Sari la conținut

0742538540 ( 0756496346 ; 0751588037; 0753695165;0742651324 ; 0758684877;0757278563 )


camarro

Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Cotele pentru 1h de amor cu Geta/Andrea: Ciucurel - 1.35, Charny -1,80, Maximus-1.95 Diamond Prince- 2.40, Harry-2.75, Pustiu-2.90,Costumu&cravata 3.40, just4fun-3.50, Pantera-4.10 & pisicuts-10. Restul au cota 20. Sa fie intr-un ceas bun!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

...ciucurel la 1.35 e favorit,deci are cele mai mari sanse sa se bucure de 1 ora cu getandrea :))...dar la fel era si Djokovic in finala la Rolland Garros...orice se poate :)))

Eu cred ca cedez locul lui charny,am cosmote si nu imi raspunde Geta!

=)) =))

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Stai asa ca am mirosit businessul aici. Pun 1000 de euro pe Pisicu'. Acuma ma duc sa il iau si direct pe Turzii il duc :laugh2  

Da, la 10 lei pariati pe Charny castigi 18 lei :laugh2. Pisicuts ii brokeru

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Se vede ca nu joci la pariuri  :laugh2

Staaai, ca am sesizat greseala de calcul: Daca pui 10 lei pe cota 1.8 castigi 80 de bani, deci 10,8 lei castigul :laugh2.

Link spre comentariu
  • Oras:CUSCA
  • Oras:CUSCA

Mai baieti....nici unul nu e capabil sa ajunga in patul Getei...??!!!.. :laugh2  :laugh2 hai ca vin eu cu o provocare....primul care reuseste sa ajunga in patul Getutzei ...castiga un masaj de relaxare in cusca Panterei 30 minute  :rax2 :boob  dar cu dovezi ...recenzie si confirmarea  Getei ....deci ... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 hai sa va vad..... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Mai baieti....nici unul nu e capabil sa ajunga in patul Getei...??!!!.. :laugh2 :laugh2 hai ca vin eu cu o provocare....primul care reuseste sa ajunga in patul Getutzei ...castiga un masaj de relaxare in cusca Panterei 30 minute :rax2 :boob dar cu dovezi ...recenzie si confirmarea Getei ....deci ... :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 hai sa va vad..... :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Hmm hmmm se ingroasa treaba aici deja pe zi ce trece!

Bravo pantero

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

pai vinul se bea cu Pantera :laugh2 :laugh2 asa de relaxare ...

upsssss

Cred ca imi schimb cartela de cosmote si o sun de pe orange pe Geta poate asa raspunde,nu pot sa las asa provocare!

Pantero vrei sa bem vinul impreuna?

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...