Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Nu pot să mă abțin.... Frate sunteți complet idioți...Dacă iese Carmen pe strada din 10 bărbați nu întoarce 1 capul după ea,e un schelet ,nu are nici o forma,dar voi o pupați in cur pe aici de nu se poate. Carmen fraieră ești dacă nu le ceri 500 de lei k la câți proști sunt in Piteștiul asta :))))). Nu mai intru niciodată pe forumul asta sunteți total idioți

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Nu pot să mă abțin.... Frate sunteți complet idioți...Dacă iese Carmen pe strada din 10 bărbați nu întoarce 1 capul după ea,e un schelet ,nu are nici o forma,dar voi o pupați in cur pe aici de nu se poate. Carmen fraieră ești dacă nu le ceri 500 de lei k la câți proști sunt in Piteștiul asta :))))). Nu mai intru niciodată pe forumul asta sunteți total idioți

Cand ai fost tu la ea?Cei ce o cunoastem o stim destul de bine si nu e deloc asa,din contra chiar are forme si frumoase,poate tu ai fost cand era la inceput...atunci era mai slabuta..dar acum..hmmm,pozele spun totul ca sint reale.Daca o cunosteai faceai o recenzie sau nu te mai primeste si vrei sa te razbuni?! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

E eu zic sa punem punct e singurul topic din țară ce nu arată ca întreg forumul

Cei care o cunosc stiu deja cum este ea si se vede si aici unde de atâția ani nimeni nu a scris o virgulă împotriva ei ,doar cei care au un interes meschin se tot învârt si scriu vrute si nevrute .

O seară bună tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu pot să mă abțin.... Frate sunteți complet idioți...Dacă iese Carmen pe strada din 10 bărbați nu întoarce 1 capul după ea,e un schelet ,nu are nici o forma,dar voi o pupați in cur pe aici de nu se poate. Carmen fraieră ești dacă nu le ceri 500 de lei k la câți proști sunt in Piteștiul asta :))))). Nu mai intru niciodată pe forumul asta sunteți total idioți

Promiti sa te tii de cuvant? :P

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...