Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Ufff

Pentru ca poate nu imi era deajuns o pasarica pe zi, am ajuns si la Samara, si bine am facut :)

Fiind a 3-a vizita nu stiu ce as putea adauga, o mica recenzie...

Contact: nr din titlu, eram in apropiere sunat programat in 30min

Locatia:

Aceeasi ca si pana acum, in apropiere de Mall Vitan strada Foisorului

Samara: deci ne intelegem de minune, fata e pe placul meu si ne intelegem in pat, cand ea ma fute cand eu pe ea :) 1,60 45kg super ok

Actiunea: dusuri amandoi, incep eu sa o incalzesc cu un cunnilingus in pozitia doggystyle apoi incepe ea un oral cu atentie la vecinatati parca mai bunicel ca ultimul, stiind ce imi place urca lady on top si "munceste" serios vreo 10min apoi vine randul meu nici nu stiu cum se numeste poz in apropierea umerci craci si ii placea ca ii atingeam nu stiu unde in pasarica...ultima pozitie pe care o asteapta tot timpul...doggystyle, fundul de milioane, pasarica sus la raport asteptand ochiosul satisfactie maxima inca vreo 10min senzatie super in pozitia asta samara se descurca de milioane...finalizat in glorie, de fiecare data cand finalizez ma intreaba "ce ai facut mah?" Eu incercand sa finalizez ca daca mai stau sa ma si abtin isi ia liber...

Dau si ceva note ca ass trebuie

Locatie:9

Samara:9,5

Oral:8,25 :)

Normal:10 e ceea ce caut

Atitudine:10 ne intelegem nu trebuie sa ii spun ce sa faca...super

Tarif: 150lei/finalizarea

Recomand sau lasati-mi-o mie sa o fut, eu revin sigur.

Sa fiu sincer prima sunata a fost Maya desi nu sunt adeptul analului vroiam sa o fut doar in pasa :) dar era ocupata:)

O seara buna

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722969660
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0722969660
  • Oras:bucuresti

Bravo pisi.frumoase poze.tot nu scapi de mine...te-am recomandat la prieteni si o sa te vizitez cand e si colega ta disponibila pt prietenul meu...abea astept,cred ca iti aduci aminte de mine.

si pentru voi dragi colegi de forum,fata se tine de programare ,pe mine ma primit si la 1 jumatate spre dimineata desi vroia sa plece... pretul e un pic ridicat.daca ar lasa la 200 ora,ar fi full

Link spre comentariu
Vizitator samara.esc
Reputație: 0

Buna toni 33 tu mai sunat la ora 8 si ceva nu atiu exact cat era ceasu ti.am respins pentru ca dormeam eu incep munca la ora 12 si am vazut mesajul tau dar terecuse ceva ore de cand mi.ai dat tu mesaj si am zis sa nu te deranjez ...te pup si te astept la mine cand ai timp da nu la 8 ,9 dimineata

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Samara, doar o mica rectificare: pot jura cu mana pe inima ca nu te-am sunat la ora 08:00 dimineata....nu sunt genul sa sun la ore de acel gen...doar atat am vrut sa zic....a...si...ok, sunt de acord, ramane pe data viitoare sa ma servesti cu o programare  :kiss3

 

Kiss you si iti doresc o seara cat mai frumoasa. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

bifat vizita la domniță.

.. sincer eram curios sa văd ce tot lauda Eutuel123... și sincer am vazut și am și simțit.

Fata este fenomenala... sugestie pt cei care se duc pt prima data la ea... dk se pune ea deasupra las-o sa lucreze știe ce face... eu am fost mai fraierik am oprit-o data viitoare o sa știu mai bine :)

Și acum sa notam:

 

Fata: 9 este pe gustul meu "futabila" f bine descrise de un coleg de forum mai inainte

Atitudine (gfe Cum ar zice alti): 8,5 pt e prima oară când am ajuns la ea... și cred k am fost un pic timid... dar a reușit ea sa mă dezghețe

Oral: 9,5 asta pt k s-a terminat... :)

normal: 9,5 lucrează bine... dk ști sa te relaxezi complet când ești la domnișoara Îți iese de 10 (da... Am fost crispat un pic din cauza necunoscutului... cu toate recenziile frumoase când ajungi la cineva pe care nu cunoști e imposibil sa nu ai o mica reținere)

Tocmai din aceasta cauza eu tr sa fac și vizita a 2-a, a 3-a,... a 10-a :D

Am stat o ora plătit 250... bani consumați cu cap ;)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...