Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Pe la Cluj cand veniti?

Nu înțeleg întrebarea. Suntem clujeni. Doar că ”evenimentul” se petrece ”decât” o dată pe lună, o zi sau două, nu mai mult. Nu mă interesează cantitatea, vreau calitate și pasiune. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sarafin
Reputație: 0

Nu înțeleg întrebarea. Suntem clujeni. Doar că ”evenimentul” se petrece ”decât” o dată pe lună, o zi sau două, nu mai mult. Nu mă interesează cantitatea, vreau calitate și pasiune.

Cand ar avea loc urmatoarea intalnire?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu încerc sa merg la ei cred ca de 1 an si nimic . Sa fiu chiar așa de ghinionist? Te pup dorina

 

Cred ca ai un pic de ghinion pentru ca tocmai ce au avut o sesiune saptamana trecuta in Cluj.

 

Nu inteleg cum de va este greu sa dati de Dorina si Sorin, din punctul meu de vedere sunt extrem de usor de abordat. 

Odata ce am aflat ca sesiune din Septembrie nu mai este la Bucuresti ci la Cluj, le-am scris pentru ca din intamplare urma sa fiu in Cluj in perioada respectiva.

 

Am comunicat foarte bine pe WhatsApp , i-am trimis Dorinei o lista de activitati din care am bifat cateva , iar multe au mai ramas pentru alta data.

 

In rest sunt 100% de acord cu recenziile pozitive precum si cu propria lor descriere.

M-am convins ca o fac din perversitate si pentru placere in primul rand.

 

Eu m-am simtit bine si i-am si ramas dator lui Sorin cu o bere pentru reparatia patului rupt .

Acum am pretext sa ma mai vad inca odata cu ei :P

 

Ii recomand cu caldura celor cu minte perversa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Cred ca ai un pic de ghinion pentru ca tocmai ce au avut o sesiune saptamana trecuta in Cluj.

 

Nu inteleg cum de va este greu sa dati de Dorina si Sorin, din punctul meu de vedere sunt extrem de usor de abordat. 

Odata ce am aflat ca sesiune din Septembrie nu mai este la Bucuresti ci la Cluj, le-am scris pentru ca din intamplare urma sa fiu in Cluj in perioada respectiva.

 

Am comunicat foarte bine pe WhatsApp , i-am trimis Dorinei o lista de activitati din care am bifat cateva , iar multe au mai ramas pentru alta data.

 

In rest sunt 100% de acord cu recenziile pozitive precum si cu propria lor descriere.

M-am convins ca o fac din perversitate si pentru placere in primul rand.

 

Eu m-am simtit bine si i-am si ramas dator lui Sorin cu o bere pentru reparatia patului rupt .

Acum am pretext sa ma mai vad inca odata cu ei :P

 

Ii recomand cu caldura celor cu minte perversa.

 

Pat reparat. 

Pune berea la rece. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Sunt de acord cu tine doar ca nu stau tot timpul pe acest forum intru ff rar. Poate de aia.

 

Păi, (un)lukky, caută-mă tu, caută-mă tu, caută-mă tuuuu!!! Ne putem ”contacta” pe WhatsApp. Ai numărul meu în semnătură.

 

Pupici. 

 

post-146823-0-19921100-1538579494_thumb.jpg

post-146823-0-00532600-1538579600_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Am cunoscut acest minunat cuplu in decembrie 2016 în orașul lor natal. După multe discuții prealabile și stabilirea detaliilor pentru joacă, am rămas foarte plăcut surprins să văd doi oameni extrem de deschiși, naturali și primitori.

Dorina este o femeie foarte frumoasă, copilăroasă, super îngrijită, cu o piele fină care adoră să fie sărută peste tot; iar Dorin un adevărat domn care te face să te bucuri de fiecare clipă petrecută cu ei doi. Experiența a fost unică, Dorina s-a încăpățânat să accepte orice provocare, inclusiv selfpiss și la sfârșit să savureze totul din...palmă. Remember Dorina? 😀

Vă pup și aștept revederea. Valentin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am cunoscut acest minunat cuplu in decembrie 2016 în orașul lor natal. După multe discuții prealabile și stabilirea detaliilor pentru joacă, am rămas foarte plăcut surprins să văd doi oameni extrem de deschiși, naturali și primitori.

Dorina este o femeie foarte frumoasă, copilăroasă, super îngrijită, cu o piele fină care adoră să fie sărută peste tot; iar Dorin un adevărat domn care te face să te bucuri de fiecare clipă petrecută cu ei doi. Experiența a fost unică, Dorina s-a încăpățânat să accepte orice provocare, inclusiv selfpiss și la sfârșit să savureze totul din...palmă. Remember Dorina? 😀

Vă pup și aștept revederea. Valentin

 

 A fost prima dată când am reușit să fac pipi în propria mea gură! :) Adevărată acrobație lichidă! De neuitat, de neuitat! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cred ca ai vrut sa scrii Sorin, dar te gandeai inca la Dorina. Te inteleg  ;)

 

 

Am cunoscut acest minunat cuplu in decembrie 2016 în orașul lor natal. După multe discuții prealabile și stabilirea detaliilor pentru joacă, am rămas foarte plăcut surprins să văd doi oameni extrem de deschiși, naturali și primitori.
Dorina este o femeie foarte frumoasă, copilăroasă, super îngrijită, cu o piele fină care adoră să fie sărută peste tot; iar Dorin un adevărat domn care te face să te bucuri de fiecare clipă petrecută cu ei doi. Experiența a fost unică, Dorina s-a încăpățânat să accepte orice provocare, inclusiv selfpiss și la sfârșit să savureze totul din...palmă. Remember Dorina?
Vă pup și aștept revederea. Valentin

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Până la 1 Decembrie (”Trăiască Unirea!”) lipsesc din țară, apoi urmează o sesiune prelungită și apăsată! 

Pupici, să ne vedem sănătoși! 

Ce mai faceti oameni faini? Dorina a facut Sorin tuica pe anu asta?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...