Sari la conținut

Outcall???


Postări Recomandate

Postat

Salutare! Imi puteti recomanda niste domnisoare dragute care presteaza outcall,in zona B-dul Timisoara?Va multumesc anticipat!

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Postat

Frate, care fac outcall se deplaseaza cu taxiul deci ajung si in zona ta. Totul e sa prezinti incredere...suna fetele din anunturi outcall si vezi care vine la tine.

:)

  • Like 3
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Poate s-a gandit ca fata trebuie sa locuiasca pe linia tramvaiului 35 ca sa ajunga pe bd. Timisoara :lol:


  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Postat

Poate s-a gandit ca fata trebuie sa locuiasca pe linia tramvaiului 35 ca sa ajunga pe bd. Timisoara :lol:

:)))))

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare