Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu sunt facuta din plastilina sa ma faceti voi cum vreti. Sunt o fata normala, draguta poate putin peste medie, as zice, (altfel nu as avea atata succes la barbati in viata de zi cu zi) , care vrea sa faca si ea un ban. Cuvantul "tarfa" mi se pare ca spune mai multe despre cel care il foloseste, decat despre mine. Si nu imi plac ultimatumurile si nici amenintarile, chiar nu v-ati saturat de atata rautate?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Eu nu sunt facuta din plastilina sa ma faceti voi cum vreti. Sunt o fata normala, draguta poate putin peste medie, as zice, (altfel nu as avea atata succes la barbati in viata de zi cu zi) , care vrea sa faca si ea un ban. Cuvantul "tarfa" mi se pare ca spune mai multe despre cel care il foloseste, decat despre mine. Si nu imi plac ultimatumurile si nici amenintarile, chiar nu v-ati saturat de atata rautate?

 

Tu nu stii sa primesti complimente deloc.

Daca ai atata succes la barbati in viata de zi cu zi, du-te la ei, primesti "invitatii la suc" de la ei si "cazare" pe timpul noptii.

Bineinteles ca nu te alegi cu nimic de la ei, poate iti raman bani de-o shaorma, altfel nu te-ai promova pe forum.

Aici fetele de top tb sa fie bune si la PR si la sex.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca asa faci tu un compliment, inseamna ca avem moduri complet diferite de a percepe realitatea. Sunt constienta de natura forumului pe care ma aflu, dar totusi, cat timp eu iti vorbesc cu respect si nu ma adresez cu apelative gen "ba coaie", sau mai stiu eu ce, ai putea sa mi te adresezi si tu lasand argoul deoparte.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Daca asa faci tu un compliment, inseamna ca avem moduri complet diferite de a percepe realitatea. Sunt constienta de natura forumului pe care ma aflu, dar totusi, cat timp eu iti vorbesc cu respect si nu ma adresez cu apelative gen "ba coaie", sau mai stiu eu ce, ai putea sa mi te adresezi si tu lasand argoul deoparte.

 

1 la 1 tot asa sfioasa esti?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu daca, in timp ce erai ocupat sa faci glume de bully de liceu si sa te scufunzi in mocirla alaturi de prietenul tau cel mai bun, ai apucat sa arunci un ochi si pe primele mele recenzii (am impresia ca pe paginile 12, 13 sunt mai multe recenzii si mai putin offtopic, dar si pana atunci) , dar, daca o faceai, ai fi constatat ca, desi nu imi place sa fiu incadrata in tipare, as putea fi considerata genul "girl next door". Asadar, daca iti doresti o prostituata care sa vina imbracata in latex pe tocuri de stripperita, salutand cu "Am venit sa te fut!", nu ti-ai gasit topicul potrivit. Nu am afirmat niciodata ca ma potrivesc la absolut orice gusturi si cerinte. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Nu stiu daca, in timp ce erai ocupat sa faci glume de bully de liceu si sa te scufunzi in mocirla alaturi de prietenul tau cel mai bun, ai apucat sa arunci un ochi si pe primele mele recenzii (am impresia ca pe paginile 12, 13 sunt mai multe recenzii si mai putin offtopic, dar si pana atunci) , dar, daca o faceai, ai fi constatat ca, desi nu imi place sa fiu incadrata in tipare, as putea fi considerata genul "girl next door". Asadar, daca iti doresti o prostituata care sa vina imbracata in latex pe tocuri de stripperita, salutand cu "Am venit sa te fut!", nu ti-ai gasit topicul potrivit. Nu am afirmat niciodata ca ma potrivesc la absolut orice gusturi si cerinte. 

 

Devii profunda. Locul unor astfel de discutii nu e aici.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca nu tu decizi ce fel de discutii au loc pe topicul meu. Nu vad ce este profund in ce am scris mai sus, ti-am explicat mai simplist decat unui prescolar, sperand ca macar acum sa intelegi. Nu discutam despre bazele metafizicii.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Cred ca nu tu decizi ce fel de discutii au loc pe topicul meu. Nu vad ce este profund in ce am scris mai sus, ti-am explicat mai simplist decat unui prescolar, sperand ca macar acum sa intelegi. Nu discutam despre bazele metafizicii.

 

domnisoara profesoara, cate minute are ora?

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 24037
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu nu sunt facuta din plastilina sa ma faceti voi cum vreti.

Nu vrea nimeni sa te faca asa cum vrem.

Cred ca fiecare vrea sa te futa asa cum vrea el, nu cum vrei tu! Aici este problema cu tine....Clientul da banul iar tu trebuie sa executi. Ai uitat cum e sa fii curva?

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...