Sari la conținut

0730733289


oldboyfuck

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut

 a fost cineva la fata asta,ca eu am incercat sa ajung,m-am programat si am intarziat 15 minute si cand am ajuns mi-a spus ca este ocupata.

ca nu putea sa ma astepte. desi confirmasem ca ajung dar cu traficul asta din bucuresti e mai greu sa ajungi la timp undeva ,mai ales cand teplanifici cu 30 minute inainte

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

(poate cineva muta asta la orientare până testează cineva?)

 

neinițiatule sau neatentule, topicul ăsta era de pus la orientare, nu la testate.

ar fi trebuit să adaugi anunțul...

 

TANARA  senzuala, enigmatica si rafinata, te astept pentru o ora de relaxare prin masaj (nud) si aromaterapie, zona Kauflland M. Bravu

 

și pozele...

post-307-0-24642900-1416411275_thumb.jpg

post-307-0-31190800-1416411345_thumb.jpg

post-307-0-89004200-1416411374_thumb.jpg

post-307-0-20205400-1416411381_thumb.jpg

post-307-0-33463700-1416411386_thumb.jpg

post-307-0-89717400-1416411389_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

Buna tuturor,

Eu sunt Riana, am 36 ani , 175 cm fara tocuri  si  pana in 60 kg par lung roscat ochi caprui. Sa imi fie cu iertare daca postez aici dar dupa cum bine vedeti sunt la inceput de drum pe acest forum si inca nu am apucat sa citesc tot regulamentul, in schimb am vrut sa postez in acest topic deja deschis. Pana una alta  va atasez cateva poze , din cele mai recente si vreau sa anunt si programul meu dupa cum urmeaza :  L-V 11-20 . Pentru programari ma gasiti la numarul 0730733289 iar locatia este langa Mall Vitan, deasemenea serviciile sunt de masaj somatic de relaxare, body masaj, cu destule artificii (zic eu ) finalizare aferenta acestui serviciu, sexul este exclus, sunt destul; de permisiva si maleabila, iar cadoul este de 100 lei /H . Masajul il efectuez nud pe saltea sau masa de masaj la alegere. V-am pupat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

Buna din nou, pentru anni si cunni este nevoie si un p[ic de chimie , sa poata avea loc o reactie....nu pot promite nimic din acest punct de vedere. Multumesc Hello63 pt punct, si te astept cu placere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

Buna dragutilor, pentru FK  , imbratisari  si altele....nu trebuie ceva in plus, acestea sunt lucruri normale...dar totul este relativ , ceea ce pentru o persoana este natural pentru alta este anormal, sau extra pentru care in trecut a fost taxat in plus sau refuzat...( mie una mi ar fi rusine sa zic cuiva 50 lei sarutul , 25 lei o imbratisare....nu vi se pare banal. ? )Sper sa nu fiu inteleasa gresit, totul vine de la sine , sunt mai multi factori de care tin aceste aspecte . Ar trebui sa scriu pagini intregi despre asta, un fel de  " TERMENI SI CONDITII "  dar si voi le stiti destul de bine, am spus ca sunt permisiva dar nu promit nimic nimanui, imi rezerv dreptul de a-mi stabili singura limitele in functie de atmosfera, stare de spirit, chimie, bun simt, ( s.a .) !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 imi rezerv dreptul de a-mi stabili singura limitele in functie de atmosfera, stare de spirit

 

Mie se pare total gresit approach-ul: daca nu ai tu chef de viata in ziua respectiva, nu o strica si pe a altuia. Adica gandeste-te ca omul ala pierde timp sa vina la tine, da niste banuti pe care ar putea sa-i cheltuiasca pe bere, bowling, etc si vine cu niste asteptari create de pozele tale/ ceea ce scrii pe forum iar tu il tratezi rece si cu sictir.

 

Nu ai chef in ziua aia, nu mai iei clienti deloc in ziua respectiva, te uiti la un film, dormi cateva ore, etc si a doua zi incepi cu drag.

 

Noi barbatii preferam mai degraba o tipa mai uratica dar zambitoare si dornica sa ne faca pe plac decat una cu figuri, sictirita si cu accente de diva. Ajungem sa ne dorim ca experienta cu cea din urma sa se termine cat mai repede si exprimam stupefiati in timp ce coboram scarile/iesim din blocul ei "Doamne, ce distrusa...!"

 

Ia-o ca pe un sfat/sugestie si nu ca pe o critica, nu te cunosc, poate esti o fata dulce si ai scris asta doar pentru ca e standard in reclama masajului erotic.

 

 

Bafta, pup  :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

Buna ! Vreau sa va ncant simturile cu ultimea mea poza facuta chiiar in aceasta dimineata, in camera de joaca :P  si totodata pe aceasta cale sa anunt si ca azi sunt prezenta .....la datorie :)

post-153052-0-96798300-1424511285_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

100 lei.......hmmmm.....as vrea poza si cu chipul tau, oricum, cei care se duc acolo tot vor scrie pe aici cum arati. Macar ochii sa fie blurati. 

 

Nu de alta, dar mi-e frica ca in ciuda faptului ca ai un corp perfect sa ai riduri faciale de 36 de ani. 

Link spre comentariu
  • Telefon: erika.defoe
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: erika.defoe
  • Oras:Bucuresti

M ati/ne ati prins :slap2  Da, buna, Rianna este colega mea ( si nu este un secret asta ) , pozele ei sunt facute de mine si ca nu are riduri caracteristice varstei :snap :P dar nu am posta poze neblurate ca sa dovedim cuiva ca are sau nu riduri. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-a dus cineva? Ca ma tenteaza si pe mine.... 

 

A ramas tot 100 de lei/h ?

 

 

Faci si masaj de dominare imbracata in catsuit din latex negru? Precizez ca nu doresc masaj cu ulei. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...