romanasul Reputație: -393 Postat Iulie 20, 2011 Postat Iulie 20, 2011 Salut! Sunt o şatenă f frumoasă şi curată, ce ofer extaz în pat şi sex total bărbaţilor generoşi. tel 0746399884.Bună! Sunt o şatenă cu ochi căprui, 1.76/50kg, ce ofer sex total bărbaţilor generoşi şi corecţi. Deţin locuinţă. tel 0746771346.Am vorbit cu ea la telefon, 70 O+N protejate, 100 O neprotejat+ N, 120 Total. De la 200 RON, ora.Locatie: Nicolina 1, pe langa pod.Nu am ajuns la ea, pentru ca nu sunt zilele astea in Iasi, dar o recomand pentru ca a fost draguta la telefon. Pare simpatica
futarila Reputație: 2210 Postat Iulie 21, 2011 Postat Iulie 21, 2011 Cred ca e tot asta care presta pe langa Casino Royale, pe langa Astoria etchttp://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=4286&highlight=0746399884Daca si-a schimbat locatia, poate o sa incer sa trec pe la ea. Cu toate ca daca-s tot aceleasi 2 fete la care au fost altii, cam e pierdere de vreme.
jinks Reputație: 607 Postat Iulie 26, 2011 Postat Iulie 26, 2011 Am sunat pe primul nr, mi-a raspuns, a ramas fara baterie. Am sunat pe-al doilea, vorbesc cu ea, zice ca pot sa merg oricand. Bag in gps, ajung pe aleea nicolina, ma uit la tel, apel pierdut de la ea. Sun, a-mi zice ca m-a sunat din greseala, vroia sa sune o prietena. Eu ii spun ca am vorbit mI devreme si am ajuns pe aleea nicolina si sa-mi spuna unde-i numarul 1 ca nu stiu, ea nu intelege, eu repet, ea zice du-te dracului si inchide. Sun din nou, da respins, am plecat, am futut destul. (daca vreti va zic si bancul cu motanu si motanelu).Puteam sa sun de pe celalalt telefon, sa zic ca-s client nou, daca in 10 minute a uitat ca am vorbit ca vin la ea... da mi-a pierit tot cheful.
scarba016 Reputație: 0 Postat Iulie 28, 2011 Postat Iulie 28, 2011 neah, e piticanie mica, cica se fute-n cur si fara prezervativ, dar are par pe acolo de ti se face sila. in plus, tigancusa sadea. merita doar daca 1)muie de beat, 2)disperat in ultimu hal:))
Administrator pisicuts Reputație: 114583 Postat Iulie 28, 2011 Oras:La butoane Oras:La butoane Administrator Postat Iulie 28, 2011 neah' date=' e piticanie mica, cica se fute-n cur si fara prezervativ, dar are par pe acolo de ti se face sila. in plus, tigancusa sadea. merita doar daca 1)muie de beat, 2)disperat in ultimu hal:))[/quote']In locul comentariilor acide asteptam binemeritata recenzie. Pana maine seara.
ioscorpio Reputație: 0 Postat Septembrie 21, 2011 Postat Septembrie 21, 2011 Sincer nu prea se merita e mica de statura, e gipsy si face anal neprotejat cat despre locatie daca nu esti din iasi si nu stii iti inchide tel in nas. Pierdere de vreme :-j
Administrator pisicuts Reputație: 114583 Postat Septembrie 21, 2011 Oras:La butoane Oras:La butoane Administrator Postat Septembrie 21, 2011 @ioscorpio Asteptam o recenzie completa daca ai fost in vizita la ea.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum