Sari la conținut

INNA 0762048318 ,zona bulevardul Mircea Voda


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:acasa
  • Oras:acasa

Salut

 

Am fost acum ceva timp la duduita si pot spune ca nu sunt chiar incantat

                         

Note:

Fata: 6-6.50

Locatie: 8-9

Oral .: 7

Normal: 6

Gfe: -----7(minus)

 

De revenit: eu nu 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1750

Salut

 

Am fost acum ceva timp la duduita si pot spune ca nu sunt chiar incantat

                         

Note:

Fata: 6-6.50

Locatie: 8-9

Oral .: 7

Normal: 6

Gfe: -----7(minus)

 

De revenit: eu nu 

 

argumenteaza-ti notele, altfel ai credibilitate zero

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut

 

Am fost acum ceva timp la duduita si pot spune ca nu sunt chiar incantat

                         

Note:

Fata: 6-6.50

Locatie: 8-9

Oral .: 7

Normal: 6

Gfe: -----7(minus)

 

De revenit: eu nu 

ce glumet esti  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI SECTORUL 3
  • Oras:BUCURESTI SECTORUL 3

Eu nu stiu ce a patit, cert e ca nu vreau sa pun la suflet , cei care ma cunoasteti stiti cum sunt cu adevarat , nu doar privindu-ma in niste fotografii cum probabil a procedat individul !!!! Va pup si va astept astazi cu programari dupa 12:00!!! :* pupici :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu zilele trecute pe la domnisoara :D Undeva spre pranz ma gandeam ca am nevoie de ceva antrenant si cum inna mi-a atras atentia am sunat-o :D Programat fara probleme cred ca pe la ora 17:30, respectata programarea de ambele parti, m-a ghidat de la geam spre scara. Am ajuns la ea, mi-a deschis usa un strumf de om :)) micuta micuta inna , dar cu forme frumoase si foarte frumoasa la fata :D Am fumat o tigara si am fost servit cu un suc, timp in care era foarte suparata ca un client ii daduse cu 30 de lei mai putin si in euro asa ca na, ca un baiat ce sunt m-am oferit sa ii schimb eu acei euroi sa nu fuga pe la exchange-uri :))) In fine, am cerut la dus, a fost si ea dupa mine si iata ca ne aflam in camera de nebunii. A inceput actiunea cu sarutari pe corp, un oral neprotejat umed corect executat( nu sunt fan oral asa ca am trecut rapid peste) in pozitia lady on top unde se misca bine , geme contre se uda natural e okey, schimbat mai multe pozitii si terminat in balonas! Nu comenteaza la pozitii e okey. Nr 2 incepe dupa o pauza de tigara si de un dus intre numere, tot cu un oral mai lung de aceasta data pentru ca na, gogu trebuia sa se trezeasca, trecem la normal diverse pozitii si finalizat in balon! D2d cam 1 ora si 5-10 minute maxim! Si acum notele dupa cum urmeazaa!

 

Locatie: 10 chiar nu am ce sa reprosez, curat, prosop curat baie curata , patul este perfect pentru sex!

Aspect: 9,5 poate daca era un picut mai inalta era si mai bine !

Oral: 9 ( nu sunt mare fan deci...) e neprotejat!

Normal: 9 , asta pentru ca mi se pare nu stiu un pic ca e mecanica in tot ceea ce face, nu m-am simtit asa cum as fi dorit eu sa ma simt..nu te grabeste dar parca nici nu ar vrea sa stai toata ora :)) in fine sexul bun dar, impresia asta mi-am creat-o eu :) ( se uda , geme( fals sigur dar frumos ) contre exista ) 

GFE: 8 ( e cu tine in tot timpul petrecut cu ea, vorbeste rade, dar lipsa de FK si impresia de mecanic in pat ma face sa dau 8 ) 

FK: nu face!

ANAL: habar nu am n-am intrebat!

Igiena: 10 , parfumata curata dus inainte intre numere si dupa:)) 

Amenda: 250/h 2 fin!

De revenit , as revenii poate de data aceasta ca ne cunoastem o sa o simt mai prezenta in pat :)) Fata e okey , isi face treaba, doar ca eu imi doresc sa o simt mai prezenta acolo, macar sa dea impresia ca este.. :)

 

P.S. Inna sper data viitoare cand trec sa te simt mai prezenta in pat :)) :*

 

Ciocane tari baietii ! 

  • Like 8
  • Minus 22
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...