Sari la conținut

0757695464


Postări Recomandate

Am fost in seara asta la salonul de masaj erotic al carui nume l-am uitat.Aici sunt 5 sau 6 fete parca. Sunt destul de dragutele, 2 dintre ele, 2 blonde mi-au placut mult si era si o bruneta simpatica.Am ales o tipa la 28 de ani, cea mai experimentata de acolo :))Ei spun la telefon ca fac masa de relaxare, erotic si thailandez. Va dau ele detalii. Insa spun ca se poate si mai mult.Mi-au cerut 300 de lei pentru o ora cu de toate (all all.. inclusiv anal,fk,69 etc).Am dat insa doar 200 pentru masaj thailandez care s-a concretizat in 2 orale bine executate.Tipa era blonda, inalta, 28 de ani cum am mai zis, un fund f misto, la fata draguta, sani lasati (nu remarcasem asta din cauza sutienului). Mai era una blonda la 20 de ani cu un fund f misto.Oral neprotejat, fara finalziare orala. Prima finalizare a fost pe pizdulica, a doua pe sani. MI-a placut experienta, am avut si o discutie cu ea. A spus ca face si anal, dar astea se discuta la fata locului.Cataloghez experienta ca una f placuta si voi reveni cu siguranta!Apartamentu dragut, au chiar si plasma in living. Muzica pe fundal.Recomand!PS: au zis ca fac si shw lesbi: 400 ron2 insi pe o tipa : platesc fiecare

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
Am fost in seara asta la salonul de masaj erotic al carui nume l-am uitat.Aici sunt 5 sau 6 fete parca. Sunt destul de dragutele' date=' 2 dintre ele, 2 blonde mi-au placut mult si era si o bruneta simpatica.Am ales o tipa la 28 de ani, cea mai experimentata de acolo :))Ei spun la telefon ca fac masa de relaxare, erotic si thailandez. Va dau ele detalii. Insa spun ca se poate si mai mult.Mi-au cerut 300 de lei pentru o ora cu de toate (all all.. inclusiv anal,fk,69 etc).Am dat insa doar 200 pentru masaj thailandez care s-a concretizat in 2 orale bine executate.Tipa era blonda, inalta, 28 de ani cum am mai zis, un fund f misto, la fata draguta, sani lasati (nu remarcasem asta din cauza sutienului). Mai era una blonda la 20 de ani cu un fund f misto.Oral neprotejat, fara finalziare orala. Prima finalizare a fost pe pizdulica, a doua pe sani. MI-a placut experienta, am avut si o discutie cu ea. A spus ca face si anal, dar astea se discuta la fata locului.Cataloghez experienta ca una f placuta si voi reveni cu siguranta!Apartamentu dragut, au chiar si plasma in living. Muzica pe fundal.Recomand!PS: au zis ca fac si shw lesbi: 400 ron2 insi pe o tipa : platesc fiecare[/quote']de apreciat... chiar suna foarte bine :)
Link spre comentariu
Vizitator jeanlucrefan
Reputație: 0
Am fost in seara asta la salonul de masaj erotic al carui nume l-am uitat.Aici sunt 5 sau 6 fete parca. Sunt destul de dragutele' date=' 2 dintre ele, 2 blonde mi-au placut mult si era si o bruneta simpatica.Am ales o tipa la 28 de ani, cea mai experimentata de acolo :))Ei spun la telefon ca fac masa de relaxare, erotic si thailandez. Va dau ele detalii. Insa spun ca se poate si mai mult.Mi-au cerut 300 de lei pentru o ora cu de toate (all all.. inclusiv anal,fk,69 etc).Am dat insa doar 200 pentru masaj thailandez care s-a concretizat in 2 orale bine executate.Tipa era blonda, inalta, 28 de ani cum am mai zis, un fund f misto, la fata draguta, sani lasati (nu remarcasem asta din cauza sutienului). Mai era una blonda la 20 de ani cu un fund f misto.Oral neprotejat, fara finalziare orala. Prima finalizare a fost pe pizdulica, a doua pe sani. MI-a placut experienta, am avut si o discutie cu ea. A spus ca face si anal, dar astea se discuta la fata locului.Cataloghez experienta ca una f placuta si voi reveni cu siguranta!Apartamentu dragut, au chiar si plasma in living. Muzica pe fundal.Recomand!PS: au zis ca fac si shw lesbi: 400 ron2 insi pe o tipa : platesc fiecare[/quote'] in ce zona se afla locatia ?
Link spre comentariu
Vizitator mr_vyper
Reputație: 0
Am fost in seara asta la salonul de masaj erotic al carui nume l-am uitat.Aici sunt 5 sau 6 fete parca. Sunt destul de dragutele' date=' 2 dintre ele, 2 blonde mi-au placut mult si era si o bruneta simpatica.Am ales o tipa la 28 de ani, cea mai experimentata de acolo :D)Ei spun la telefon ca fac masa de relaxare, erotic si thailandez. Va dau ele detalii. Insa spun ca se poate si mai mult.Mi-au cerut 300 de lei pentru o ora cu de toate (all all.. inclusiv anal,fk,69 etc).Am dat insa doar 200 pentru masaj thailandez care s-a concretizat in 2 orale bine executate.Tipa era blonda, inalta, 28 de ani cum am mai zis, un fund f misto, la fata draguta, sani lasati (nu remarcasem asta din cauza sutienului). Mai era una blonda la 20 de ani cu un fund f misto.Oral neprotejat, fara finalziare orala. Prima finalizare a fost pe pizdulica, a doua pe sani. MI-a placut experienta, am avut si o discutie cu ea. A spus ca face si anal, dar astea se discuta la fata locului.Cataloghez experienta ca una f placuta si voi reveni cu siguranta!Apartamentu dragut, au chiar si plasma in living. Muzica pe fundal.Recomand!PS: au zis ca fac si shw lesbi: 400 ron2 insi pe o tipa : platesc fiecare[/quote']pt oral ai negociat direct cu tipa? am sunat si eu si mi-au zis de thailandez si vreau sa le fac o vizita.
Link spre comentariu
pt oral ai negociat direct cu tipa? am sunat si eu si mi-au zis de thailandez si vreau sa le fac o vizita.
Nu. E acelasi pret la toate. Am incercat atunci sa negociez ceva cu tipa, dar nu a acceptat (lucru care mi-a demonstrat profesionalism). Am vorbit ieri cu ele si au spus ca una din ele a plecat... nu m-am mai dus de frica sa nu fie cea pe care o vroiam ::cool:
Link spre comentariu
Vizitator mr_vyper
Reputație: 0
Nu. E acelasi pret la toate. Am incercat atunci sa negociez ceva cu tipa' date=' dar nu a acceptat (lucru care mi-a demonstrat profesionalism). Am vorbit ieri cu ele si au spus ca una din ele a plecat... nu m-am mai dus de frica sa nu fie cea pe care o vroiam ::cool:[/quote']si pentru altceva mai mult decat masaj cu cine vorbesti? sunt incepator in domeniu, de aia intreb :D
Link spre comentariu
Vizitator mr_vyper
Reputație: 0
Le intrebi pe ele cand ajungi acolo... cat costa pentru mai mult :D. Ele o sa iti precizeze acolo ca la thailandez finalizarea e orala' date=' prin sex oral. Si la telefon spun asta.[/quote']oralul e protejat?
Link spre comentariu

Salut!Am fost si eu la ele,am optat pt un masaj tailandez, dar sa stiti ca nu-s cine stie. Cand am fost eu, erau 2 fete, una bruneta, si una blonda. Eu am fost cu blonda, 21 ani, asa si asa,,oralul de nota 6, sani frumosi, dar nu sunt niste fete extraorinare, cum se zice.P.S.: folositi prezervativul (chiar si la oral).

Link spre comentariu
Salut!Am fost si eu la ele' date='am optat pt un masaj tailandez, dar sa stiti ca nu-s cine stie. Cand am fost eu, erau 2 fete, una bruneta, si una blonda. Eu am fost cu blonda, 21 ani, asa si asa,,oralul de nota 6, sani frumosi, dar nu sunt niste fete extraorinare, cum se zice.P.S.: folositi prezervativul (chiar si la oral).[/quote']neon de ce recomanzi folosirea prezervativului?
Link spre comentariu
neon de ce recomanzi folosirea prezervativului?
Subscriu si eu pentru folosirea prezervativului la sex oral:-hepatita C sau B se transmit prin saliva foarte usor-sifilis-transmisibil destul de usor-HIV-inca nu e clar daca se transmite prin sex oral, dar exista o oarecare posibilitate.Oricare din cele enumerate mai sus va vor schimba viata mult de tot. Prin sperma se transmit la fel multe boli, fetele care fac oral neprotejat au de la atata munca cu gura diverse rani superficiale la mucoasa gurii, gingii, buze, limba. Iau boala de la client si o transmit mai departe clientilor care urmeaza. E aproape inevitabil.Pana n-am fost pus in garda, si eu gandeam altfel.Toate bune.
  • Like 1
Link spre comentariu
neon de ce recomanzi folosirea prezervativului?
Eu cred ca e cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci(folosirea prezervativului, chiar si la oral),,,,,e cea mai sigura cale de protectie (prezervativul). Si cred ca e mai bine sa ma duc linistit acasa, la prietena, fara sa stau cu stres ca o pot imbolnavi si pe ea.La reclama care se face la salonul ala, gasesti cu siguranta, ceva mai bun in Iasi.\Cu stima
Link spre comentariu

am fost p-acolo, atmosfera foarte relaxata, o recomand pe Oana, 21 de ani, bruneta, simpatica, corp frumos, sanii frumosi, simtul umorului, masaj thailandez, 2 finalizari, un pic de pasiune, chiar si-a facut treaba bine..are si simtul umorului..GFE 9/10....per total 8/10 (stie ea de ce)

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
am fost p-acolo' date=' atmosfera foarte relaxata, o recomand pe Oana, 21 de ani, bruneta, simpatica, corp frumos, sanii frumosi, simtul umorului, masaj thailandez, 2 finalizari, un pic de pasiune, chiar si-a facut treaba bine..are si simtul umorului..GFE 9/10....per total 8/10 (stie ea de ce)[/quote']vrem sa stim si noi ........de cede platit cat ai platit ,mai erau ceva bunaciuni , etc ...?
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113738
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
am fost p-acolo' date=' atmosfera foarte relaxata, o recomand pe Oana, 21 de ani, bruneta, simpatica, corp frumos, sanii frumosi, simtul umorului, masaj thailandez, 2 finalizari, un pic de pasiune, chiar si-a facut treaba bine..are si simtul umorului..GFE 9/10....per total 8/10 (stie ea de ce)[/quote']Salut steelbillAsteptam completari la recenza postata de tine mai sus. Mersi anticipat.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

mai era o tipa blonda, dar abia iesise de la un client..oricum bruneta de 21 de ani arata bine si se straduieste sa te faca sa te simti bine pentru cei 200 roni, oralul e ok, neprotejat, fara eja gura/fatza. locul e intim si sigur. daca vrei mai mult, platesti. acuma sincer pt masaj thailandez as prefera o thailandeza..cum draq o fi masajul romanesc?:(

Link spre comentariu

Am fost din nou la fete. De data asta am optat pentrun un masaj cu "surpize" (placute). Am ales o tipa simpaticuta, cu ochelari, pe care o ochisem de data trecuta. Oral,normal protejate. Prestatia nu a fost una uimitoare, dar fata era ascultatoare si docila. Nu e genul perversa, chiar am vorbit cu ea pe tema asta. Ca si companie, adica discutii, barfe si altele, a fost ok. Ii dau un 8/10.Oral: 8/10. Daca era neprotejat era mult mai bine.Al 2lea numar l-am terminat in oral, deci se descurca destul de bine.Normal: 7/10. Nu se implica foarte mult. Nu sta nici ca scandura, dar nici nu e cine stie ce. E genu ala de girlfriend experience.deci GFE: 9/10.Curatenie: 10/10Mai nou, nu mai au pat, au doar saltea, la cererea clientilor :P) Data trecuta aveau pat, ca lumea, acum au lasat doar salteaua (in camera in care am fost eu).Am achitat 300 RON si tinand cont de circumstante (ai de unde alege, e curat, muzica, AC, tipele imbracate incitant, etc) consider destul de bine cheltuiti banii.

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Am sunat la nr de tel de mai sus saptamana trecuta si am ajuns ghidat prin telefon prin Gradinari langa un teren de fotbal. Am intrat in apartament si m-au intampinat 3 domnisoare: 2 brunete si una satena-blonda. Mi-au explicat ca e salon de masaj si serviciile ar fi: masaj erotic(finalizare prin tehnici de masaj) 100ron/ora, masaj thailandez(finalizare orala) 200ron/ora, si pachet surpriza finalizare orala si normala la 300 ron/ora. Am ales ultima varianta cu o domnisoara bruneta. Locatia e ok, curat, muzica ambientala, lumanarele aprinse, nota 10. Ne-am dezbracat, am facut un dus si sa trecem la treaba. Despre domnisoara are cam 1.65, vreo 48-50kg, bruneta, parul tuns scurt, genul slim, sanii mici spre medii tarisori, fundul usor bombat si niste ochi superbi extrem de patrunzatori. Ca igiena fata era super curata. Am inceput cu un masaj care nu prea a fost masaj ci mai mult o frectie pe spate, dupa care am continuat cu un preludiu FK(GFE10), oral neprotejat, 69. Oralul nu a fost cine stie ce(nota 6), fara DT, fara artificii, fara finalizare in gura sau pe fata, asa ca am continuat cu un normal. Am pus-o initial sa stea deasupra, am pus caciulita si surpriza fata era foarte stramta. Am introdus-o pana la urma foarte usor si am inceput calareala. In aceasta pozitie fata chiar s-a implicat, si stia foarte bine sa se miste(nota 9). Simtind ca nu mai am mult am pus-o sa stea capra si dupa inca vreo 3 minute am terminat in ea(in caciulita). Am fumat o tigara si a cam trecut ora. Concluzii: plusuri ochi superbi, foarte stramata si fierbinte, GFE 10. Minusuri: Nu face DT, artificii, oralul e slabut, nu accepta CIM, COF, nu face anal, masajul e chiar prost(pt cei interesati de masaj), pretul cam mare comparativ cu serviciile prestate. Cam asta e povestea cu aceasta domnisoara. Despre celelalte 2 nu prea pot sa va dau multe detalii pt ca era destul de intuneric in camera in care m-au primit prima data doar ca erau ceva mai voluptoase(cealalta bruneta avea chiar sanii mari). Apropo era sa uit erau costumate toate in lenjerii foarte sexy. Daca am uitat ceva, sau nu am fost destul de explicit astept intrebarile voastre.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bucifal
Reputație: 0

As fi dorit k prima mea postare pe forum sa fie altfel, dar dacă nu am cu ce altceva măcar cu un update al salonului..am ajuns azi pe la 16 la ele. Sunt 3 brunete toate una si una...not a good thing. Why? Pt k una e o tiganca ce se folosește la maxim de lumina difuza, una e grasa, cu ochelari si arată mai bine la cantina sau biblioteca si ultima chiar m-a infricosat: e un cal la 2 m cu parul lung peste fata sa nu se distinga k de fapt e un tip ce probabil si-a schimbat sexul...sa nu zic mai rău, k mă sperii si nu mai f nimic. Imi pare rău k e doar atât dar nu am vrut sa mă desprt de bani :D...prețurile sunt la fel

Link spre comentariu

  • Oras:behind you
  • Oras:behind you

Aseara am vizitat stabilimentul din aceeasi locatie descrisa de colegii de mai sus, deci nu am absolut nimic de adaugat vis a vis de locatie...

Am sunat la ora 9:30, am ajuns in jurul orei 22, si am sunat din nou din fata blocului, am fost indruma catre prima usa pe dreapta. In apart erau 4 fete, doua dintre ele inalte, cu forme mari(cam grase) si niciuna dintre cele 4 nu erau frumusele.mai era una slabuta, cu sanii mici, si uratica la fata, roscata (cred)...doar una, simpaticuta, insa, la fel, durdulie, cu ochelari. Am ales-o pe respectiva, am purces spre camera, unde am primit un prosop curat, m-am dus la baia curata pt o reimprospatare, unde nu mai era gel de dus decat ot o semi-spalare...

Intors in camera, tanara schimbase cearceaful, si a inceput actiunea cu un masaj slaaaab, fara sa aiba nici cea mai mica idee despre ce inseamna un masaj erotic. M-a frecat pe spate si piept cu un ulei care miroase (atentie celor cu Cerberul acasa)! Dupa, oral protejat, fara deep, fara artificii... Apropo, fata a stat tot timpul cu o guma de mestecat in gura....WTF?...curios...in fine, ea e nevinovata in felul ei...simpluta, te tot intreaba daca e ok, etc...

Oferta se suplimenteaza cu "masaj cu surprize", adica normal si oral, la 250 lei / ora. Alte preturi: 90lei masaj, NO happy end, 120 masaj cu laba, 160 masaj cu final orala...in schimb, TOATE actele sunt protejate...toate preturile sunt la ora, insa atentie, ca ora incepe cand intri in stabiliment, si nu dupa ce intri in camera...

In rest, nimic special, un quick fuck...

@ pacatosuu...mai stii cum o cheama pe tanara? Poate e mai OK decat asta pe care am compostat-o eu...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...