Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta

Salutare am fost din nou aseară la ea , făcut schimb de câteva sms si intr-o ora la ea , am stat la o țigare după repede dus si direcția dormitor .Acolo făcut comozi si a început un oral de zile mari cu fiecare vizita parca îl face mai bine chinuit vreo 20-30 min si finalizat cim

 

Note 10 pe linie

Cadou 100

Revenit ori de ori se poate

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna roxi!care mai e programu tau pe anu 2018!PM:La Multi An!!!cu intarziere si sa ai parte de impliniri pe toate planurile))

Buna...ma gasesti incepand cu ora 14:00 pana la ora 24:00,cand voi avea programul mai scurt sau mai lung voi anunta aici...Te puuuuuuup.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu la Roxana in aceasta seara, mânat de reclama pe care o fac confrați noștri. După ce am sunat-o de câteva ori, ma gandesc ca poate e mai bine sa ii trimit un mesaj sa o întreb dacă lucrează in seara asta, nu de alta, dar sa nu insist a prost .... îmi raspunde ca, din păcate, nu este disponibilă decât pentru oral dar, cum eu vroiam sa vad dacă spusele colegilor noștri se adeveresc, ma grăbesc sa stabilisc repede o întâlnire pana sa mi-o ia altul înainte. Convin cu Roxana pentru suma de 100 lei in care sa fie inclus un masaj si un oral si purced spre locație, undeva pe Aleea Margaritarelor, in Constanta.

Ce sa zic, am fost primit de posesoarea pozelor de mai sus (btw, sunt din locație) care, chiar dacă la prima vedere nu exprima nimic, îndată ce începe sa vorbească începi sa te relaxezi .... ca si caracterizare: bruneta, ochi verzi, frumoși, buze senzuale, dinti frumoși si sănătoși (pentru mine acesta este un aspect la care calificative nu sunt decât ADMIS/RESPINS), undeva la 160 cm, 53-54 kg, sâni frumoși, ușor lăsați, per ansamblu o figura plăcută, dar nu ieșita din comun.

M-a servit cu un pahar cu apa, am fumat o tigare, după care am trecut in camera cealaltă sa începem dezbaterea.... începe cu un masaj pe spate unde nu știu ce nota sa dau, după care ma întoarce si începe sa il înnebunească pe ăla micu'.... FRAȚILOR CARE AȚI SCRIS RECENZIILE, CUM SA FAC SA MA REVANSEZ? Așa ceva e greu de descris... VIS, nu altceva....așa senzație mai rar! Nu am simțit urma de dinte, desi mai aveam afara numai outele, cu lins, cu atenție, cu presiune, cu ce vreți voi... ba, la un moment dat, îmi ia mâna si mi-o pune pe capul ei sa ii dau ritmul... cum spuneam, ca in cele mai frumoase vise! Încă o data, trebuie sa trăiești senzația ca sa o înțelegi! Ce vreau sa punctez este ca nu s-a grăbit deloc, si dacă nu as fi vrut eu sa termin, sunt convins ca nu ar fi spus nimic!

 

Caracterizare:

 

Normal - deși am simțit o nevoie nebuna sa o am, nu s-a putut din motive evidente

Oral - Nu 8, nu 9, nu 10.... 15 merita fraților!

Anal - nu a fost cazul

Aspect - 8 carne tare, sâni mari si fund generos

Igiena - 8 nu sa spalat dar probabil ca nu era cazul

GFE - 7 este acceptabila

Pasarica - nu știu, nu cunosc

Locatie - 6,

Pret - 100 lei/ oral + masaj

Recomandare - Da, cu siguranța! Cel puțin pentru oral!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...