Sari la conținut

Dacǎ nevasta ţi-ar suge pula, ai mai da bani la curve ?


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Alex ge, ge , ge, esti o saracie! :)

Laba-giu-le! :)

ec, dupa felul cum jubilezi e clar ca esti ca dezvoltare undeva in zona gradinitei sau cel mult a caminului...

Stiu oare mai-marii siteului ca sunt si sugaci printre noi... :350x

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

In primul rand titlul topicului spune tot.

Ce femeie adora expresia "suge-mi pula"? :)

O nevasta daca aude asta de la sot, e clar ca s-a maritat cu un cretin! :laugh2

Daca omul asa vorbeste si descrie sexul oral ca ceva murdar de pervers, nu merita asta.

Logic ca sotia ar gandi ca pentru el asta inseamna ca esti zdreanta, deci nici nu o sa-i faca ca sa nu o vada apoi asa.

Pe de alta parte, intr-o relatie unde exista iubire, nu scapi de tendinta de a-ti saruta partenerul/partenera peste tot!

 

Haralambie, la cum ai vorbit aici... :slap2  sugi pula! :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

ec, dupa felul cum jubilezi e clar ca esti ca dezvoltare undeva in zona gradinitei sau cel mult a caminului...

Stiu oare mai-marii siteului ca sunt si sugaci printre noi... :350x

 

:)

 

 

 

http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-sugi-cucu-alex.png

 

 

E.T:saracule! :)

 

 

E.S.M.T:si labagiule! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

nu

 

nu trebuie nici sa suga pula (numai daca-i placea asta) nici sa se futa in cur, trebuie sa stie de bărbat, adică să fie femeie, nu fetiță sau codoașă, atâta tot, adică...

 

femeia e cu canistra de benzina, barbatul cu motorul (creierul), impreuna, fac echipa, curvesc, ;), astfel vor avea de toate, in timp, altfel ... ajung amândoi în faliment, slugile altora....sau ajung unii în mâna altora (canibalizare  :laugh2 )

 

oricum fenomenul e aproape generalizat, barbatul a pierdut terenul in fata femeii cam peste tot, asa ca trebuie apăsat pe buton (nuke)

 

Război total în estul Ucrainei! 2 batalioane ale armatei ruse au intrat în Donbas (sursa)

 

http://www.presalibera.net/wp-content/uploads/2015/01/a6.jpg

 

De ce s-a intamplat pe dos? Pt ca Diavolul a zis, no las că-ți arăt eu ție că ți-l fut pe barbat prin femeie, imi dai mie femeia sa lucrez cu ea si tu cu barbatul numai că .. GOD a zis, eu le dau bomba nucleara, si curvele, la cativa, si te fut pe tine si lumea ta de tot ("El vrea sa-si faca o imparatie separata de a noastra" - dar - "e ucigas si mincinos si tatăl minciunii" - asa ca orice casatorie parafata religios, cu barbatul târât la preoți nu mai e căsătorie, e joc de putere și e ... pa! (curvie) iar copiii făcuți la normă, zombie! (așa a ajuns tot pământul un titilești, acuma vor sa interzica in USA avortul...si copiii rezultati probabil vor fi infiati de gay si transgenderi)

 

Pt România nu va mai lupta nimeni!

 

http://4.bp.blogspot.com/-KjOhOqu3Vzo/VL9zPCKN2zI/AAAAAAAACc8/O15wrHVx6eI/s1600/10891947_737345443000440_1754919886047816288_n.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

Ce e aia curvie? e un sinonim la ... ucidere lentă prin lipsă de afecțiune (dragoste), lucru pe care il face ... femeia! In tarile ortodoxe, catolice, islamice! Si o face prin căsătorie. (pe din dos râd de se prăpădesc, hahaha, las că-i bine, ți-am făcut-o!)

 

he Big Secret 
I saw my vulva and I become in love with it! Now, I'm like a wolf among sheep! (this is the way a bitch woman thinks in secret - they are a **spam editat**ity report...of course, Tom Cruise knows better) 
 
 
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

chestia cu friptura cade pentru ca eu o fac in orice situatie, pe mine ma intereseaza cine suge pula, nu friptura

 

aia fara neveste sunt labagii notorii

 

amice tu ești pa, ca tine sunt majoritatea in tara asta, stai calm, sunt si cu neveste si cu statut inalt....

 

http://www.beleste-ochii.blogspot.com/

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

pe cine fute grija de asta?

crezi ca o curva care suge puli nu poate fi o mama desavarsita?

te inseli!

nu are nici o legatura una cu alta!

poti sa fii cea mai mare curva si cea mai buna mama in acelasi timp. sunt lucruri distincte

Gospodină în casă, curvă în pat şi doamnă pe stradă

 

:clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sunt fete la fel ca si baieti care zic ca ei nu dau limbi si rup limbile in 9 si fete care zic ca nu o sug da o rup sa fim seriosi ce naiba nu`i femeie sa nu suga pwola macar odata in  viata de curiozitae o limba pe ea sau un popic iar un barbat care sta cu o nevasta care nu`l satisface sexual ( oral sau in alte modalitati ) ar trebui sa o duca ori la un psiholog sexual ori s`o lase pentru ca clar femeia are o problema de inhibatie ceea ce nu este bine la cat de deschisa este lumea in ziua de pentru ca nu mai suntem pe vremea lu nea Nicu sa ne fie rusine sa purtam fuste mai sus de glezne . Iar tot asa multe fete la inceput de viata sexuala incep cu oralul  findu`le frica la inceput de penetrare sau rusinea ca afla mama cu tata smd.. sau cele care au parinti dezaxati care o duc la control  ginecologic de 2 ori pe luna care il incearca in curisor ca mor de dorinta si macar acolo sa fie satisfacute.

Iar pt unu ca ala care a inceput aceest topic care cu siguranta nevasta lui il refuza pentru ca se vedea dupa cum raspunde la celelalte colege ca un  frustrat sexual care are doar el cuvantul si sa nu`l contrazica nimeni ca esle atotstiutor si ce`l mai sus n`am decfat un cuvant`` IMPUSCA`TE``sau invat`o pe navasta`ta sa suga suga pula ( daca nu a ta macar pe alu altu ) ca s anu te mai duci tu la ``CURVE ``

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nici o femeie nu e obligata sa-si satisfaca barbatul doar de dragul lui, cand de fapt ea nu-si doreste sa faca sex, si face doar sa fie el fericit. De asta e atat de important sa ne alegem partenerii si in functie de compatibilitate sexuala, si libidou macar apropiat.

Schimbarile in timp insa pot fi tratate ori la psiholog ori la un ginecolog (cateodata sunt probleme fizice in spatele scaderii poftei sexuale)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

... eu nu vorbesc de satisfacția emoțională că îi faci o plăcere partenerului. Sunt curios dacă există satisfacție personală pentru actul în sine. Asta întreb.

 

Nu stiu daca te-ai adresat doar fetelor, insa daca se accepta raspunsuri din ambele "tabere", incerc si eu o parere: sigur ca exista satisfactie personala. Nu vreau nici sa fac pe "mister BFE", nici s-o dau in Sandra Brown-isme, dar mie unuia mi se pare excitant daca reusesc sa fac femeia de langa mine sa se simta, la randul ei, excitata, prin orice metode (cunilingus included). Scuze de exprimarea intortocheata dar nu gasesc o forma mai buna. Oricum, nu e vorba de satisfactie dpdv emotional, sau cel putin nu NUMAI. E si o senzatie... foarte fiziologica de excitatie la mijloc :)

 

Asa ca, presupun ca exista si fete care simt la fel. Sigur ca treaba asta nu merge oricand si cu oricine, dar ar trebui cu atat mai mult sa functioneze intr-un cuplu bine sudat, unde s-a trecut de mult de (falsa) pudoare si rusine pentru tot felul de chestii intime.

 

 

In primul rand titlul topicului spune tot.

Ce femeie adora expresia "suge-mi pula"? :)

 

Which reminds me:

 

"Iubito, te rog suge-mi p*la!"

"Vai, dragule, ce vulgar... Fii mai romantic!"

"Iubito, te rog suge-mi p*la afara, in parc, sub ploaia calda de vara..."

:)

 

 

Nu in ultimul rand: de ce l-ati mazilit pe alexge? :( Urmaream tacit sa vad la cat ajunge cu reputatia negativa, era mai interesant decat sa-l citesc pe inginer...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

 

 

Nu in ultimul rand: de ce l-ati mazilit pe alexge? :( Urmaream tacit sa vad la cat ajunge cu reputatia negativa, era mai interesant decat sa-l citesc pe inginer...

 

Intrebari:La cine te referi cand spui 'l-ati'? La noi, userii, sau la cei din 'conducere'? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Sunt fete la fel ca si baieti care zic ca ei nu dau limbi si rup limbile in 9 si fete care zic ca nu o sug da o rup sa fim seriosi ce naiba nu`i femeie sa nu suga pwola macar odata in  viata de curiozitae o limba pe ea sau un popic iar un barbat care sta cu o nevasta care nu`l satisface sexual ( oral sau in alte modalitati ) ar trebui sa o duca ori la un psiholog sexual ori s`o lase pentru ca clar femeia are o problema de inhibatie ceea ce nu este bine la cat de deschisa este lumea in ziua de pentru ca nu mai suntem pe vremea lu nea Nicu sa ne fie rusine sa purtam fuste mai sus de glezne . Iar tot asa multe fete la inceput de viata sexuala incep cu oralul  findu`le frica la inceput de penetrare sau rusinea ca afla mama cu tata smd.. sau cele care au parinti dezaxati care o duc la control  ginecologic de 2 ori pe luna care il incearca in curisor ca mor de dorinta si macar acolo sa fie satisfacute.

Iar pt unu ca ala care a inceput aceest topic care cu siguranta nevasta lui il refuza pentru ca se vedea dupa cum raspunde la celelalte colege ca un  frustrat sexual care are doar el cuvantul si sa nu`l contrazica nimeni ca esle atotstiutor si ce`l mai sus n`am decfat un cuvant`` IMPUSCA`TE``sau invat`o pe navasta`ta sa suga suga pula ( daca nu a ta macar pe alu altu ) ca s anu te mai duci tu la ``CURVE ``

 

 

Bruneto, inainte sa inveti pe altii ce sa faca, sau inainte sa spui ca TOATE femeile sug/au supt pula, nu ar fi fost mai bine sa mergi tu la scoala si sa inveti sa te exprimi corect ? In scris, ca verbal sunt convins ca nu preate descurci.

Inainte sa spui ca toate femeile sug/au supt pula macar un pic, gandeste-te la aceste doua femei : fecioara Maria si maica-ta. Ia spune, au supt pula sau nu ?

Fmm ( by deeana).

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Intrebari:La cine te referi cand spui 'l-ati'? La noi, userii, sau la cei din 'conducere'? :)

 

Doamne fereste! Sigur ca ma refer la stapanire... stiu ca noi, userii, suntem pasnici :)

Omul devenea simpatic - de fiecare data cand vedeam un post de-al sau, ma uitam in stanga la reputatie si vedeam ca mai "crescuse" un pic (in modul, desigur...)

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Doamne fereste! Sigur ca ma refer la stapanire... stiu ca noi, userii, suntem pasnici :)

Omul devenea simpatic - de fiecare data cand vedeam un post de-al sau, ma uitam in stanga la reputatie si vedeam ca mai "crescuse" un pic (in modul, desigur...)

 

Daca s-ar fi mers pe principiu reputatie negativa, apoi banare, ingineru' ar fi avut cu siguranta -1000...dar vezi tu, pisicuts l-a banat pe alexge sa arate in continuare ca face ce vrea pula lui, cu forumul lui, cu toate ca a vazut n, v, x sesizari, din partea 'noastra', cum ca am vrea sa dispara bolile mintale, de pe forum.

Ai dreptate, forum-ul se duce usor usor pe penisache, se vede cu ochiul liber, zic! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Bruneto, inainte sa inveti pe altii ce sa faca, sau inainte sa spui ca TOATE femeile sug/au supt pula, nu ar fi fost mai bine sa mergi tu la scoala si sa inveti sa te exprimi corect ? In scris, ca verbal sunt convins ca nu preate descurci.

Inainte sa spui ca toate femeile sug/au supt pula macar un pic, gandeste-te la aceste doua femei : fecioara Maria si maica-ta. Ia spune, au supt pula sau nu ?

Fmm ( by deeana).

Bai inteligentule .. de ce  te`ai ofensat asa tare si ma si injuri ..daca esti asa religios du`te nene la biserica si iesi de pe aceest site unde se vb de pula si de pizda... auzi ce m`a luat asta cu Fecioara Maria  si cu mama... :)))).Mama sigur a supto  dar cewalalta este personaj biblic care a fost maritata totusi cu Iosif si nu cred ca pe timpurile alea se facea sex oral :D... multumit asta de imi futi mortii ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

In primul rand ti-am urat Fmm= foarte multa mwie ( ceea ce iti convine, sunt convins, pentru ca mwIA inseamna  bani ) .

In al doilea rand,

 

 

ps- imi bat capul degeaba...haidi, pa )))

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In primul rand ti-am urat Fmm= foarte multa mwie ( ceea ce iti convine, sunt convins, pentru ca mwIA inseamna  bani ) .

In al doilea rand,

 

 

ps- imi bat capul degeaba...haidi, pa )))

Pzm .. Cearta`te si cu Napoleon ca sa nu`ti mai bati capul si din partea mea FML ca sigur iti place :)))

 Toate cele bune:D

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 nu cred ca pe timpurile alea se facea sex oral :D...

Nu putem sa stim.. sex oral se face de cand e omenirea :)

 

Si.. m-am documentat :D

rezultatul:

Femeile din Babilon nu erau foarte incurajate sa practice felatia. Ele riscau sa li se scoata ochii daca se intampla sa raneasca sexul unui barbat.

Potrivit arheologului Timothy Taylor, autorul cartii `Preistoria sexului`, prima dovada care confirma existenta sexului oral din cele mai vechi timpuri o constituie o opera neolitica in piatra infatisand o scena de sex dintre o femeie si doi barbati in care femeie ii face unuia dintre ei sex oral.

 

Povestea continua si ajungem la inceputurile civilizatiei. Aici, sexul oral este amintit, foarte artistic de altfel, intr-o serie de mituri, legende sau poezii. Merita amintit aici mitul zeului pamantului, Geb, recunoscut in mitologie pentru calitatea sa de a putea sa-si ofere singur placerea unei felatii.

O alta legenda populara o infatiseaza pe regina egipteana Cleopatra facand felatie la peste 100 de nobili romani, in timpul uneia dintre orgii. Grecii o cunosteau pe aceasta sub numele de Meriochane, `cea care casca gura mare pentru 10.000 de barbati`, sau Cheilon, `buze-groase`.

Mai multe aici http://www.studentie.ro/campus/istoria_sexului_oral_de_la_lucy_pana_in_zilele_noastre/c-233-a-39598

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Sunt fete la fel ca si baieti care zic ca ei nu dau limbi si rup limbile in 9 si fete care zic ca nu o sug da o rup sa fim seriosi ce naiba nu`i femeie sa nu suga pwola macar odata in  viata de curiozitae o limba pe ea sau un popic iar un barbat care sta cu o nevasta care nu`l satisface sexual ( oral sau in alte modalitati ) ar trebui sa o duca ori la un psiholog sexual ori s`o lase pentru ca clar femeia are o problema de inhibatie ceea ce nu este bine la cat de deschisa este lumea in ziua de pentru ca nu mai suntem pe vremea lu nea Nicu sa ne fie rusine sa purtam fuste mai sus de glezne . Iar tot asa multe fete la inceput de viata sexuala incep cu oralul  findu`le frica la inceput de penetrare sau rusinea ca afla mama cu tata smd.. sau cele care au parinti dezaxati care o duc la control  ginecologic de 2 ori pe luna care il incearca in curisor ca mor de dorinta si macar acolo sa fie satisfacute.

Iar pt unu ca ala care a inceput aceest topic care cu siguranta nevasta lui il refuza pentru ca se vedea dupa cum raspunde la celelalte colege ca un  frustrat sexual care are doar el cuvantul si sa nu`l contrazica nimeni ca esle atotstiutor si ce`l mai sus n`am decfat un cuvant`` IMPUSCA`TE``sau invat`o pe navasta`ta sa suga suga pula ( daca nu a ta macar pe alu altu ) ca s anu te mai duci tu la ``CURVE ``

 

Bruneto, inainte sa inveti pe altii ce sa faca, sau inainte sa spui ca TOATE femeile sug/au supt pula, nu ar fi fost mai bine sa mergi tu la scoala si sa inveti sa te exprimi corect ? In scris, ca verbal sunt convins ca nu preate descurci.

Inainte sa spui ca toate femeile sug/au supt pula macar un pic, gandeste-te la aceste doua femei : fecioara Maria si maica-ta. Ia spune, au supt pula sau nu ?

Fmm ( by deeana).

 

@Andreabruneta,

Ai fost prea porcoasa pentru Oly.

El e un sufletel care vrea sa creada ca unele femei mai pastreaza o puritate si nu toate sunt curve...

Desi unele curve raman pure in sufletul ranit.

 

PS. O femeie care doar suge pula nu o sa ofere niciodata mai mult decat o femeie care face un sex oral cu pasiune unui barbat pentru care simte ca vrea sa o faca...

Unde dragoste nu e... :)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

    N-am citit topicul asta, dar am vazut ca a postat prajiturica si m-am grabit sa aflu si eu cui ii suge pula. Cand colo .... nimic. Lanturi si iar lanturi.... :D

Gabriel...ce fel de lanturi?

 

Ca astea?

 

http://www.diseara.ro/images/poza_zilei/2343.jpghttp://fs68.trilulilu.ro/imgs/ILoveTrilu/poze-amuzante-poza-amuzanta-pisica-manelista-sau-m_1c6a2593ba2ade.jpg?size=original

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...