Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Eu as prefera sa stiu un program aproximativ de lucru , oferta de servicii, si alte câteva detalii care pot fi oferite de Andra sau cineva care ă vizitat-o recent. Stiu ca sunt recenzii dar sunt foarte vechi si nu stiu in ce masura corespund cu situatia actuala. Week-end plăcut tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dacă era perfect gândea. Așa că e doar clona imperfecta. Aduna tot ce e mai rău în original. Dar gata, tac, mă ceartă R că mă iau de el.

Si pe tine te doare la basca ca te cearta R:))  Fii serios! 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu mă doare la basca. Nu port.

Ce elegant ai dat-o aici!  Oricum pe mine nu ma intereseaza ce spune R. Cred ca gigel asta e clona ei! Prea bate la ochi bai tata posteaza doar pe topicul andrei si al roxanei si intra doar Duminica! Nu ma astept sa imi dea cineva dreptate asta e o parere personala! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pai și dacă e clona ei, de ce naiba postează când nu lucrează? Bine, nimic nu e de mirare când e vorba de ea.

Daca asta e nivelul!  Are o recenzie super buna facuta Roxanei care nu reflecta realitatea. Nu se potriveste cu celelalte recenzii! Ma rog reclama proasta facuta de o faptura....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pai și dacă e clona ei, de ce naiba postează când nu lucrează? Bine, nimic nu e de mirare când e vorba de ea.

 

Daca asta e nivelul!  Are o recenzie super buna facuta Roxanei care nu reflecta realitatea. Nu se potriveste cu celelalte recenzii! Ma rog reclama proasta facuta de o faptura....

 

 

fetele mele terminati chatul credeam ca a pus Andra poze si din cauza asta tot comentati, dar haideti sa o lasam mai moale cu chatul

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Se mai întâmplă să faci recenzii mai bune decât ceilalți. Poate e și el îndrăgostit. Sau poate, așa cum spui tu, e o clona. A cui, asta rămâne să aflăm.

Da poate ca ai dreptate.  Eu raman cu parerea mea,gresita sau nu e a mea:D Salut! O seara buna si gata cu chat-ul ca se supara "leul"

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Crezi că bag in seama toate postările? Sau că citesc ce scrie unul sau altul? Nu are loc la fazan de mine?

Și eu bănuiesc de mult cam același lucru. De aceea tot pun csf, ncsf. Asociez expresia cu ea.

Hai ca macar de data asta ne potrivim la banuieli! Oricum stai sa vezi jale cand o intra ca ne luam de saracutul gigel! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...