Sari la conținut

0742538540 ( 0756496346 ; 0751588037; 0753695165;0742651324 ; 0758684877;0757278563 )


camarro

Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

ce se aude de geta saptamana asta

din surse sigure se aude ca a fost pe la D.I.C.O.T sa le spuna celor de acolo ca te-a rugat in nenumarate randuri sa- i stergi anuntul si sa vada daca e normal sa fie tinuta pe un sait fara voia ei 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

din surse sigure se aude ca a fost pe la D.I.C.O.T sa le spuna celor de acolo ca te-a rugat in nenumarate randuri sa- i stergi anuntul si sa vada daca e normal sa fie tinuta pe un sait fara voia ei

da cine pulele noastre o tine aici?

a fost la dicot,si ce au zis mascatii??

Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

din surse sigure se aude ca a fost pe la D.I.C.O.T sa le spuna celor de acolo ca te-a rugat in nenumarate randuri sa- i stergi anuntul si sa vada daca e normal sa fie tinuta pe un sait fara voia ei 

http://orig13.deviantart.net/d28d/f/2011/255/9/8/looks_legit_bro_by_uncommonsense36-d49mae4.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

din surse sigure se aude ca a fost pe la D.I.C.O.T sa le spuna celor de acolo ca te-a rugat in nenumarate randuri sa- i stergi anuntul si sa vada daca e normal sa fie tinuta pe un sait fara voia ei 

Escotra20,tot din surse sigure iti spun ca ea nu merge de *buna voie si ne silita de nimeni* la D.I.I.C.O.T.sa reclame nimic.De destul de mult timp ea a fot inregistrata la D.I.I.C.O.T. pt ca practica prostitutia si nu din cauza vreunui anunt pe forum asa ca lasa textele.:))

 

P.S. Si ce a spus ofiterul care a intampinat-o pe frumoasa domnisoara? Ca o sa-i roage pe colegii lui care lucreaza in Zorilor sa aiba gija de ea sa nu mai fie amendata de Jandarmerie sau politia sectiei....? :))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Eu nu sunt rau domnisoara,doar ti-am raspuns informatiei tale.Eu sunt somer si ceea ce ti-am spus am vazut la PRO TV la stirile de la ora 17.Tot acolo am vazut ca si peste lare va patroneaza are 3 locatii .Binecunoscuta locatie din *groapa * din marasti, in spate la magazinul Sora,aceea locatie nu are baie si locatia din manastur de pe Parang (unde din cate cunosc eu prestezi tu).Cand nu aveti client la apartament va scoate la strada.O vreme a prestat in Grigorescu langa benzinaria MOl, acolo avand probleme cu una dintre Surorile care presteaza (stii de ce surori vb :))  ) Si de ceva vreme va scoate la produs seara pe Calea turzii asa ca lasa vrajeala.

  • Like 11
Link spre comentariu

d-lor administratori pacat de acest site ,ca incepe sa fie un site de racolare de catre pesti a noilor fete ce fac un ban .   Va rog scoteti afara povestile fara sens si amenintarile facute catre fete. nu stiu cum sa ajuns asa dar nu este bine .  va rog nu lasati ```pesti``` sa ajunga la fetele ce vor sa faca si ele un ban ca atunci pierdem cu totiii . cele bune si sper sa nu deranjez multa lume .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

din surse sigure se aude ca a fost pe la D.I.C.O.T sa le spuna celor de acolo ca te-a rugat in nenumarate randuri sa- i stergi anuntul si sa vada daca e normal sa fie tinuta pe un sait fara voia ei 

 

d-lor administratori pacat de acest site ,ca incepe sa fie un site de racolare de catre pesti a noilor fete ce fac un ban .   Va rog scoteti afara povestile fara sens si amenintarile facute catre fete. nu stiu cum sa ajuns asa dar nu este bine .  va rog nu lasati ```pesti``` sa ajunga la fetele ce vor sa faca si ele un ban ca atunci pierdem cu totiii . cele bune si sper sa nu deranjez multa lume .

 

 

http://static.comicvine.com/uploads/original/11116/111160070/4389620-tumblr_inline_mhytd4howk1qz4rgp.gif

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Eu nu sunt rau domnisoara,doar ti-am raspuns informatiei tale.Eu sunt somer si ceea ce ti-am spus am vazut la PRO TV la stirile de la ora 17.Tot acolo am vazut ca si peste lare va patroneaza are 3 locatii .Binecunoscuta locatie din *groapa * din marasti, in spate la magazinul Sora,aceea locatie nu are baie si locatia din manastur de pe Parang (unde din cate cunosc eu prestezi tu).Cand nu aveti client la apartament va scoate la strada.O vreme a prestat in Grigorescu langa benzinaria MOl, acolo avand probleme cu una dintre Surorile care presteaza (stii de ce surori vb :))  ) Si de ceva vreme va scoate la produs seara pe Calea turzii asa ca lasa vrajeala.

domnule nu e adevarat nimica din cea ce spui tu si nu ai merita sa ma adresez cu Domnule ,ca esti un foarte mare nesimtit care scoti niste vorbe inventate de tine ,oamenii si membrii seriosi si cu bun simt nu o sa te creada niciodata cea ce spui u ,o sa iti de-a dreptate doar cei din gruplul care au comentat 67 de pagini comenturi fara nici un rost se poate vedea ura personala a acestui grup ...fiecare are greseli ,defecte si calitati doar cine nu munceste nu greseste,stai linistit ca u nu esti perfect ca vrei sa pari u un cult si destept e cu totul alceva ,eu personal vazand ca nu ai dreptate si ca minti esti un gunoi de om ...P.S, va doresc o seara minunata membrilor care nu fac parte din acest grup si puteti urmari cele 67 de pagini sa vedeti ura personala a grupului  :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...