Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Va urmaresc de ceva timp si sunt gelos pe toti cei ce va intra pe usa.Totodata am o parere de rau ca sunt in bucuresti si nu in cluj...

Nu stiu cand si daca mai ajung pe la Cluj,dar cu siguranta vreau sa ne cunoastem.

Respect si hai sa livram in sistem Agile!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut.

27 şi 28 noiembrie, vineri şi sâmbătă, avem sesiune de examinare.

 

Vom fi exigenţi la capitolul sex în trei, cuckold, umilire, spit in mouth, dublă penetrare vaginală, dublă penetrare anal-vaginală, FK, CIF-COB-CIM, uro activ şi pasiv, dirty talk, umilire verbală şi jignire (activ-pasiv).

 

NU primesc singură. Suntem cuplu şi o facem împreună. Doar împreună. Accept-cel mult-cuckold.

 

Amândoi suntem bisexuali, care bisexualitate o exprimăm doar la carerea musafirului nostru. Pentru bărbaţi asigurăm respectarea masculinităţii. Sorin e obedient şi discret.

 

250 ora, cu un supratarif pentru piss in mouth de 50.

 

Programări pe mess sau email, la telefon sunt puţine şanse din cauza programului nostru încărcat, mai degrabă prin sms. Cei care au mai fost au prioritate la programare.

 

Vă aşteptăm cu drag să experimentăm împreună chestii şi chestii....

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut. 

 

Cum spuneam, vineri și sâmbătă avem sesiune.

 

Asta e partea bună. 

 

Partea proastă (sau nu?) e că după această sesiune vom lua o pauză lungă de tot. Sau definitivă. 

 

Așadar, dacă aveți chef de o experiență aparte, în parametri deosebiți, poftiți în vagoane. Ultima strigare!

 

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bună seara. Din motive absolut independente de voinţa mea, sunt nevoită să amân sesiunea de examinare după cum urmează: de duminică seara până marţi seara.

 

Îmi cer iertare celor care s-au programat deja şi vă aştept la reprogramare.

 

Înjurăturile, perfect justificate, vor fi redirecţionate pe adresa idiotului care se împăunează cu titlul de director de departament la locul meu de muncă. Ipochimenul îşi imaginează că dacă luni şi marţi sunt libere, joi şi vineri trebuie să ne ucidă cu sarcinile.

 

Vă aştept cu drag la sesiunea de la revedere.

 

Dorina

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:turda
  • Oras:turda

Bună seara. Din motive absolut independente de voinţa mea, sunt nevoită să amân sesiunea de examinare după cum urmează: de duminică seara până marţi seara.

 

Îmi cer iertare celor care s-au programat deja şi vă aştept la reprogramare.

 

Înjurăturile, perfect justificate, vor fi redirecţionate pe adresa idiotului care se împăunează cu titlul de director de departament la locul meu de muncă. Ipochimenul îşi imaginează că dacă luni şi marţi sunt libere, joi şi vineri trebuie să ne ucidă cu sarcinile.

 

Vă aştept cu drag la sesiunea de la revedere.

 

Dorina

eu vreau o programare luni ora16

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

am intrat pe mess dar nici o confirmare

Există un motiv foarte temeinic pentru care mesajele tale nu ajung pe messul meu.

 

În beneficiul sănătăţii zilei de marţi propun să nu deschidem acest delicat subiect.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bună dimineața.

 

Duminică de la 18 încolo, luni și marți-toată ziua, avem sesiune

 

Servicii: 

 

Oral neprotejat, normal și anal protejat, CIM COF COB, Fk, dominare, umilire, spit in mouth, spanking, dublă penetrare anal/vaginală, dublă penetrare vaginală, cuckold, uro, inclusiv piss în mouth (50 lei suplimentar la acest serviciu), speculum, fisting, dirty talk, jignire, riming,  etc etc etc. 

 

Tarif, 250 h. Nu fac cu ora, cu numărul, cu secundarul, îmi plac lucrurile bine așezate și frumos configurate. 

 

Dușul prealabil, periuța de dinți de unică folosință, apa de gură și papucii de casă de unică folosință ajută la obținerea unor efecte maxime. 

 

Lista de pofticioși e plină, dar în zilele respective e posibil să mai apară ferestre, ca urmare a fenomenului de abandon (ți se taie picioarele, nevasta intervine cu pretenția să meargă în vizită la mă-sa, nu ți s/au mai virat banii în cont...). Deci, dacă luni și marți vă atacă vreo poftă perversă, încercați cu un sms sau un telefon, posibil să găsiți spațiu de desfășurare. 

 

Aceasta va fi ultima noastră întâlnire. Ea face parte dintr/o serie de evenimente erotice în care am încercat să îmi speculez fanteziile, să epuizez potențialul erotic generat de situația cu pricina. Nu sunt o curvă adevărată, am jucat doar un rol, care mi/a adus nenumărate satisfacții. Doar că acum simt nevoia să trec la alt nivel, alți drăcușori îmi soptesc în ureche idei noi. Nu vreau să mor curioasă, vreau să știu cum e gustul oricărui fruct pe care îl văd.

 

Vă mulțumesc tuturor celor care mi-ați oferit plăcere. M-am simțit foarte bine, am trăit senzații pe care doar în circumstanța dată le poți trăi. De unul dintre voi m-am amorezat, turmentându-mă ca o adolescentă, și în ciuda tăcerii din ultima lună, vreau să cred că între noi, dragul meu, au mai rămas multe de spus/iubit/făcut. Te sărut cu mult dor, dragul meu D. 

 

Excelente emoții ne/au adus și cuplul de frumoși, se știu ei care, oameni dezinhibați și minunat armonizați împreună și fiecare cu el însuși, cu care nici nu concep să nu mă mai întâlnesc, de data asta într-o formulă swing, fără obligații. Îi sărut cu toată limba și abia aștept, dragă A, să mă pleznești peste fund în timp ce mă pompezi și să-mi spui că sunt ”curva ta preferată” și ”ce cur mișto și bun de pulă ai tu, Dorina!” :sexanal

 

Specială amintire și lui M, un gigant flămând, cu o poftă de viață fenomenală, care se repezea pe mine din ușă, mă săruta, mă înghesuia în perete și/mi ridica poalele în cap, îmi trăgea chiloții de pe mine și mă smotocea fără milă și fără întroducere, ca un vulcan care are o treabă de făcut...

 

O impresie specială mi-a făcut și P.G., un tip frumos configurat la minte, corp și suflet, de un pragmatism corporatist. Care a intrat, mi-a aruncat o privire și o vorbă, și a năvălit la duș, ca unul care știe că pentru conversație se folosește cafeneaua. Mi/a plăcut enorm asta. 

 

Și sunt mulți, mulți. Fiecare are un loc aparte în mintea mea și în sufletul meu. 

 

Tuturor, mulțumiri. Și dacă vreodată, prin lumea asta cenușie și umedă, ne vom întâlni privirile, să știți că pentru o fracțiune de secundă mă va inunda din nou plăcerea amintirilor minunate pe care le-am trăit împreună. 

 

De săptămâna viitoare, rog administratorul să șteargă contul. Va deveni inutil și va aglomera sistemul. Cum se spune? Va fi ”redundant”! :laugh2

 

Vor dispărea IDul de mess, emailul și numărul de telefon. 

 

Mulțumesc mult pentru tot. Să aveți o viață fericită și nu uitați să folosiți prezervativul! :laugh2

 

:kiss3

 

 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sarutmana,

In pofida faptului ca nu am reusit sa va intalnesc abordarea dumneavoastra fata de exprimarea voluptatii placerilor carnale mi s-a parut cel putin inedita! La aceasta se adauga comment-urile acide si pline de un umor hatru ,imi reliefeaza o personalitate puternica cu standarde aparte.
Chiar daca nu va cunosc empatizez cu dumneavoastra in multe aspecte. Nu vreau sa ma mai impiedic de cuvinte si va doresc impliniri mari si aspiratii inalte, deoarece prin femei educate vom avea parte de barbati educati.  Inchei prin a va dedica o poezii a unei femei cu acceasi personalitate puternica ca si dumneavoastra probabil :
"

Proiect de intelepciune - Nina Cassian

Stiu de pe-acum ceasul acela in care
voi scotoci dupa tine, prin zece sertare,
ca sa-i pot spune cuiva cat de mult am iubit
in tineretile mele.
Multe scrisori voi avea, si fotografii,
teancuri de mimici, gesturi strivite de vii,
si, printre ele, mainile mele fosni-vor
searbad ca frunzele vechi.
Dar am sa spun, am sa spun cum zambeai langa mine
buzelor mele de-atunci, dulci si veline,
si cum stiai ca vom fi impreuna mereu,
vesnic (sau pana la moarte).
Si am sa spun ca aveai cate-un profil,
care-si pierdea in lumina hotarul fragil,
ochii pestriti ca doua gize imense,
prinse in ploaia de-april.

O sa ma laude-acela, fara-ndoiala.
« Da, ai trait o frumoasa iubire de gala ... »
Eu voi inchide sertarele. Stiu de pe-acum
ceasul in care ..."

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...