Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu merit mai putin iar cine m.a cunoscut stie :)

La bani astia este pur marketing daca atragi faci bani daca nu ... 1 client pe saptmana . Nu pot spune ca te voi vizita pentru nu intru in zona ta de preturi dsr poate imi fac un cadou sa vad daca meriti bani pe care ii ceri (chiar daca ma indoiesc ca ii meriti )

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Chiar daca prestatie mea sa zicem ca nu ar fi de bani aia macar ai ramane cu amintirea unei femei frumoase :)))   

Serviciile mele nu sunt iesite din comun , 400 lei/h este pentru cum arat eu .

Link spre comentariu
  • Oras:Naboo
  • Oras:Naboo

Chiar daca prestatie mea sa zicem ca nu ar fi de bani aia macar ai ramane cu amintirea unei femei frumoase :)))

Serviciile mele nu sunt iesite din comun , 400 lei/h este pentru cum arat eu .

Adica laba trista, dar pt ca esti frumoasa se compenseaza serviciile de 2 bani? Asta ai vrut sa spui? Ai cam dat cu batul in balta!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Am vrut sa spun ca sunt mai exigenta dragul meu , oral protejat , normal protejat . Si nu la toti le convine chestia asta , in rest ca prestatie nu vad nicio recenzie negativa 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

hmmmm

cam multi de "fara"!!

sincer, care ar fi atunci fanteziile? cunni/anni ar trebui sa fie ceva normal; foot-fetish, sex in dush, pe blatul din bucatarie...

dar cu OP si fara CIM/COF...nu stiu ce sa zic, dar toate astea le cam gasim sinla 200 lei si tot la fete Frumoase!

p.s. nu contest frumusetea ta poate peste medie, dar....

 

la deplasari-400

la locatia ta-400 !!

de ce totusi la locatie nu e un minus pt cheltuieli cu deplasarea? sau....de ce la deplasari nu e 450? la ambele variante se plateste doar frumusetea?

p.s.2 - nu mi-o lua in nume de rau, am cerut doar lamuriri pentru mine, pentru noi toti!-potentiali clienti. Tks!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

fara finalizare orala , fara finalizare pe fata , fara uro ca parte pasiva . Fk accept in functie de persoana , 69 , finalizare corporala etc

Cred ca uro ca parte activa iti iese cel mai bine, ești probabil cea mai buna de pe piața.

Te cam piși pe toata lumea de pe aici si doar câțiva s-au plâns!

Vezi insa ca o faci gratis! Ar trebui macar sa ceri 1-2 puncte de reputație!

Dacă accepți si uro pasiv, eu sunt dispus sa iti dublez tariful! Dau 400 lei pe Frumusețea ta si încă 400 lei pentru a contribui la menținerea sa! Stii foarte bine ca exista ceva testimoniale medicale ce spun ca pipi ajuta pielea sa fie frumoasa, da!?

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

hmmmm

cam multi de "fara"!!

sincer, care ar fi atunci fanteziile? cunni/anni ar trebui sa fie ceva normal; foot-fetish, sex in dush, pe blatul din bucatarie...

dar cu OP si fara CIM/COF...nu stiu ce sa zic, dar toate astea le cam gasim sinla 200 lei si tot la fete Frumoase!

p.s. nu contest frumusetea ta poate peste medie, dar....

 

la deplasari-400

la locatia ta-400 !!

de ce totusi la locatie nu e un minus pt cheltuieli cu deplasarea? sau....de ce la deplasari nu e 450? la ambele variante se plateste doar frumusetea?

p.s.2 - nu mi-o lua in nume de rau, am cerut doar lamuriri pentru mine, pentru noi toti!-potentiali clienti. Tks!

la deplasari 400 ( plates taxiul ) 

la locatie 400 ( platesc chirie ) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Hai nu zau :))) tu faci parte din categoria care nu are acei 400 de lei si da liber la comentat

Fac parte din categoria celor care au bani, insa nu prea am pe ce curve sa-i cheltui...

Oricum oferta mea este 100% reala!

Mai bine da-mi un PM!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Cred ca uro ca parte activa iti iese cel mai bine, ești probabil cea mai buna de pe piața.

Te cam piși pe toata lumea de pe aici si doar câțiva s-au plâns!

Vezi insa ca o faci gratis! Ar trebui macar sa ceri 1-2 puncte de reputație!

Dacă accepți si uro pasiv, eu sunt dispus sa iti dublez tariful! Dau 400 lei pe Frumusețea ta si încă 400 lei pentru a contribui la menținerea sa! Stii foarte bine ca exista ceva testimoniale medicale ce spun ca pipi ajuta pielea sa fie frumoasa, da!?

Nu sunt interesata de oferta ta , iti multumesc ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Frumusetea mea, nu cred ca ai inteles tot cadrul! Nu vreau sa iti dau 800 de lei si sa ma piss o ora pe tine!

Era vorba de o complexitate de activitati sexuale ce ar fi inclus si acest lucru (reciproc de-altfel, ca sa nu iti para prea prea submisiva solicitarea)!

Nu ma intelege gresit si mie imi place sa ma fut normal (si chiar o fac in proportie de 90% din actele la care ma supun), insa pentru o premianta ca tine asa, nu as fi multumit doar cu un futai traditional!!

 

Si hai sa iti mai propun ceva!!

Zi-mi si mie te rog, prin PM (sau nu, cum preferi), care ar fi cel mai exotic/deplasat ingredient sexual pe care ai fi dispusa sa-l oferi/faci si la ce tarif extra (daca este tarifat extra)!?!

 

P. S.

Dar ce trebuie sa fi gunoi  (metaforic sau nu) ca sa se pise cineva pe tine? Puteai sa spui mai degraba WC - acolo preferam multi sa ne pisam!

.... si din cand pe cate niste femei adevarate, ce apreciaza o astfel de experienta! :D

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Frumusetea mea, nu cred ca ai inteles tot cadrul! Nu vreau sa iti dau 800 de lei si sa ma piss o ora pe tine!

Era vorba de o complexitate de activitati sexuale ce ar fi inclus si acest lucru (reciproc de-altfel, ca sa nu iti para prea prea submisiva solicitarea)!

Nu ma intelege gresit si mie imi place sa ma fut normal (si chiar o fac in proportie de 90% din actele la care ma supun), insa pentru o premianta ca tine asa, nu as fi multumit doar cu un futai traditional!!

 

Si hai sa iti mai propun ceva!!

Zi-mi si mie te rog, prin PM (sau nu, cum preferi), care ar fi cel mai exotic/deplasat ingredient sexual pe care ai fi dispusa sa-l oferi/faci si la ce tarif extra (daca este tarifat extra)!?!

 

P. S.

Dar ce trebuie sa fi gunoi  (metaforic sau nu) ca sa se pise cineva pe tine? Puteai sa spui mai degraba WC - acolo preferam multi sa ne pisam!

.... si din cand pe cate niste femei adevarate, ce apreciaza o astfel de experienta! :D

1) nu iti voi da absolut niciun PM . 

2) pisate pe cine vrei tu , pentru mine nu e o fantezie . Mi se pare o umilinta , iar eu umilesc nu sunt umilita . Te-am pupat si am pus punct micutei noastre conversatii . O seara placuta 

Link spre comentariu

  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Va astept pana maine la mine pe cei ce doresc in continuare sa ma cunoasca ! De maine voi reveni din nou la deplasari , programul meu este non stop . Tin sa va rog sa nu mai faceti programari decat in momentul in care sunteti siguri . V-am pupat :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...