiindca, evident, penala altceva nu stie...

 

Afla ca unele dintre noi, intre 2 puli, au mai facut si ceva scoala si ceva munca decenta si au si ceva educatie. Tu stii ce e aia ordinaro?!!?

 

 

CARTI, retartato...CARTI ca sa nu mori prosta idioato!!!

Ma amuza jignirile ei , jignesti pe cineva cu ceea ce faci si tu :)) iar despre munca decenta , vad ... , despre educatie ? limbajul ala nu reflecta asta .

Inteleg ca cele ca ea sunt protejate si au voie sa jigneasca pe cine vor dar totusi trebuie pusa si o limita .

Propun daca nu exista deja o sectiune cu reclamatii , la un numar de reclamatii care se constata ca sunt reale => ban

 

Eu inca astept de la sorina dovezile pentru acuzele ei ca sunt peste .

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Ma amuza jignirile ei , jignesti pe cineva cu ceea ce faci si tu :)) iar despre munca decenta , vad ... , despre educatie ? limbajul ala nu reflecta asta .

Inteleg ca cele ca ea sunt protejate si au voie sa jigneasca pe cine vor dar totusi trebuie pusa si o limita .

Propun daca nu exista deja o sectiune cu reclamatii , la un numar de reclamatii care se constata ca sunt reale => ban

 

Eu inca astept de la sorina dovezile pentru acuzele ei ca sunt peste .

Poti folosi butonul report.

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Poti folosi butonul report.

hahaaahahaa...cea mai tare gluma.puteai s-o postezi cu succes in sectiunea cu bancuri.

am folosit si eu butonul ala o data împotriva unuia care a uitat sa-si ia xanax-ul de seara si a luat mortii-n pula cui a nimerit pe aici.si ghici ce? E tot liber,tot albastru si bate câmpii cu gratie in continuare pe forum..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

"Mars in plm la scoala si la sala ca nu esti decat o vaca grasa si proasta si lasa sfaturile p-aici...taranca inculta si penala care toata viata nu a stiut decat sa suga pula pe bani si la batranete face tot asta fiindca, evident, penala altceva nu stie"

 

 

1. Eu cred ca nu a scris sorina, mai degraba iubitul robert s-au cum il cheama.

2. Daca a scris ea inseamna ca e foarte urat. E un limbaj de mahalagioaica sa nu zic rroma.

3. Sorino daca tu ai scris, sa stii ca acea descriere pe care i-ai facut-o anonnei o sa ti se potriveasca si tie, nu peste mult timp.

 

E prima oara cand sorina are limbaj de mahalagioaica este? 

 

Pfooai da plm!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hahaaahahaa...cea mai tare gluma.puteai s-o postezi cu succes in sectiunea cu bancuri.

am folosit si eu butonul ala o data împotriva unuia care a uitat sa-si ia xanax-ul de seara si a luat mortii-n pula cui a nimerit pe aici.si ghici ce? E tot liber,tot albastru si bate câmpii cu gratie in continuare pe forum..

La un singur report nu o sa faca nimic pisicul, la mai multe, posibil. Cat despre advanced, lasati-l fratilor in pace, nu e baiat rau.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ok faptul ca nu scrie nimic de altcineva decat de mine in mesajul acela si nu vad de ce as putea fi banata de @pisicuts

 

@ Rapandula Anona:

 

Mars fah rapandula penibila....nu imi amintesc sa fi cautat eu vreodata anturaj sau vorba cu tine. Niciodata nu am facut asta cu nimeni, niciodata nu am cautat eu vreo fata de pe acest forum sau din aceasta bransa din proprie initiativa, cu atat mai putin nu m-as fi bagat in seama cu o analfabeta retardata si penibila ca tine. 

 

Asadar, eu iti pot spune tie sa ma lasi in pace. Mars in plm la scoala si la sala ca nu esti decat o vaca grasa si proasta si lasa sfaturile p-aici...taranca inculta si penala care toata viata nu a stiut decat sa suga pula pe bani si la batranete face tot asta fiindca, evident, penala altceva nu stie...

 

Afla ca unele dintre noi, intre 2 puli, au mai facut si ceva scoala si ceva munca decenta si au si ceva educatie. Tu stii ce e aia ordinaro?!!?

 

 

CARTI, retartato...CARTI ca sa nu mori prosta idioato!!!

e singurul mod in care Sorina stie sa se exprime....normal,la urma urmelor asta e ceea ce ce a invatat in casa la ea, ....las-o, e o mahalagioaica isterica, nimic mai mult...

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
:))...draga anonna...când te bagi cu prostul in discuție, indiferent cate argumente ai si cat de solide si documentate sunt acele argumente, tot timpul ai sa pierzi...o sa te bata la experienta. Acel mod de exprimare denota o cultura deosebita...:))
  • Like 1
Link spre comentariu

:))...draga anonna...când te bagi cu prostul in discuție, indiferent cate argumente ai si cat de solide si documentate sunt acele argumente, tot timpul ai sa pierzi...o sa te bata la experienta. Acel mod de exprimare denota o cultura deosebita... :))

 

 

Sunt perfect de acord cu tine.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Credeam ca numai noi suntem nebuni si n-avem loc unul de celalalt, dar vad ca lumea e prea mica. Eu va respect pe amandoua, ia iesiti voi la o cafea, sa vedeti ce bine va este dupa...

 

:laugh2

Buna asta!

Vrei sa vezi care ramane cu parul intreg pe cap? :laugh2

Fara suparare. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

:))...draga anonna...când te bagi cu prostul in discuție, indiferent cate argumente ai si cat de solide si documentate sunt acele argumente, tot timpul ai sa pierzi...o sa te bata la experienta. Acel mod de exprimare denota o cultura deosebita... :))

probabil aceasta este si cauza pentru care Sorina nu a intervenit pe acest thread cacacios.

a stiut ca nu are rost sa se bage in discutie...

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

probabil aceasta este si cauza pentru care Sorina nu a intervenit pe acest thread cacacios.

a stiut ca nu are rost sa se bage in discutie...

Ai perfecta dreptate...cu acel limbaj/vocabular poate sa se bage oriunde...numai într.o discuție nu.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...