Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

ai no io ai cu 4 clase si nici acele tale nus mis gatat acuma noi nu santem vinovati ca nu stie gramatici ce sa fasi voi toti sunteti cu scoli inalte scriti ghini bravo voua mosu ii sofer de tir nu stie carte stie sa bage pula in gura la unii si atat da no apreciez mistocurile voastre , chiftele si banuti sau  recenzi faceti ca DEH MISTOURI SUNTETI CEI MAI buni vaz eu asa .... 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ai no io ai cu 4 clase si nici acele tale nus mis gatat acuma noi nu santem vinovati ca nu stie gramatici ce sa fasi voi toti sunteti cu scoli inalte scriti ghini bravo voua mosu ii sofer de tir nu stie carte stie sa bage pula in gura la unii si atat da no apreciez mistocurile voastre , chiftele si banuti sau  recenzi faceti ca DEH MISTOURI SUNTETI CEI MAI buni vaz eu asa .... 

atat pot ..atat fac...ca de ..fuck..nu poate fii vorba!asa ca stai calm ,cu cat se agita mai mult prin zona virtuala cu atat sunt mai ...slabuti la capitolul fuck.!crede-ma!isi fac cate 5 clone si vb practic singuri ..se stiu ei care sunt!(astept avalansa de reprosuri si injurii!)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 O domnisoara dulce ca tine nu poate primi decat o avalansa de laude si pupici  :kiss2

eeee gusturile se discuta....poate e mai bine sa vb cu plm...sa arda-sa faca...sa blestem...daaa..stiu ca adevarul doare...dar ...asta e!o seara buna si linistita!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

atat pot ..atat fac...ca de ..fuck..nu poate fii vorba!asa ca stai calm ,cu cat se agita mai mult prin zona virtuala cu atat sunt mai ...slabuti la capitolul fuck.!crede-ma!isi fac cate 5 clone si vb practic singuri ..se stiu ei care sunt!(astept avalansa de reprosuri si injurii!)

 

 

:hooray  

 

In sfarsit, un cunoscator care apreciaza!

 

  :138x

 

 

Gata fratilor, se apropie Sarbatorile de Iarna, nu va mai certati! Sau macar faceti-o aici http://nimfomane.com/forum/topic/66576-ceat/  , nu pe topicul Andrei, care oricum ocupa spatiu degeaba in sectiunea asta, in loc sa fie mutata in alta. Make love not war!

Rocsana draga mea ai perfecta dreptate , ma rog , astia care isi tot baga cica o au si mica nush asa am auzit si eu si care se dau si mari cica , nus asa mari cocosei in pat nush ce sa zic te pop eu zic sa inveti poezia :D ca sa vina mosu , sa vedem ce surpriza avem cu andra de craciun :D 

Frate shaowangel , frate asa ai si u dreptate :P  nu se cearta nimeni da nah , mie imi place sa fiu prost ca daca ziceam sa o fac ziceau unii ca asa sunt , asa vedem ca sunt atenti unii si dc scrii cu predictie telul scrie , da ma rrog te pup cu drag camarad de drum lung .... si totusi daca tot vin sarbatorile bagam si noi un vin fiert ceva ?:D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Rocsana draga mea ai perfecta dreptate , ma rog , astia care isi tot baga cica o au si mica nush asa am auzit si eu si care se dau si mari cica , nus asa mari cocosei in pat nush ce sa zic te pop eu zic sa inveti poezia :D ca sa vina mosu , sa vedem ce surpriza avem cu andra de craciun :D

Frate shaowangel , frate asa ai si u dreptate :P  nu se cearta nimeni da nah , mie imi place sa fiu prost ca daca ziceam sa o fac ziceau unii ca asa sunt , asa vedem ca sunt atenti unii si dc scrii cu predictie telul scrie , da ma rrog te pup cu drag camarad de drum lung .... si totusi daca tot vin sarbatorile bagam si noi un vin fiert ceva ? :D

 

Sau o palinca adevarata. Mmm... :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Sau o palinca adevarata. Mmm... :laugh2

E o varianta buna si asta :D ce crezi am una de maramures buna tare :D hmm itii aduc o juma cand mai trec prin 'town' sa o testezi si sa mi spui impresii :P o luam cu noi la intalnirea mosilor?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Am supărat spuma. Gata, ne retragem.

Octaviane, drumuri bune.

doamne ajuta , pi eco eco eco no mie !!!  ;) eu asa stiu pe tir ;) si betivan cum is tu esti spuma , stai lin numai ma bag in semuri cu Vip ;) eu sunt mai pe jos asa ... cu tiru in lume .... :offtopic

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Ehe, mai tare e platina. :laugh2

 

La noi pe tire si pe astea , nu stime de haur la noi e din 3 : F E R :)))) e metal pretios ... :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Buna dimineata dragii mei, vreau sa va anunt ca de incepand de astazi, am revenit :) va :kiss3 si va astept!

 

 

Mai sunt  14 zile pana la MOS NICULAE !!! hhmm bine ai revenit :* ne vedem de Mos Craciun ? sa inveti poezie .

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...