Sari la conținut

ATENTIE TEAPA! Party swing sau Sex party - 0762969052


Vizitator agramat

Postări Recomandate

Vizitator agramat
Reputație: 0

ORGANIZAM SUPER SEX PARTY
Prog.de zi 13-19
Prog.de noapte intre orele 21-06 dim

INVITATI DIN GERMANIA. LOCATIE DISCRETA [ VILA ] DISPUNE DE PISCINA ACOPERITA,SAUNA,JACUZZI. SHOW LESS LA MIEZUL NOPTII.REZERVARILE SE FAC PANA LA ORA 18.LOCURI LIMITATE. NU RASPUND LA NR PRIVAT.

 

0762969052

email: [email protected]

 

-------------------------------------

 

CAM ASA FUNCTIONEAZA TEAPA - (preluare de pe ddcforum.com)


"nu credeam ca la varsta mea o sa imi iau aceasta teapa.

revenind: am sunat la numarul din subiect, avand un mega-chef sa fut femeile altcuiva, iar swing party era fix ce imi doream in frumoasa seara. am gasit cacatu asta de anunt cautand dupa "swing" pe AT.


mi-a raspuns un tip pe nume Claudiu, care a explicat ca are doar un loc pt barbat singur, ca adresa e http://goo.gl/maps/ZNKQv strada dumitru marinescu 28-30, unde deja sunt 10-12 cupluri si 3 tipe singure. a ramas un singur loc pentru un tip singur (single guy). inca nu imi vine sa cred ca am fost atat de prost incat sa cred acest aliniament de stele.


ok. zic: platesc la intrare? raspuns: nu. dar veniti cu o sticla de orice whisky, si cartele de reincarcare Cosmote in valoare de 200 RON la intrare. Zic: de ce nu luati bani?!


"pentru ca am dat anunt cu party, mai vine garda sa ne caute, si daca ne gasesc cu bani e nasol, ca nu dam factura chiar la tot ce incasam, si iese urat. Dar daca avem coduri de reincarcare nu au ce sa ne faca."


ok, cumpar


Aproape ajuns la adresa data, imi povesteste ca a trebuit sa plece la aniversarea lu' fiica-sa, ca nu mai e contabilul, bla bla, si sa ii trimit lui codurile, ca are o smecherie prin care trage banii din Cosmote la 5% comision si e oricum mai bine decat sa riste sa il fure chelnerul, etc.


In prostia mea de la ora aia, trimit codurile de reincarcare cacatului de la 0760332390 ( 0760.332.390 ) ( 0760.332.390 ), care ulterior nu mai raspunde la telefon, nici el si nici asa-zisul barman al clubului de swing 0762969052 ( 0762.969.052 ). sun la poarta la dumitru marinescu 28 - 30 si ies un cuplu pe la 35 de ani, super nedumeriti, el cu bata in mana, si imi explica dura realitate: e o gluma proasta, nu e niciun party, nu stiu despre ce e vorba

sun de 6 ori la fiecare numar, evident niciun raspuns. ma umfla rasul si iau un taxi spre casa.

am fost eu prost ca sa nu mai fie altcineva. " sursa : http://www.ddcforum.com/tepare/(t)-petrecere-romana-swing-0760332390-0760-332-390-0762969052/

 

 

post-136568-0-84192900-1427891762_thumb.jpg

post-136568-0-09147800-1427891763_thumb.jpg

post-136568-0-53191800-1427891763_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Sunt defapt cel putin doua topice, unul pe capitala, unul pe sectiunea Timisoara

http://nimfomane.com/forum/topic/11836-party-swing/

http://nimfomane.com/forum/topic/14447-petrecere-swing/

http://nimfomane.com/forum/topic/39739-sex-party/?do=findComment&comment=692887

 

E teapa. Am patit-o eu platind 300 Ron. Apoi tipul si-a inchis telefonul. Am ajuns la o adresa , Pestalozzi 18 A care nu exusta de fapt. Trebuie dat pe mana politiei, ma gandesc cum....

 

 

Prin 2013 cand aparuse anuntul acesta si eu mi-am luat exact aceiasi tzeapa, cu adresa de pe Pestalozzi. Dupa ce am alergat dupa cartele ca fraierul si i-am si trimis codurile la tipul respectiv, a avut si nesimtirea sa imi raspunda la telefon si sa-mi spuna ca e tzeapa... :))) Acum rad de intamplarea aceea dar la momentul respectiv am fost cam bulversat... :) Din pacate nici nu cred ca se va gasi careva sa depuna plangere la politie dupa ce isi ia asa o tzeapa... :) stim noi de ce...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ca idee a aparut iar in constanta aceasta manevra...anuntul e in telegraf...si recunosc ca acum un an am luat si eu aceeasi teapa in Bucuresti crezand ca e ceva real.. auzisem ca acolo e lumea mai destupata.. e clubul ATTRACTION etc si am trimis si eu plata a 300 ron unui nr care ulterior era inchis si asa a ramas pt o luna ca am mai tot sunat sa vad daca e cineva acolo :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eram foarte curios de acest party.... noroc ca am gasit acest topic....

Eu zic sa incercam sa dam de tip.... sa i zicem ca vrem sa i dam cartelele in mana pt ca nu credem .....

I spunem sa ne intalnim intr-un loc public, i dam cartelele si apoi il urmarim pana intr-un loc mai ferit....

cine se baga??? eu da

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

UP !!!

 

o mica remarca

numarul de telefon de la acest anunt 0762969052 este utilizat pt anunturile 'fake' inca din 2013(cel putin) si inca se bucura de 'succes' el fiind folosit si in prezent in anunturile celui ce il promoveaza

post-55084-0-63640800-1476294655_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

teapa e teapa dar era frumos daca organizam ceva "restrans" cu baietii seriosi de pe forum si fetele serioase...5v5 sau ceva de genu iesea ceva frumos..bineinteles mimozele erau contra'cost dar plm era fun..eu unu ma bagam la asa ceva :D

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:ct
  • Oras:ct

teapa este destul de buna pt cei care vor sa futa ceva ca in filme :) mai ales knd esti si nefutut si atunci te incanti la tot fara sa mai gandesti rational.. treaba e simpla se da anunt si se asteapta sa sune prostul ..in fine interesant este ca pe baieti i-am cautat si ghici i-am si gasit .(tin sa zik k nu eu am luat teapa ) grupare de asa zis smecheri care actioneaza din puscarie(cati va dintre ei sunt si cu dosarul accident unde pe jud CT aveau peste 300 de plangeri unde unii chiar cu peste 8000 Euro daune )... . partea interesanta este ca dintre toti care si-au luat teapa mai putin de 30% merg sa depuna plangere la politie :( … asa ca ei continua mizand ca multi nu merg sa depuna plangere ca au fost inselati cu 200, 300 de ron pt ca vroiau sa futa nevasta altuia:)) ….

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...